MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomoc dla wspaniałej rodziny

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 53

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

misiuniu2

Post #1 Ocena: 0

2008-11-20 10:38:10 (15 lat temu)

misiuniu2

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 20-11-2008

Zastanawia mnie jedno. Czy są ludzie w tym kraju, którzy zechcą oddać choć funcika dla znanej mi rodziny.
Ona niepracuje a on pracował dla agencji, ale jak wiadomo recesja i takie tam, więc stracił pracę w najmniej odpowiednim czasie.
Mieli niesamowite problemy finansowe i nadal je mają, a chcę dodać, że mają cudowną cureczkę, która ma dwa latka.
Tak więc. Mają naprawdę ciężką sytuację i noszę się z myślą o zbiórce dla nich.
Wiem wiem, niejeden mnie zbeszta za to,że powinienem trzymać os z daleka od nieswoich spraw i zapewne ktoś powie: A kto o mnie pomyśli?
Ale chcę dodać, że oni są wspaniałymi ludźmi i niejednemu pomogli w UK i to był ich błąd po jak to się mówi, popłyneli na tym i to na niesamowitą kasę.
Raz to zostali okradzenie przez nowego lokatora, dwa to ktoś im wszystkie pieniądze z kont ukradł, trzy to ona została pobita a jej mąż kiedy zaczą ją bronić to nieźle oberwał i gdyby nie policja to kto wie co by się działo? ITD ITP

Więc jeśli znajdą się dobre serca, które zechcą ich wspomóc finansowo to proszę o kontakt ze mną.
Są naprawdę tego warci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-11-20 10:57:51 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

misiuniu2

Post #3 Ocena: 0

2008-11-20 11:04:57 (15 lat temu)

misiuniu2

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 20-11-2008

Nie do mnie a do nich. Wiem, że nie wszyscy chcą dawać tylko brać więc nie liczę na to, że tysiące osób sie odezwie:-), ale zawsze to coś. Dla nich każdy pensik jest teraz istotny ponieważ oboje niepracują.
A co do councilu to tak napewno im pomogą, ale nieodrazu. Wiecie jak to wszystko w Londynie funkcjonuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2008-11-20 11:09:37 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daggerss

Post #5 Ocena: 0

2008-11-20 11:12:02 (15 lat temu)

daggerss

Posty: 888

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: zaczarowana kraina

Cytat:

2008-11-20 11:04:57, misiuniu2 napisał(a):
Nie do mnie a do nich. Wiem, że nie wszyscy chcą dawać tylko brać więc nie liczę na to, że tysiące osób sie odezwie:-), ale zawsze to coś. Dla nich każdy pensik jest teraz istotny ponieważ oboje niepracują.
A co do councilu to tak napewno im pomogą, ale nieodrazu. Wiecie jak to wszystko w Londynie funkcjonuje.


a CZEMU OD RAZU POMOC FINANSOWA, NAPEWNO NIE TYLKO TO IM POTRZEBNE, A LUDZIE NIE SA RACZEJ CHETNI ODDAWAC SWOJEJ KASY PREDZEJ DOSTANIESZ UBRANIA I ZYWNOSC. A SZCZERZE TO POMIMO DOBRYCH CHECI TO NAWET JA CI NUIE WIERZE!!
*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

misiuniu2

Post #6 Ocena: 0

2008-11-20 11:17:08 (15 lat temu)

misiuniu2

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 20-11-2008

daggerrs, ale to jest twój problem, że nie chcesz mi uwierzyć. Zapewne masz przygre doświadczenia jeśli chodzi o naszych rodaków. I co jest żenujące to to, że wszystkich wrzucasz do jednego wora gdzie są tylko k...y krętacze i złodzieje. Tak więc nie robi na mnie wrażenia twoje podejście, ale jest mi ciebie żal i obyś ty się nie znalazł w ciężkiej sytuacji.
A co do ubrań to masz trochę racji. Tylko nikt nie chce jechać z tobołami przez miasto a oni niezabardzo są chętni do poznawania nowych ludzi po tym co już przeszli

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #7 Ocena: 0

2008-11-20 11:20:03 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

A ja nie tyle nie wierze co wolalabym kupic nawet nowe rzeczy czy jakies jedzienie niz dawac pieniadze...jest to w jakis sposob pewniejsza forma pomocy, bo wiesz na co konkretnie to zostalo przeznaczone i ze nie pojdze na papirosy czy alkochol. A takich rodzin jest naprawde wilele...pojdz do pl parafii tam takze na pewno cos pomoga. Moze zorganizuja wlasnie jakas zbiore ale bardziej oficjalnie. I naprawde lepiej brzmi jak prosi sie o jedzienie(nawet konkretny rodzaj mleka czy pieluch dla dziecka) i ubranka niz pieniadze...
powodzenia...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #8 Ocena: 0

2008-11-20 11:20:29 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daggerss

Post #9 Ocena: 0

2008-11-20 11:21:41 (15 lat temu)

daggerss

Posty: 888

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: zaczarowana kraina

Cytat:

2008-11-20 11:17:08, misiuniu2 napisał(a):
daggerrs, ale to jest twój problem, że nie chcesz mi uwierzyć. Zapewne masz przygre doświadczenia jeśli chodzi o naszych rodaków. I co jest żenujące to to, że wszystkich wrzucasz do jednego wora gdzie są tylko k...y krętacze i złodzieje. Tak więc nie robi na mnie wrażenia twoje podejście, ale jest mi ciebie żal i obyś ty się nie znalazł w ciężkiej sytuacji.
A co do ubrań to masz trochę racji. Tylko nikt nie chce jechać z tobołami przez miasto a oni niezabardzo są chętni do poznawania nowych ludzi po tym co już przeszli


Nie koniecznie od razu musisz mnie krytykowac i zciagac do ziemii odrazu, mowie Ci jak jest. I pewnie to nie tylko moje zdanie. To z tego co piszesz nie sa chyba w tak ciezkiej sytuacji skoro np. ubran i zywnosci nie chca przyjac bo nie chce sie komus z tobolami jezdzic!!! I nie mow ze jest Tobie mnie zal, ta so realia i brutalna rzezczywistosc!!!
*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #10 Ocena: 0

2008-11-20 11:27:14 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,