MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Glupia sprawa

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kozi46

Post #1 Ocena: 0

2008-09-17 15:59:15 (16 lat temu)

kozi46

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 17-09-2008

Witam. Mam maly problem .Dwa tygodnie temu jechalem za vanem ,cholernie wolno jadacym(25-30mil/h).Probowalem go wyprzedzic ,ale cos mi zajezdzal droge delikatnie,mimo ze z naprzeciwka bylo"pusto".Wyprzedzilem go i patrzac w lusterko wsteczne widzialem jak pokazal mi palce,wanker itp.zwolnilem delikatnie i sie zaczalem z niego smiac:),w tej chwili ktos w niego przywalil(w tyl),lekko ale walnal.Pojechalem sobie do domu(wczesaniej na komisariacie zglosilem,ale nie mialem numerow chama). Po dwoch tygodniach przychodzi mi list,o tresci:
In accordance with requirements of section 1 of the road traffic offenders act 1988 as amended(schedule 1) I hereby give you notice as the person registered as the keeper of(marka auta,model,numer rejestracyjny) at 13:15 on tuesday 02 sept. 2008 that the question of prosecution is being considered in respect of the following offences, namely driving the said vehicle on a road in the(miasto ,data,godzina):
a) dangerously
b) without due care and attention
c) without reasonable consideration for other persons using the sain road
Jakies podpisy itp. A na koniec
NOTE:The fact that this notice has been sent to you does not necessarily indicate that proceedings will be instituted.To comply with the law such a notice must be send within 14 days of an accident with may lead to prosecution for the offences reffer to.A police officer will contact you regarding this matter in due course.If it is decided not to institute proceedings you will be informed.
Jestem kierowca ciezarowki w anglii,wiem ze niebezpieczna jazda to ciezkie oskarzenie. Mial ktos podobny problem kiedys?? Czego mozna sie spodziewac?? Dzieki z gory !
Acha nie kupujcie aut marki BMW , bardzo chamsko zachowuja sie inni uczestnicy drog,w stosunku do Ciebie. Sprawdzone !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #2 Ocena: 0

2008-09-17 19:02:31 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

nie kupujcie aut marki BMW , bardzo chamsko zachowuja sie inni uczestnicy drog,w stosunku do Ciebie. Sprawdzone !!!

:-D

Jeżeli nie zrobiłeś niczego niezgodnego z prawem, nie musisz się obawiać.
ALe dane kierowcy podać musisz
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,