MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomoc do kompa na SE21

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

clockwork_orang

Post #1 Ocena: 0

2009-05-03 11:22:11 (15 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2009-05-03 11:05:25, pc_complex napisał(a):
Widze ze nastapila zmiana pogladow wczesniej rekomendowales avasta jako super program

mimo wszysto i tak uzywasz avasta wiec chyba sam nie wierzysz ze te programy sa lepsze

nie nastapila, po prostu twierdze, ze wystarczy avast jesli uzywa sie go wraz z mozgiem
sam wiesz, ile jest tematow: pomocy - wirus a mam AV, nawet dwa...

inna sprawa, ze darmowy avast mocno spadl w rankingach od kiedy jest wersja platna 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Korba102

Post #2 Ocena: 0

2009-05-03 11:24:34 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Ja w chwili obecnej jadę na platformach XP SP2 upgrade SP 3, następnym jest Windows7 w pierwszym przypadku posiadam Avast Professional ponieważ Windows XP jest bardziej narażony na infekcję ze strony Trojanów oraz spy wire niż Windows7 jak w pierwszym przypadku tak i w drugim używam Windows Defender jak dodatkowy układ kontrolny systemu.
Ważnym argumentem jest zachowanie ostrożności w surfowaniu po necie oraz ładowaniu dziwnych aplikacji do systemu i na samym końcu poczta Email.
Pamiętam jednego siniola, któremu naprawiłem system w kąpie i 30 min później ten dzwoni mi, że jego PC jest nagle bardzo powolnym w otwieraniu okien Explorer
W system zaglądnąłem i co stwierdziłem spamy te same, co poprzednio i tłumacze
„Ty nie ładuj bałaganu do systemu jak już wejdziesz na str. XXX nie pozwalaj na jakiekolwiek downloads, ponieważ instalujesz sobie spy wire do systemu”.
Z reguły użytkownicy sami sobie infekują system dziwnymi drobiazgami system.
Ostrożności nigdy nie za wiele. Ja bez Antivirus’a jechałem 2 lata a warunek jest jeden by nie udostępniać PC jednostki osobom trzecim.
A w Linuxsie spoko

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 03-05-2009 11:26 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,