MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

CarGiant

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Van_Helsing

Post #1 Ocena: 0

2008-09-03 12:49:07 (16 lat temu)

Van_Helsing

Posty: 805

Mężczyzna

Z nami od: 03-05-2007

Skąd: Gloucestershire

Witam,

Kupował ktos z was samochod z tej firmy? cargiant.co.uk

Czytalem rozne opinie na angielskich forach lecz dobrze poznac opinie rodakow....

Bede wdzieczny za kazdy komentarz
Zycie jest sztuka wyboru - sir Adam 12/05/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

piekar10

Post #2 Ocena: 0

2008-09-03 13:00:02 (16 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

bylem tam ogladac autka no i powiem ze ceny troszke przydrogawe , osobiscie niepolecam ,ja znalazlem autko na autotraderze , pojechalem , obejrzalem,utargowalem czego niema w cargiancie, no i jestem bardzo zadowolony , kupilem auto z malutkim przebiegiem i to jest bardzo wazne, tak sadze;-)
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nemowsky

Post #3 Ocena: 0

2008-09-03 13:40:56 (16 lat temu)

nemowsky

Posty: 10

Z nami od: 14-01-2008

Skąd: colchester

Witam,

Jestem szczesliwym nabywca auta w cargiancie. Tak jak wyzej wspomniano ceny przewaznie nie rzucaja na kolana, ale czasami zdarzy sie okazja, ktorej nie wypada przepuscic.

Wiekszosc samochodow ma strasznie zniszczony lakier, wyczerpane akumulatory i uswiniane wnetrze. Naprawde trzeba sie troche nachodzic zeby upolowac ten jedyny.

Pozdrawiam, nem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Van_Helsing

Post #4 Ocena: 0

2008-09-03 14:49:54 (16 lat temu)

Van_Helsing

Posty: 805

Mężczyzna

Z nami od: 03-05-2007

Skąd: Gloucestershire

Dzieki za odpowiedz..

Z tego co czytalem w necie to jedni sa zadowoleni z tej firmi inni natomiast narzekaja iz samochod po kilku tygodniach zaczal pokazywac defekty o ktorych wczesniej nie wspomniano itp..

No nic trzeba sie przekonac samemu.. upolowalem juz jedno autko przebieg nie najgorszy no i cena jest dosc atrakcyjna
Zycie jest sztuka wyboru - sir Adam 12/05/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

jolanta12

Post #5 Ocena: 0

2008-09-09 12:09:21 (16 lat temu)

jolanta12

Posty: 934

Kobieta

Z nami od: 28-11-2007

Skąd: Londyn

A moze sprubuj poszukac auta w komisie w twojej okolicy. My kupilismy z mezem auto z komisu (ogloszenie bylo na Autotrader)
Gosciu w komisie zmienil nam pasek rozrzadu za free, zrobil kompletny przeglad auta i dal nam 3 miesiace gwarancji.Kiedy pukalo nam cos w zawieszeniu to zadzwonilam do komisu a facet podal mi adres mechanika gdzie mamy sie zglosic. Usterka zostala nam naprawiona za free i bardzo szybko.
Osobiscie nie polecam kupna auta od prywatnego sprzedawcy, poniewaz jesli bedzie cos z autem nie tak, nawet jesli bedzie to godzine po kupnie to mozna powiedziec ze dluga droga zeby wyegzekfowac cos od niego.Spotkalo mnie to osobiscie i nie jest to mile doswiadczenie.
Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,