MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ostrzegam i przestrzegam przed ...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2009-02-15 19:30:37 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

heh, rok temu też taki numer miałem, i mało brakowało bym się naciął.
Ale po kolei, kończył nam się abonament, będąc w Polsce oddałem tuner bo kupiłem swój, i chciałem rozwiązać umowę, niestety powiedziano nam że musimy czekać 3 miesiące, no to OK, dopłaciłem do full pakietu i czekaliśmy do konca, a sie okazało ze łaskawcy jednak zdecydowali się nam wyłączyć po miesiącu.
No i teraz co?
kupować bilet na samolot?
pierwszy pomysł to kupie sobie tutaj.
Obdzwoniłem, ale jak słyszałem że umowę mam z nimi a nie z cyfrą to sobie darowałem, bo już mi zalatywało smrodem niby sie chwalili ze "świadczą usługi" dla posku, ambasady polskiej i pierdu pierdu, papier przyjmie wszystko.

Znalazłem innego magika, który był skory sprzedać mi full pakiet za ta sama cene, umowa jak najbardziej z cyfrą... sobie myśle OK,
Ale od słowa do słowa, jak mu powiedziałem że mam tuner na którym w tedy bez super problemów sobie moge sam kraść cyfre i wiem jak to robić i że się generalnie na tym znam... i wiem że zmienia się system kodowania więc nie interesuje mnie kradzież.
nagle się okazało że
-karty się skończyły
-kurier nie dowiózł
-kontakt sie urwał.
Teraz raz do roku ktoś jedzie do polski, podpisuje nową umowe, lub jedziemy na starych warunkach, płacimy za rok z góry.
Właśnie w tym roku muszę się przejechać by wsiąść ich tuner bo chce mieć filmy na żądanie i programy w HD, choć gdyby można by było korzystać z tej usługi na swoim to wolałbym kupić jakiś fajny tuner na Linux do kompletu, ale cóż :-[
podsumowując z całym szacunkiem dla tych co robią dobrą robotę i nie oszukują, ja na pewno nie weznę umowy tutaj bo to na bank będzie lipa, choćby z przyczyn umowy, jak ktos napisł i jest to prawda polsy operatorzy świadczą usługi tylko na terenie polski, i nie mają dystrybutora w za granicą.
Jak ktoś nie ma umiejętności ani możliwości zawołać "technika" żeby kabel pociągną i zamontował antenę i tyle.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

niezadowolonykl

Post #2 Ocena: 0

2009-02-15 19:44:50 (15 lat temu)

niezadowolonyklijent

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2009

a tak na marginesie ktos z Was trafil na ogloszenia tego goscia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2009-02-15 19:54:15 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2009-02-15 19:58:14 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2009-02-15 19:58:35 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Troszke nie rozumiem Waszych problemow z polska TV SAT. Podpisalem umowe (POLSAT) w Polsce, kupilem dekoder od razu na wlasnosc wiec do comiesiecznego placenia pozostal mi tylko abonament: 35,- PLN. Przywiozlem to do UK (samolotem). Musialem tylko sprowadzic magika zeby mi wycelowal w satelite, samodzielnie mi sie jakos nie udalo, pomogl mi w tym zaprzyjazniony Portugal wiec postawilem piwo i bylo OK. W polskim banku ustawilem automatyczny przelew (dla tych co zapomnieli juz po polsku: Direct Debit) no i tyle mialem klopotu z tym wszystkim. Kiedys podniesli abonament o pare zlotych a placilem nieswiadonie po staremu wiec ktoregos dnia (weekend!!!) sygnal zniknal. Zadzwonilem do nich, puscili sygnal znow a w poniedzialek (blogoslawiony niech bedzie internet) zmienilem DD w banku na nowa kwote. Koniec klopotow. Teraz przywiozlem caly majdan do Polski ale antena poki co lezy w garazu, za zimno na wlazenie na drabine.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

niezadowolonykl

Post #6 Ocena: 0

2009-02-15 20:00:01 (15 lat temu)

niezadowolonyklijent

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2009

szczeze mowiąc sam teraz raz jescze przejzalem neta,koles ma tego troche w sieci tzn. ogloszeń.


madry Polak po szkodzie-teraz to i ja juz mam oplacony z gory za caly rok abonament i nic mi nie zniknie,hehe

[ Ostatnio edytowany przez: niezadowolonyklijent 15-02-2009 20:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niezadowolonykl

Post #7 Ocena: 0

2009-02-15 20:04:18 (15 lat temu)

niezadowolonyklijent

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2009

a prawda jest taka,ze to Polacy oszukują Polakow!!!!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2009-02-15 20:15:47 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2009-02-15 20:04:18, niezadowolonyklijent napisał(a):
a prawda jest taka,ze to Polacy oszukują Polakow!!!!!!!!!

a dokladniej, cwaniacy oszukuja naiwnych, wspomniany przeze mnie w poprzednim poscie Portugalczyk tez kupil taki lewy dekoder od "swoich" no i przed mistrzostwami w 2006 roku sygnal wcielo. Przychodzil do mnie na "swoje" mecze i przynosil duuuuzo piwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

niezadowolonykl

Post #9 Ocena: 0

2009-02-15 20:34:11 (15 lat temu)

niezadowolonyklijent

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2009

masz całkowitą racje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2009-02-15 22:01:13 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2009-02-15 19:58:35, andyopole napisał(a):
za zimno na wlazenie na drabine.

zamontuj na dole, w ogródku, antena wcale nie musi być na dachu, u mnie leży na razie na stole w ogrodzie ale może nawet na ziemi byle widziała satelitę ;-)

Cytat:

2009-02-14 20:32:10, niezadowolonyklijent napisał(a):
naciaga ludzi na dekodery z softami polsatu,obiecuje złote gory przy zakupie,po paru dniach wszystko pada,przysyla jakies linki zeby se wgrac soft,


ale moment, jaki masz tuner i jaka to karta?
bo może masz jakiś tuner nie dystrybutora, a wtedy faktycznie trzeba samemu dogrywać bukiety programów i samemu sobie organizować
podeślij mi te linki.
to napisze ci czy to legalne czy nie
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,