MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Orzel - polska ksiegowa - ostrzegam !!!!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rrrr

Post #1 Ocena: 0

2009-02-25 23:59:27 (15 lat temu)

Rrrr

Posty: 1192

Kobieta

Z nami od: 04-07-2005

Skąd: UK

Cytat:

2009-02-25 13:47:58, robert8326 napisał(a):
Jakis czas temu poszedlem do biura na Golders Green w sprawie zwrotu podatku, ksiegowa powiedziala, ze mi sie nalezy, kase wziela, a w zamian okazalo sie, ze podatek jest niedoplacony i teraz musze oddac ponad 500 funtow!!!!!!!!!!!!!!!!! a ksiegowa umyla rece, nie chce oddac pieniedzy.



to nie jej wina ze masz do zaplacenia podatek. bez jej "pomocy" Revenue predzej czy pozniej i tak by Cie za ta niedoplate skasowalo.
ale faktem jest ze nie powinna wciskac takiego kitu ze Ci sie nalezy zwrot, bo bez dokladnego rozliczenia nie da sie tego stwierdzic...

[ Ostatnio edytowany przez: Rrrr 26-02-2009 00:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-02-26 10:10:07 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciupek77

Post #3 Ocena: 0

2009-02-26 10:42:48 (15 lat temu)

ciupek77

Posty: 238

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2008

Te biura wszelakie to wogole dla niezbyt bystrych sa.Trzepia hajs na tym co mozesz zrobic sam za darmo i nawet DUZO LEPIEJ!!!Czasem wpadnie mi w rece Cooltura a tam rewelacja pomoc w zalozeniu konta bankowego:-o:-o,Albo CHB+CTC a gratis konto i karta Visa:-]:-]:-].Ja dukalem po angielsku jak porysowana plyta w adapterze jak zalatwialem wszystkie zasilki (CHB,WTC,HB+konto w banku)wszystko razem za pound 0:-]a rozliczenie podatkowe ...wystarczy umowic konsultacje w IR i (nawet jesli nie mowi sie po angielsku to zorganizuja tlumacza pod telefonem) mozna wypytac o wszystko co tylko zamarzy nam sie wiedziec.A rozliczanie podatkow dla jednoosobowej firmy w UK to moge pojsc o zaklad ze moja Wiktoria w wieku 10 lat na tyle potrafi juz liczyc ze dala by rade rozliczyc sie z podatku.To nie PL ze bez ksiegowego i to bystrego lezysz i kwiczysz:-Y.Jezeli kiedykolwiek i czegokolwiek mi bedzie brakowac po opuszczeniu UK to wlasnie tego ze papierkowa robota to tu chwila moment i zero stresu:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #4 Ocena: 0

2009-02-26 10:46:26 (15 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Rewelacja to jest to, ze zalatwiaja uzyskanie karty EHIC gratis!!! jako dodatek przy zalatwianiu innych zasilkow :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #5 Ocena: 0

2009-02-26 11:31:21 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Cytat:

2009-02-26 10:46:26, AGALON napisał(a):
Rewelacja to jest to, ze zalatwiaja uzyskanie karty EHIC gratis!!! jako dodatek przy zalatwianiu innych zasilkow :)


moja znajoma zaplacila jednej dziewczynie za zalatwienie tej karty,..jak jej pokazalam na necie co trzeba zrobic zeby ja otrzymac to prawie zemdlala ale juz byla o jakies 25lzejsza:-)...

bo to wszytko to lenistwo i glupota ludzka!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

vitek

Post #6 Ocena: 0

2009-02-26 12:11:08 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Jest spora grupa ludzi w ogóle nie znających jezyka dla których jakikolwiek kontakt z dowolnym urzędem co czarna magia.
I dla takich są te biura. I niech sobie będą. Restauracje też są, a przecież każdy mógłby sobie sam gotować, itd...
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #7 Ocena: 0

2009-02-26 12:20:32 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Tonio755

Post #8 Ocena: 0

2009-02-26 12:57:58 (15 lat temu)

Tonio755

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 26-02-2009

Skąd: London

Wiem o co chodzi Robert. Ja mialem podobna sytuacje w biurze orzel na goldersie. Rozliczalem sie za 2007/2008. Po podliczeniu zarobku i odjeciu kosztow wyszla kwota na podstawie ktorej mialem otrzymac okolo 350 zwrotu podatku (przecierz przez wiekszosc roku moj kontarktor odprowadzal zaliczke) Ci co wyzej pisza ze zbyt wiele zarobiles nie maja pojecia o co chodzi. Juz wtedy nie podobalo mi sie to okolo... powiedziala ze niby nie mozna wyliczyc tego dokladnie itd. W grudniu przychodzi mi do zaplacenia ponad 750!!!!? A oni tam sie tlumacza ze tamta ksiegowa juz nie pracuje i nie maja z tym nic wspolnego. Ale mnie wk..w wzial na to wszystko. Jak bym wiedzial, to bym dolozyl jeswzcze kosztow, ale przecierz mial byc zwrot. Poszedlem do ksiegowego jednego z moich znajomych i on przejrzal te jej bazgroly i powiedzial ze debilka nie policzyla 8% ubezpieczenia!!! Jak sie nie zna na robocie to po co sie za to bierze! Jak ja bym komus kuchnie schrzanil to musialbym poprawic za swoje. A ci sie tlumacza ze to teraz moja sprawa. Odpuscie sobie ich uslugi, ludzie pojecia nie maja co jest grane w podatkach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #9 Ocena: 0

2009-02-26 13:06:54 (15 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Coz za zbieg okolicznosci, ze obaj panowie korzystali z tego biura, obaj sa niezadowoleni i obaj maja po jednym poscie z zalozonym kontem wczoraj i dzis...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #10 Ocena: 0

2009-02-26 13:11:25 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Moze po drugiej stronie ulicy otworzyli biuro podatkowe pod nowym polskim godlem herbu <kaczor dwuglowy, jednojajowy>?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,