MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Potrzebuje pomocy

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adusia

Post #1 Ocena: 0

2008-07-25 19:36:26 (16 lat temu)

adusia

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 15-03-2007

Skąd: londyn

Bardzo potrzebuje pomocy, nie wiem co mam zrobic!Dwa miesiace temu wyslalam dokumenty do home office EEA1, czyli te, ktore potrzebne sa do rejestracji rezydentury,wraz z nimi wyslalalam dokumenty mojego meza o vise rezydenta(moj maz jest obcokrajowcem)EEA2.Chodzi o to, ze za dwa tyg. moj brat sie zeni, jestem swiadkowa, a na chwile obecna nie mam szansy, aby odzyskac dokumenty!Kiedy tam zadzwonilam i zapytalam czy moga mi pomoc powiedzieli, ze musi uplynac conaj mniej 14 tyg, aby mogli sprawdzic co dzieje sie z moja sprawa!Tak naprawde sytuacja jest patowa, bo bez tej visy moja maz nie moze tu przebywac, ani nigdzie wyjezdzac!Osatania zadzwonilam na specjalna line emergency!Tam bardzo mila pamni powiedziala mi,ze moge jedynie wyslac list, w ktorym wyjasnie dlaczego potrzebuje dokumenty!Zrobilam to,ale wciaz nie ma zadnej odpowiedzi!Najlepsze jest to,ze dokumenty wyslalismy 27 maja, a potwierdzenie otrzymalismy ok.15 lipca!Nie wiem co robic, moze ktos moze mi pomoc!Moze wiecie jak podejsc do tej sprawy!Myslalam, ze moze tam pojechac, ale wiadomo do home officu tak po prostu nie wejdziesz, musisz miec umowione spotkanie!!!!

Prosze pomozcie

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Toto

Post #2 Ocena: 0

2008-07-25 20:13:58 (16 lat temu)

Toto

Posty: 17

Z nami od: 07-09-2007

Sprawdzilem jakie aplikacje teraz rozpatruja i wychodzi na to ze wyslane w styczniu 2008. Wyglada na to ze maja duze opoznienie. Wejdz na

http://www.bia.homeoffice.gov.uk/eucitizens/applyingundereuropeanlaw/

na dole jest sekcja "Processing times".

Podesli Ci numer fax'u jak znajde , ktory dostalem od nich (0870 606 7766) kiedy to czekalem na Certificate of Approval dla mojej dziewczyny i tez sie chcialem dowiedziec jak dlugo jeszcze trzeba czekac. Tam mozesz wyslac fax, opisac sytuacje ze pilnie potrzebujesz zwrotu dokumentow, dopisz tylko numer referencyjny z listu ktory od nich otrzymalas w lipcu i swoje dane(nazwisko,date urodznia, narodowosc).

A kiedy wyslalas ten list odnosnie pilnego zwrotu dokumentow? Czasem to troche zajmuje zanim trafi na biurko urzednika, nawet jak wyslalas Special Delivery. Pozostaje dzwonic na 0870 606 7766 i sie dopytywac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adusia

Post #3 Ocena: 0

2008-07-25 20:33:45 (16 lat temu)

adusia

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 15-03-2007

Skąd: londyn

Dzieki za info.Fax wyslalam we srode, napislam dlaczego potrzebuje zwrot, napisalam po co mi to potrzebne jak rowniez to,ze moj maz tez potrzebuje conajmniej 2 tyg. na vise do Polski!Powiem szczerze, ze nie wiem czy dostane dokumenty na czas!Najgorsze ,ze jeszcze nie zarezerwowalm biletow, bo tak naprawde nie wiem czy polecimy!

Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

vitek

Post #4 Ocena: 0

2008-07-25 23:28:02 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Jeżeli wysłałaś poaszport, polecisz na dowód. Analogicznie jeżeli wysłałaś dowód polecisz na paszport. A twój chłopak jak nie poleci z tobą nic się nie stanie, jak kocha to poczeka. Naprawdę nigdy nie zrozumiem jak niekórzy potrafią stwarzać problemy tam gdzie ich nie ma
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,