MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Formularz E115

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

artur34

Post #1 Ocena: 0

2008-07-01 10:54:24 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

witam wszystkich forumowiczow!moze ktos z forumowiczow korzystal ze zwolnienia lekarskiego wydanego w polsce i byl zatrudniony w tym samym czasie w WIELKIEJ BRYTANII???chodzi mi o formularz E115 ktory wydaje ZUS w POLSCE dodatkowo do zwolnienia lekarskiego i kaza to odeslac do ANGLI dodanej placowki DEPARTMENT FOR WORK AND PENSION SERWICE!moze ktos z was odsylal to do nich??chcialbym wiedziec co dalej sie ztym dzieje bo tak naprawde chodzi tu o zwolnienie ktore w polsce jest platne!jak to jest po odeslaniu donich tych dokumentow?jestem zatrudniony na stale w firmie budowlanej ale ze wzgledu w jaki sposob podchodzili do mojego leczenia tam w angli przyjechalem do polski do specjalisty i okazalo sie ze mam powazny uraz reki!stalo sie to w pracy!muj pracodawca narazie mi placi normalnie tygodniowki ale moze tak byc ze wreszcie sie skonczy bo po miesiacu czasu dostalem nastepne 2 tygodnie i jeszcze niewiem co bedzie dalej!chodzi mi czy ktos po odeslaniu tego formularza mial platne zwolnienie i wjaki sposob sie to odbywa???za odpowiedzi z gory dziekuje!!ARTUR!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,