MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam malego kotka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-11-28 19:52:30 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2008-11-28 22:42:23 (15 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No i fajnie, wymiziasz kota :).
Zastanow sie moze jeszcze nad ubezpeczeniem, wet jest dosc kosztowny, nawet standartowe szczepienia, paszport, papiery do podrozowania i powrotu do UK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-11-29 11:28:11 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2008-11-29 11:28:34 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2008-11-29 11:32:24 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2008-11-29 11:51:51 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

ulietta,jak pojedziecie po tego kotka,to spytasz sie o wszystko..kociej mamy czyli mojej koleżanki.Ta jej kotka,ma szczepienia,jest odrobaczona,ma paszport bo raz brali ja do Polski.

To będziesz miała dwa dzidziusie..kotka i swoje maleństwo:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2008-11-29 12:27:53 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beata76

Post #8 Ocena: 0

2008-11-29 12:50:54 (15 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Ja bylam ostatnio z tym kotkiem co mi zdechl,sprawdzenie kota + szczepienie pierwsze w wieku 9tyg drugie za 3 tyg obydwa w cenie. to u mojego wetrynarza koszt 98.00 funtow
Odrobaczyc i odpchlic mozesz sama kupujac krople ktorymi smaruje sie kark kotka.
Za ubezpieczenie placilam 75 na rok w Churchilu

[ Ostatnio edytowany przez: beatakrzos 29-11-2008 12:57 ]

Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2008-11-29 16:29:21 (15 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2008-11-29 11:28:11, wiadkuju napisał(a):
Cytat:

2008-11-28 22:42:23, karjo1 napisał(a):
No i fajnie, wymiziasz kota :).
Zastanow sie moze jeszcze nad ubezpeczeniem, wet jest dosc kosztowny, nawet standartowe szczepienia, paszport, papiery do podrozowania i powrotu do UK.

Skad Ty to bierzesz! Az mi krew zagotowalas lub -les.
BZDURY!
Koszt u Vet jest smiesznie niski - ok 50 rocznie za wszystko. To samo z ubezpieczeniem. Wiem, bo moj kot i pies chodza czasami do lekaza. I sa ubezpieczone.
I tak - moj kot jest wysterylizowany, bo nie mam warunkow na kociaki. Ale dzieki Bogu nie wszyscy mysla tak idiotycznie jak Ty, bo inaczej moja Kicia nie przyszla by na swiat.


Pomijajac forme i poziom wypowiedzi... Sam paszport, chip, szczepienie na wscieklizne i certyfikat przeciwcial wscieklizny (obowiazkowe, jesli ktos z kotem/psem wyjezdza z UK i chce wrocic, dodatkowo 6 miesiecy karencji od momentu pobrania probki krwi, odrobaczanie i odpchlenie tuz przed wjazdem do UK) to ok.160 -200L.
Szczepienia na wscieklizne ok. 30 L, pozostale tez w podobnej kwocie od szczepienia.
I to wszystko, o ile sie nic nie dzieje...
Dla porownania, sama diagnostyka (wprawdzie psa, ale kocie niewiele mniej kosztuje- koszty uzytych odczynnikow i aparatow), jedyne 2500 L + wycieczka pod Londyn do dobrej kliniki..
Ubezpieczenie pokrywa koszty weterynarza, paszportu, hotelu na wypadek wyjazdu, anulowania podrozy, gdyby sie zwierzeciu cos stalo, koszty leczenia za granica, zniszczenia zrobione przez zwierze, sterylizacje/kastracje, kradziez, zaginiecie, smierc, kremacje, utraty certyfikatu szczepien, kwarantanny, odrobaczania i odpchlania i pare innych rzeczy. Wysokosc ubezpieczenia zalezy od wybranej opcji, wieku zwierzecia, stany zdrowia, neutralizacji.
Wiadkuju, napisz prosze, co obejmuje te 50L za roczna opieke nad kotem, moze za jakis czas sie pojawi i kot, wiec takie info sie przyda. Zreszta pewnie nie tylko mi.
Dosc fajne porownanie ubezpieczen :
http://www.compare-pet-insurance.com/pet/index.php
Oplata jest od kilku funtow miesiecznie wzwyz.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 29-11-2008 16:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2008-11-29 16:42:13 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja nie wiem gdzie za 50 funtow rocznie wczystko mozna zalatwic. Mialam kilku Vet-ow, bo sie przeprowadzalam, i tak: za konsultacje 20 funtow, na poczatek. Jeszcze nie wyszlam z przychodni, zeby z 50 nie zostawic. Moja wina, nie mialam ubezpieczenia, bo pierwszy kotek by bardzo dobry, i nie naciagal na koszty, hihi. Tak, ze szczepienia i ze dwa razy jakies szycie bo o cos zawadzil i rozdarl lape, to nie koszty przeliczajac na 13 lat. A pare miesiecy temy, moj drugi zachorowal (zabkolowany pecherz, ponoc czeste u kotow). Piec dni leczenia, 3 dni w szpitalu, antybiotyki do domu, i 400 funtow zostawilam. A po tygodniu sie odnowilo, i wtedy vet sie ulitowal, bo mu tez szkoda kota bylo, i tylko za ponowne leczenie bez vat-u i nie policzyl mi swojego honorarium, to "tylko" 280 zaplacilam. Dzieki bogu kot zdrowy teraz. Tyle, ze mu nie wolno suchej karny jesc, a to bylo jego ulubione, jak uslyszy szalas czegos w pudelku to goni, bo mysli ze to jego, a to sie tylko dla zartow z nim drecza w domu.

Kolezanka, po szczepieniach i odrobaczeniu juz, mowila, ze kupila ubezpieczenie z Tesco (5 funtow na miesiac), pokrywa koszty leczenia.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,