MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba o wypełnienie ankiety :)

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

aknelam

Post #1 Ocena: 0

2008-05-10 13:40:10 (16 lat temu)

aknelam

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 10-05-2008

Witam:) Piszę pracę magisterską na temat polskich emigrantów
(do 30 r.ż) obecnie mieszkających i pracujących w Anglii. jeżeli ktoś zechciałby mi pomoc i wypełnić anonimowa ankietę to będę bardzo wdzięczna. Ankieta znajduje sie pod tym adresem :

robertd11.ovh.org/ankieta.html

Tam tez znajdują sie wszelkie potrzebne informacje:) z góry dziękuję i pozdrawiam:)) Justyna

[ Ostatnio edytowany przez: aknelam 10-05-2008 17:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

winni77

Post #2 Ocena: 0

2008-05-20 07:50:49 (16 lat temu)

winni77

Posty: 87

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2005

Skąd: London

Ankieta nie jest anonimowa, przeciez trzeba Ci ja pozniej odeslac mailem nie? ;)
Death does not separate people, but lack of love.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aknelam

Post #3 Ocena: 0

2008-05-20 14:30:29 (16 lat temu)

aknelam

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 10-05-2008

Tak,ale nie w każdym mailu są podane dane osobowe. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-05-20 15:25:59 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

a nie można robić magisterki o tych co zostali??
prościej. wystarczy popytać sąsiadów i magister jak sie patrzy... krajowy ;-):-]

ew na badania zapraszam do anglii, nie ma nic lepszego jak spradzic organoleptycznie
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

aknelam

Post #5 Ocena: 0

2008-05-20 17:38:27 (16 lat temu)

aknelam

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 10-05-2008

Badania można robić o wszystkich :-) ja akurat pisze o emigrantach ;-)no bardzo chętnie wybrałabym sie na wycieczkę do Anglii w celach naukowych,ale niestety nie mam takiej możliwości :) ale będę wdzięczna wszystkim za każdą wypełnioną ankietę :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2008-05-20 20:56:55 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hmm,
przeglądnąłem tą ankietę i jakoś przewyższa moje oczekiwania i ...
Nie wiem co z tymi oczekiwaniami bo nie czekam, ja po prostu wszytko biorę garściami :D
Podsumowując, zbyt akademicko i naukowo zmajstrowane pytania przy drugim pytaniu zacząłem ziewać, soory
Ale bez tej nudnej ankiety ci powiem a ty se sobie zakrzykuj, po prostu cieszy mnie moja praca, choc jest diametralnie inna niż tą którą robiłem przez ostatnie lata w polsce, potem tutaj również.
najważniejsze to nie ryć nosem, i nic z tego nie mieć.
Cieszy mnie to że moje starania sa doceniane przez innych, w moim przypadku klientów, cieszy mnie to ze za zarobione pieniądze mogę normalnie żyć i zostaje mi na moje hobby, czyli fotografie i podróże. Cieszy mnie to że jestem z daleka od kraju w którym nie liczy się dobro gospodarki a liczy się to kto wymyślił i zaproponował jakiś program, tak czy siak zawsze znajdzie się ktoś kto złośliwie nie bacząc na dobro zawetuje i oczerni.

Może na podstawie tych badań następne wyrośnie następne pokolenie polityków które przestanie się zajmowac pierdołami kto kogo przeleciał i co zajarał a zacznie myśleć jak zrobić by w końcu normalnie żyć, bo choć wielu się skusiło i do polski wyjechało, wielu w polsce domy buduje to jak znam życie by je utrzymać będzie musiało dalej pracować za granicą i wynajmować nory.

I to by było tyle, poświeciłem ci 60 sekund by to napisac jeżeli ci to ułatwi prace nie musisz mi płacić tantiemów, OT GPL :))) życzę szczęścia i uzyskania doktoratu 8-)

Trzymam kciuki!
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

aknelam

Post #7 Ocena: 0

2008-05-20 21:26:46 (16 lat temu)

aknelam

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 10-05-2008

No tantiem płacić Ci nie będę na pewno ;P ale dzięki za opinie. zawsze to jakiś głos w dyskusji. Akurat celem tej ankiety nie jest rozbawienie nikogo, tylko zebranie informacji. A charakter ankiety jest taki a nie inny i jeśli ktoś ma ochotę i poświęci te kilka minut na jej wypełnienie to wielkie dzięki za to. Poza tym nie jet to działanie bez sensu,a faktyczna pomoc. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, a ja przyjmuje każdą konstruktywna krytykę:) pozdrawiam:))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,