MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kilka pytan

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

otulony_mrokiem

Post #1 Ocena: 0

2009-02-21 09:44:47 (15 lat temu)

otulony_mrokiem

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 21-02-2009

Skąd: Jersey

Witam, otoz od 2 marca mam zaczac prace w "booker" i mam takie pytanie, czy ktos orientuje sie jak wyglada sytuacja z pokojami w tej dzielnicy zdaje sie to jest Hatfield? na poczatek potrzebuje jedynki ale z czasem bede szukal czegos wiekszego bo kobieta z dzieckiem do mnie dolaczy. I czy ta dzielnica jest "dobra" dla dzieci? obecnie mieszkam na jersey jest to jedno z najbezpieczniejszych miast swiata, wiec londyn troche kojazy mi sie z takim "Irakiem". Ile musze ze soba wziasc pieniedzy na start? podobno wyplate mam po 2 tyg, ile potrzeba na te 2 tyg? lacznie z depozytem, czynszem i zyciem (nie mam pojecia jak to wyglada w londynie). I jeszcze jedno, jezeli agencja mowi, ze mam od 2 marca zaczac prace tzn tydzien trening a pozniej stala praca, to tak jest na pewno? czy moge sie przygotowac na szybki powrot? otoz przez ta agencje zalatwia mi znajomy prace on w booker pracuje juz od roku i jest na contrakcie. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,