MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wytłumaczcie mi cos...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

justin1976

Post #1 Ocena: 0

2008-08-09 17:18:00 (16 lat temu)

justin1976

Posty: 734

Kobieta

Z nami od: 05-06-2007

Skąd: Londyn/Croydon

Wytłumaczcie mi cos... Jak to jest? Mieszkam tutaj dwa i pół roku i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z ruchem ulicznym. Dzisiaj wracając z wycieczki po Londynie prawie pod samym domym przechodziłam przez przejscie dla pieszych. Ponieważ jest spore utrudnienie na tej ulicy i nie widac swiateł dla pieszych (komus zachciało się je przesunąc), widocznosc jest ograniczona. Przed przejsciem zatrzymał się samochód, ale ja przytrzymałam córkę, bo wydawało mi się, że jeszcze nie mamy zielonego. Samochód ruszył, a pan za kierownicą warknął po polsku "Jak chodzisz baranie??" Kiedy smiałam odpowiedziec, facet skecił i ruszył za mną. Zaczął się wydzierac na mnie. Oczywiscie też powiedziała mu pare słów do słuchu. Wtedy owy pan powiedział, że ja nie wiem z kim zadarłam i że dzwoni na policję. Strasznie się wystraszyłam (hihihi). Nie wiem co zrobił potem, bo odwróciłam się i odeszłam. Nie będe przecież rozmawiała z idiotom.
Moje pytanie jest takie. Dlaczego ani angol, ani czarny, ani ciapaty nie zachowa się w ten sposób? Mało tego. Kiedy widzą, że idziesz z dzieckiem i masz problemy z przejsciem na drugą stronę, to jeszcze cie przepuszczą. Fakt, że ten człowiek wyglądał mi na cygana, ale to nie zmienia tego, że mówił w naszym języku.

[ Ostatnio edytowany przez: justin1976 09-08-2008 17:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

piekar10

Post #2 Ocena: 0

2008-08-09 17:35:28 (16 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

to jest jeden z powodów dla których nie chce wracac do kraju , chamstwo , chamstwo,totalny brak kultury a nie wspomne juz o urzednikach......wszedzie jedno wielkie cwaniactwo , jak pomysle o tym to zbiera mi sie na wymioty :-[:-[:-[

[ Ostatnio edytowany przez: piekar10 09-08-2008 21:58 ]

1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #3 Ocena: 0

2008-08-09 18:03:42 (16 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

Tak to juz jest...justin..,ze wraz z tzw."normalnymi" ludzmi,przywlokla sie za nami tez czesc tego - chamstwa o ktorym pisze piekar...Miejmy nadzieje,ze ..albo dlugo nie zagrzeja tu miejsca...niedostosowujac sie do panujacej tu kultury i obyczajow...albo - pozostaje nam omijac te "badziewia" szerokim lukiem- nie przyznajac sie do jakichkolwiek wiezi...:-?:-?
No coz..ale wstyd ...pozostaje.:-?
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #4 Ocena: 0

2008-08-09 18:27:24 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

no niestety takie zycie. chamy sa wszedzie:-Y
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2008-08-09 18:50:10 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ech no cóż czesto ogladam Uwaga pirat, jakie tam są mondrale!
Jeden miał 3 sprawy w sądzie i go złapali znowu wyprzdzał na ciagłej, 140 w terenie zabudowanym, jak facet zatrzymał się na przejsciu dla pieszych baba wjechała mu w tyłek, policja akurat stała i mu przyznała racje ze zgodnie z prawem, a bab się wydziera że jak to ona ma zwalniac i zatrzymywać się na kazdym przejsciu?
że chyba są POxxxx
No i jeszcze jeden tekst
Motocyklista jedzie przez miasto 140 bo asfalt na tyle pozwala, zwolnił do 120 bo zbliżał się do duzego skrzyżowania!
a przez tych paskudnych policjantów musiał nagle hamowac do dozwolonej prędkości i o mało jaj o bak nie stracił, tacy to niedobrzy policjanci są w polsce.
Inny się zdził ze ja jeżdżę zgodnie z przepisami bo to nie mozliwe przecież w Polsce wszyscy jeżdżą ponad 100 po mieście.
Szczerze mówiąc gdy wracaliśmy z sylwestra taksówka gdy taksówkarz jechał 140 przez miasto od razu wytrzeźwiałem :-o
Na czerwonym świetle potrafi jeszcze skręcić 3 samochody i to przecinając
zresztą często Polacy mają taką tendencje, nie wszyscy ale jednak znaczna większość :(
ciekawe czy ten zadzwonił do leppera??
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

stokesay

Post #6 Ocena: 0

2008-08-09 19:06:50 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Z takimi sytuacjami kojarza mi sie slowa piosenki jednego z polskich zespolow

Cytat:
Każdy ponad każdym, s#@%^yn, innego traktuje jakby był niczym.
Wszyscy najmądrzejsi, j#%^ni myślą chyba, że są wybrańcami.
Na takie podejście...brak mi słów


Wydaję mi się że trzy rzeczy potrafia tutaj zmienić człowieka: kasa, fura i więcej kasy...:-?
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Angelus_13

Post #7 Ocena: 0

2008-08-09 19:13:42 (16 lat temu)

Angelus_13

Posty: 911

Mężczyzna

Z nami od: 25-05-2008

Skąd: UK

podobno idiotow i debili nie sieja tylko sami sie rodza,

tylko dlaczego nasi rodacy musza przodowac w statystykach niewazne jakich ale musza i bardzo czesto przoduja ale w tych dla idiotow, debili, chamow, itd. :-Y :-Y

wybywajac z pl myslalem, ze takich bedzie tu mniej ale niestety przybywa ich tez tu i do w sporych ilosciach czasem,

choc jest tu berdzo wielu porzadnych i fajnych ludzi z pl :-D
Canon Eos 400D + BG-E3 + Sigma 24-70 + Canon 50 14 USM + Sigma 10-20 HSM + Sigma 50-500 HSM + ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

justin1976

Post #8 Ocena: 0

2008-08-09 20:32:58 (16 lat temu)

justin1976

Posty: 734

Kobieta

Z nami od: 05-06-2007

Skąd: Londyn/Croydon

Wiecie co... ja bym nawet zrozumiała gdyby to był młody szczyl...narwany i głupi... dorwał się do kasy. Ale to był facet grubo po 50... mniej więcej tyle samo miała kobieta siedziąca obok. Dorobiło się to tutaj troche kasy i udaje wielkiego pana. To jego hasło "nie wiesz z kim zadarłas" nawet mnie rozsmieszyło...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Angelus_13

Post #9 Ocena: 0

2008-08-09 20:46:18 (16 lat temu)

Angelus_13

Posty: 911

Mężczyzna

Z nami od: 25-05-2008

Skąd: UK

tego hasla uzywaja ludzie z ogromnymi kompleksami, ktorzy brak inteligencji i umiejetnosci argumentowania zatepuja wlasnie tego typu sloganami i tu wiek jest malo wazny, poprostu emocje (na poziomie kilkulatka) biora gore nad logika

[ Ostatnio edytowany przez: Angelus_13 09-08-2008 20:46 ]

Canon Eos 400D + BG-E3 + Sigma 24-70 + Canon 50 14 USM + Sigma 10-20 HSM + Sigma 50-500 HSM + ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2008-08-09 20:53:15 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,