MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Appeals do secondary school

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

beata76

Post #1 Ocena: 0

2009-03-05 17:37:56 (15 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Egzaminow niema tylko do szkol katolickich
Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #2 Ocena: 0

2009-03-05 19:06:16 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Nie ma do żadnych.
Mój syn ma już przydział do szkoły i nie pisał żadnego egzaminu.
Szkoła secondary jest obowiązkowa więc nie może być do niej egzaminów bo i tak każde dziecko musi do niej chodzić
To nie Polska drogie panie!



[ Ostatnio edytowany przez: vitek 05-03-2009 19:08 ]

The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

elusia_64

Post #3 Ocena: 0

2009-03-05 19:17:59 (15 lat temu)

elusia_64

Posty: 67

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Slough

corka chodzi do szkoly katolickiej i po wakacjach idzie do secondary rowniez szkola katolicka, wlasnie dzis dostalam info ze przyjeta jest do szkoly ale i tak w maju beda egzaminy wlasnie sie do tych egzaminow przygotowuja dodatkowe ksiazki itp,

[ Ostatnio edytowany przez: elusia_64 05-03-2009 19:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

vitek

Post #4 Ocena: 0

2009-03-05 19:24:19 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

To jest test na zakończenie szkoły (SAT)
Nie egzamin do szkoły średniej.
Ten test może napisać jak chce i nic się nie stanie. Nie służy on do oceny indywidualnego ucznia
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Anthrax

Post #5 Ocena: 0

2009-03-05 19:27:20 (15 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

egzaminy zdawane w maju to sa SATS i nie maja zadnego wplywu na przyjecie do szkoly sredniej

dzieci ubiegajace sie o miejsca w selective grammar school zdaja wewnetrzne egzaminy wstepne, zwykle w grudniu, ktore nie maja nic wspolnego z rzadowymi SATS zdawanymi 6 miesiecy pozniej, kiedy miejsca do grammar school sa dawno przyznane

-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

elusia_64

Post #6 Ocena: 0

2009-03-05 19:30:32 (15 lat temu)

elusia_64

Posty: 67

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Slough

w sumie to masz racje Vitku ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

wredna__malpa

Post #7 Ocena: 0

2009-03-05 19:32:20 (15 lat temu)

wredna__malpa

Posty: 45

Kobieta

Z nami od: 22-04-2008

Skąd: Watford

Witku...
To nie jest test na koniec szkoły, a dzieci piszą go w październiku...
Poza tym zdaje mi się, że nie pisałam, że to był test do szkoły...
Konkretne chodziło mi o to, czy ktoś był w podobnej sytuacji...
Mój syn dostanie się na pewno do jakiejś szkoły..., grunt tylko w tym, by ta szkoła nie była byle jaką szkołą... czyż nie mam racji...:)
...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #8 Ocena: 0

2009-03-05 20:35:51 (15 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Cytat:

2009-03-05 19:32:20, wredna__malpa napisał(a):

Konkretne chodziło mi o to, czy ktoś był w podobnej sytuacji...
Mój syn dostanie się na pewno do jakiejś szkoły..., grunt tylko w tym, by ta szkoła nie była byle jaką szkołą... czyż nie mam racji...:)


kazdy rodzic ma inne kryteria oceny szkoly - dla jednych szkola jest dobra bo jest niedaleko miejsca zamieszkania, albo dlatego ze wszyscy koledzy dziecka tam ida dla innych liczy sie tylko academic performance a inne rzeczy sa zupelnie niewazne

trudno wyczuc co dla Ciebie jest byle jaka szkola

jakby nie bylo, nie radze pisac w apelacji, ze odrzucasz szkole, ktora Ci zaproponowano (a na pewno zaproponowano alternatywe albo dwie), bo w Twoim mniemaniu jest byle jaka

musisz konkretnie umotywowac dlaczego upierasz sie przy takiej szkole a nie innej i przygotuj sie ze na sprawie apelacyjnej bedzie obecny dyrektor albo wice szkoly ktora Was odrzucila, ktory na pewno sprawnie bedzie umial uzasadnic dlaczego np. odleglosc jest problemem w przyjeciu tudziez czemu brak rodzenstwa ma znaczenie


-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

karolkowa

Post #9 Ocena: 0

2009-03-05 23:30:56 (15 lat temu)

karolkowa

Posty: 325

Z nami od: 03-06-2007

Do niektorych szkol zdaje sie egzaminy i nie jest to 11+ jak do Grammar.Moj syn w listopadzie mial egzamin z technologii do jednej z wybranych secondary.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

julialaura

Post #10 Ocena: 0

2009-03-12 21:37:09 (15 lat temu)

julialaura

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 12-03-2009

Skąd: London

Ja jestem teraz w temacie i jak czytam te wasze wypowiedzi to tak nie do konca wszyscy wiedza.wiekszosc to chyba od dzieci ktore im cos powiedza ale nie do konca....
egazminy maja prawie wszystkie szkoly katolickie i nie katolickie-te szkoly ktore maja wiekszy poziom prawie zawsze maja egzaminy wewnetrzne w szkole badz w councilu.to po pierwsze a po drugie.kazda ma swoje pierszenstwa i zasady na ktorych przyjmuje.jedna szkola na pierwszym miejscu z najwieksza iloscia dzieci przyjmuje dlatego ze np rodzina jest silnie zaangazowana w kosciol np, a druga najwiecej dzieci przyjmuje z wynikow zdanych egazminow,.moja corka dostala szkole z 3 wyboru bo byla bardzo dobra na wszystkich testach, ale nie na tyle byla super zeby sie przyjac do pierwszej czy drugiej szkoly-taka jest prawda.do tego doszly jeszcze kwestie odleglosci,wiary itd.No i w dobrych szkolach np na 120 miejsc bylo chetnych ponad 1000.Ale bez obrazy jak ktos ma bardzo dobrze napisane testy to napewno sie zmiesci w 6 szkolach wybranych.niektore szkoly nie maja egzaminow-sa to szkoly o niskim poziomie albo czesto o wyznaniu naszym roman -cotholic-bo one stawiaja wiare tego wyznania na pierwszym miejscu.
pozdrwaiam wszystkich czytajacych :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,