MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Cosmique

Post #1 Ocena: 0

2008-12-23 14:13:41 (15 lat temu)

Cosmique

Posty: 266

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2008-12-23 13:30:01, bloby00 napisał(a):
WII wydaje się być bardzo ciekawe. Niestety, nie mam i raczej prędko nie będę miał (mam kompa), ale niezwykle ciekawi mnie kwestia użycia miecza świetlnego we wszystkiego rodzaju star-warsach :-] Czy faktycznie postać będzie wykonywała WSZYSTKO co ja bym robił, czy mówimy tutaj o kilku standardowych ruchach?

P.S. Temat chyba bardziej pasuje w innym dziale niż Londyn ;-)

no wlasnie rzecz w tym ze Wii lepiej wyglada na papierze niz w rzeczywistosci. niby fajna sprawa uzywanie miecza itd ale z czasem Ci sie znudzi a slabiutka grafika cie dobije. (Wii to tylko odrobine doladowany GameCube)
w w w . m y s p a c e . c o m / c o s m i q u e d j

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

clockwork_orang

Post #2 Ocena: 0

2008-12-23 14:32:18 (15 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2008-12-23 13:30:01, bloby00 napisał(a):
WII wydaje się być bardzo ciekawe. Niestety, nie mam i raczej prędko nie będę miał (mam kompa), ale niezwykle ciekawi mnie kwestia użycia miecza świetlnego we wszystkiego rodzaju star-warsach :-] Czy faktycznie postać będzie wykonywała WSZYSTKO co ja bym robił, czy mówimy tutaj o kilku standardowych ruchach?

P.S. Temat chyba bardziej pasuje w innym dziale niż Londyn ;-)

wszystkiego to nie... ale sporo rzeczy idzie zrobic - generalnie prosta grafika nie pozwala na wierne odwzorowanie ruchu, choc rozpoznaje strony i wysokosc


ps. co do konsol - mialem xbox (poprzedniego) i sie tez sybko znudzil, choc na linuksie chodzil :-)
ps3 - mialem i kumplowi oddalem, bo raz ze drogie gierki, dwa nic z nim nie zrobisz a do filmow troche droga zabawka... teraz wii i jak narazie wszyscy zadowoleni ( nie tylko ja i cora :-D )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kajman

Post #3 Ocena: 0

2008-12-23 16:59:22 (15 lat temu)

Kajman

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 22-11-2008

Troche interesuje się konsolami,sam mam PS2 a w niedalekiej przyszłości chciałbym kupić coś nowszego.Tak więc

Wii- największą zaletą konsoli jest pad (wiimote czy jakoś tak),świetna zabawa dla całej rodziny,można się naprawdę zmęczyć.Wada to parametry znacznie odstające od pozostałych konsol(szczególnie graficznie).Dla młodego dzieciaka w sam raz.

PS3 - najdroższy sprzęt ale też najbardziej zaawansowany
technologicznie (czytnik blu-ray,dysk w standardzie itp).Oprócz tego granie online za darmo (w przeciwieństwie do X360).Jednak na razie przegrywa batalię konsolową (również dlatego,że nie wyszły jeszcze gry dla ktorych kupywane są konsole Sony - Gran Turismo,Tekken)

Xbox 360 - złoty środek (dobre parametry,niewygórowana cena itp).Oprócz tego jest Xbox Live,niestety płatny.Gier wychodzi na tą konsole sporo,kiedyś była dosyć awaryjna nie wiem jak jest teraz.

Gdybym miał brać konsolę dla siebie to wziąłbym prawdopodobnie Xboxa (stosunek cena/jakość).Sentyment mam do PlayStation,ale ta konsola nie pokazała jeszcze pełni swoich możliwości.

Pozdrawiam z Polski =)

Przyszły emigrant POzdrawia z POlski

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2008-12-23 17:09:15 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #5 Ocena: 0

2008-12-23 17:19:55 (15 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

Wszystko zalezy czego szukaja terazniejsze 12latki. Jesli chcesz mu kupic gre dla zabawy a nie szkolenia w zabijaniu to polecam Wii. Rozwaz kilka spraw:
1 Cena-PS3 najdrozsze, Wii (2miejsce ze wzgledu na roznorodnosc dodatkow ktore wlasciwie musisz kupic przy zakupie konsoli), 3 Xbox
2 Ceny gier na przyszlosc dla wlasciciela (Ceny gier na PS3 jak i Xbox sa podobne i o wiele wieksze od Wii)
3 PS3 posiadanie Blueray, Xbox do ogladania filmow w HD potrzebujesz oddzielnego dysku Wii-sam nie wiem co posiada(zapewne nic)
4 .....sam nie wiem co jeszcze.

Polecam dla niego PS3 bo to cos czego chca wszystkie dzieciaki w Polsce, Xbox (jest prawdopodobnie tanszym zastapieniem PS3) oraz Wii ktoro daje radosc dzieciakom, mlodziezy oraz doroslym plus na dodatek mozesz grywac po kilka osob na raz i miec fajna zabawe (jesli posiada rodzenstwo spraw im Wii przynajmniej beda sie dzielic)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kajman

Post #6 Ocena: 0

2008-12-23 17:20:13 (15 lat temu)

Kajman

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 22-11-2008

Zdaj relacje jak działa to Wii.Również życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2009 :-]
Przyszły emigrant POzdrawia z POlski

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,