MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przeprowadzka do Londynu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Bartek_74

Post #1 Ocena: 0

2009-03-11 22:45:58 (15 lat temu)

Bartek_74

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2009

Skąd: Sunningdale

Czesc

Mieszkam od roku na wsi i chcialbym sie przeprowadzic do Londynu (Ealing lub okolice, bo na blizej city mnie nie bedzie pewnie stac) - mam dosc prowincji, choc ma swoje uroki... Odwiedza mnie ktos z Polski czasem i wolalbym przenocowac go gdzies raczej blizej Londynu, bo tak to jest godzina z hakiem pociagiem do miasta.

No i sobie mysle czy przeprowadzka bedzie mnie duzo kosztowac. Tzn. czy wzrosna moje oplaty za chate.

Czy na Ealingu mozna liczyc na wynajem pokoju za 360/m-c?

Tyle place teraz na wsi za pokoj, rachunki wliczone, w duzym domu z 4 duzymi pokojami, 2 lazienkami, kuchnia i trawnikiem)?

Wiem ze sa rozne strony typu findaproperty, czy szukac przez nie? Obecny pokoj zalatwil mi pracodawca, tak ze przyjechalem ´na gotowe´, stad moje pytanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2009-03-11 22:55:12 (15 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Cytat:

2009-03-11 22:45:58, Bartek_74 napisał(a):
Czesc

Mieszkam od roku na wsi i chcialbym sie przeprowadzic do Londynu (Ealing lub okolice, bo na blizej city mnie nie bedzie pewnie stac) - mam dosc prowincji, choc ma swoje uroki... Odwiedza mnie ktos z Polski czasem i wolalbym przenocowac go gdzies raczej blizej Londynu, bo tak to jest godzina z hakiem pociagiem do miasta.

No i sobie mysle czy przeprowadzka bedzie mnie duzo kosztowac. Tzn. czy wzrosna moje oplaty za chate.

Czy na Ealingu mozna liczyc na wynajem pokoju za 360/m-c?

Tyle place teraz na wsi za pokoj, rachunki wliczone, w duzym domu z 4 duzymi pokojami, 2 lazienkami, kuchnia i trawnikiem)?

Wiem ze sa rozne strony typu findaproperty, czy szukac przez nie? Obecny pokoj zalatwil mi pracodawca, tak ze przyjechalem ´na gotowe´, stad moje pytanie.

Raczej naszykuj się na większe wydatki.Jest dużo ogłoszeń o wynajmie pokoi na polskich sklepach na Ealingu.Prym wiedzie sklep wis a wis wyjścia z Ealing Broadway tube station.Cała ściana czytania.To dość droga dzielnica(nie wiem czemu).
Masz pracę w Londynie,że chcesz się tu przenieść?
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Milusia

Post #3 Ocena: 0

2009-03-11 22:59:43 (15 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Ja mieszkam na Ealingu, co prawda wynajmujemy z mezem flat ale z tego co sie orientuje to jedynki przecietnie zaczynaja sie od £70. Mozesz znalezc tez cos taniej ale za £55 ub £60 nie spodziewaj sie zadnej rewelacji, raczej malutkiej klitki w domu pelnym ludzi.
Pojawiaja sie tez ogloszenia propo pokoi dwuosobowych dla jednej osoby, wtedy ceny przewaznie plasuja sie od £90 w zwyz.
Jesli chodzi o szukanie pokoju, to najczesciej sa to ogloszenia na wystawach sklepowych glownie w polskich sklepach. Ale ze wzgledu na to, ze tu nie mieszkasz ta opcja raczej odpada.
Pozostaje wiec chyba glownie internet, polskie portale takie jak MW, sprawdz rowniez Coolture czy goniec polski. Powodzenia ;-)
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Milusia

Post #4 Ocena: 0

2009-03-11 23:00:58 (15 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

ceny za tydzien zapomnialam dodac :-D
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

krunschwitz

Post #5 Ocena: 0

2009-03-11 23:04:08 (15 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Wybierz się na wycieczkę na Ealing:-D i poczytaj/podzwoń do ludzi ogłaszających się na witrynach sklepowych.Jest z czego wybierać.Wiem to bo sam tu mieszkam.
Powodzenia.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #6 Ocena: 0

2009-03-11 23:09:49 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

120-130 za tydzień i raczej nie liczyłbym na samodzielny pokój, nie wiem sam nie szukałem, ale kilka dni temu właśnie ktoś szukał, przy odrobinie szzescia może znajdziesz studio flat za 500-700 funtów + opłaty,
Nie jestem pewien czy dobrze celujesz, spróbuj bardziej na południe Londynu, TW, SW.
syfiasty wschód omijaj z daleka.
Nie czarujmy się, Londyn to inny świat, koszmarnie drogi.
powodzenia
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #7 Ocena: 0

2009-03-12 11:26:45 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Bartek_74

Post #8 Ocena: 0

2009-03-12 19:05:23 (15 lat temu)

Bartek_74

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2009

Skąd: Sunningdale

Bardzo dziękuję! Mniej więcej wiem co dalej robić:)

Cytat:

2009-03-11 22:55:12, krunschwitz napisał(a):
Masz pracę w Londynie,że chcesz się tu przenieść?


Nie, pracę mam kawałek od Londynu (bilet miesięczny około 200 funtów).
Może to racja - mieszkać blisko pracy... Ale właśnie wróciłem z biura i jak się zgasi światło, to można pomyśleć że człowiek umarł, zero światła i cisza, tylko jakieś ptaszysko wrzeszczy w ogródku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2009-03-12 19:18:39 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2009-03-12 19:05:23, Bartek_74 napisał(a):
Bardzo dziękuję! Mniej więcej wiem co dalej robić:)

Cytat:

2009-03-11 22:55:12, krunschwitz napisał(a):
Masz pracę w Londynie,że chcesz się tu przenieść?


Nie, pracę mam kawałek od Londynu (bilet miesięczny około 200 funtów).
Może to racja - mieszkać blisko pracy... Ale właśnie wróciłem z biura i jak się zgasi światło, to można pomyśleć że człowiek umarł, zero światła i cisza, tylko jakieś ptaszysko wrzeszczy w ogródku.


To moze wyceluj w tego ptaka internetowa kamerke na podczerwien i zrob nam atrakcje.
W zyciu nie opuscilbym miejsca gdzie budzi mnie rano spiew ptakow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krunschwitz

Post #10 Ocena: 0

2009-03-12 19:25:35 (15 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Cytat:

2009-03-12 19:05:23, Bartek_74 napisał(a):
Bardzo dziękuję! Mniej więcej wiem co dalej robić:)

Cytat:

2009-03-11 22:55:12, krunschwitz napisał(a):
Masz pracę w Londynie,że chcesz się tu przenieść?


Nie, pracę mam kawałek od Londynu (bilet miesięczny około 200 funtów).
Może to racja - mieszkać blisko pracy... Ale właśnie wróciłem z biura i jak się zgasi światło, to można pomyśleć że człowiek umarł, zero światła i cisza, tylko jakieś ptaszysko wrzeszczy w ogródku.

Uciekniesz z Londynu szybciej niż ci się wydaje:-]
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,