MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomóżcie napisać odwołanie od mandatu pcn....

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lucynkaoo7

Post #1 Ocena: 0

2008-10-03 15:02:10 (16 lat temu)

lucynkaoo7

Posty: 58

Kobieta

Z nami od: 14-05-2007

Skąd: londyn

mam dwa mandaty do zapłacenia za ...
invalid ticket

przed domem który mąż remontuje musi mieć permit parking, kupuje takie vouchery do wypisywania i zawsze je ma ale dwa razy spóżnił się z wypisaniem nowego...
wiem że to jego wina ale mimo to chce napisać odwołanie i sprubować niż od razu płacić 120 funtow.

pomożecie coś zkleić...

znalazłam już coś takiego ale jakos tu nie pasuje


Nie wiem, moze cos w tym stylu:
I write to let you know, that I am not liable for the parking penalty notice with number..., received at...., for vehicle.... . Dalej np:
- It is due to my courier job, as at the time of the contravention I was legally unloading my vehicle. This is confirmed by delivery note, which I attach to this letter.
- It is because I had a valid parking permit/ticket, which was probably missed by parking attendant. I attach a copy of above to confirm it.
- On my explanation I wish to tell you, that parking signs where totally confusing; moreover, people which were controlling traffic on that parking area directed me to the place where I parked. Please, have a look at enclosed copy of parking permit, which confirms that I had a valid document to park, but did this without purpose in the wrong space.
No i na koniec: I hope that my explanation and evidence indicated to you that I was not liable for that penalty ticket, thus I ask you to cancell it. Thank you and Regards....



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bloby00

Post #2 Ocena: 0

2008-10-03 17:04:37 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Tak sobie czytam i zastanawiam się, skąd ja znam ten tekst... :-]:-]:-]

Mam nadzieję, że dokładnie przeczytałaś moje porady. Jeśli tak to powinnaś pamiętać, że odwołanie oficjalne będzie oznaczać brak możliwości zapłaty obniżonej. Dlatego, jak już to możesz spróbować z odwołaniem wcześniejszym, ale pamiętaj o dowodzie jego nadania (kopia email, potwierdzenie itp).

Szczerze mówiąc, nie wiem jakiej podstawy użyć do takiego mandatu. Sama próba za dużo Ci nie da, bo Council na pewno odpisze, że takie jest prawo i koniec, więc żadnych wyjątków nie będzie robić. Odpadają więc powody w stylu: zapomniałem, spóźniłem, wymieniałem pieniądze itp.

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby wykupowanie ticketu w czasie co parkingowy dawał mandat (no, ale to odpada, bo resident bay), no chyba, że faktycznie była to kwestia minut i np mąż poszedł do budynku wziąć voucher, a w tym czasie dostał mandat, co w sumie było i tak prawidłową procedurą Councilu. Nie wiem na jakiej zasadzie wypisuje się te vouchery, ale może udać głupka i powiedzieć, że voucher był wypisywany w tym samym czasie co parkingowy dawał mandat (załączyć voucher).... chociaż, naprawdę nie widzę w tym sensu i szansy na pozytywne rozpatrzenie. :-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #3 Ocena: 0

2008-10-03 17:17:11 (16 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

I znow niepotrzebnie otwarty ,nowy temat o mandatach za parkowanie...
lucynkaoo7 skoro juz znalazlas ten temat o poradach z mandatami to dlaczego po prostu sie tam nie dopisalas?
www.mojawyspa.co.uk/forum/47/13462/Porady-z-mandatami-za-parkowanie

Cytat:
Upewnij się, że treść wpisanej przez Ciebie wiadomości jest zgodna z Regulaminem Forum MW!
...
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,