MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Proszę na szybko ! przetlumaczcie mi to!

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

poqsa

Post #1 Ocena: 0

2009-06-03 20:30:54 (15 lat temu)

poqsa

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 01-09-2006

Skąd: Londyn

czy ktoś może mi przetłumaczyć ten slang, bo ja chyba zgłupiłam na stare lata ale nic nie rozumiemi z tego!
here is my baby i have owned this car four about 2 and a half years i love this car so much but i have just lost my job so she has 2 go i am put it on with low reseve because she needs abit ov tlc it needs drives back shock so is rubbin abit because i have put 19" alloys on it they cost me 1250 brand new but are a bit scabe now it all so needs the heatin sortin i have been told it will cost about 60 pounds 2 put right it needs wiper controll 2 it works but is has broke of i serviced it in feb i did the works platium plugs and all filters and oil all stamped by bmw it the last 2 years
życie jak rollercoaster nie jest proste, ale i tak kocham ten rozpęd...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

madagaskar3

Post #2 Ocena: 0

2009-06-03 20:57:17 (15 lat temu)

madagaskar3

Posty: 890

Kobieta

Z nami od: 01-02-2009

Skąd: berkshire

osoba sprzedaje samochod,ulubiony ,(niczym dziecko)bo stracila prace.Cena przystepna bo wymaga delikatnych napraw takich jak naprawa wycieraczek i cos z ogrzewaniem,kosztuje to okolo 60£
allow:s sa nwe co kosztowalo ja 1250.
Przeglad miala w lutym,i 2 lata temu wymiane oleju w serwisie bmw,nie pamietam coo tam jeszcze.
To nie zaden slang,prostym jezykiem napisane.
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kooriyoo

Post #3 Ocena: 0

2009-06-04 07:14:35 (15 lat temu)

kooriyoo

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 29-07-2008

jedyne co mozna podciagnac pod 'slang' to 'needs abit ov tlc' -> 'needs a bit of tender love and care' -> 'potrzebuje troche milosci'

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,