MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Potrzebuje map do nawigacjii

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

artur34

Post #1 Ocena: 0

2008-05-04 19:12:17 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

jesli ktos z forumowiczow posiada juz w nawigacjii samochodowej mapy europy wtym polski do nawigacjii garmin prosze o pomoc?odwdziecze sie!prosze piszcie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #2 Ocena: 0

2008-05-04 20:59:10 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

napisałem ci gedzie indziej, zarejstruj się na stronie producenta, www.garmin.co.uk prawdopodobnie należy ci się darmowa aktualizacja, bedziesz miał całą europe za free, a jak ci się nie należy to zaledwie 70 funtów i masz również kolejny rok aktualizacji za darmo
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

artur34

Post #3 Ocena: 0

2008-05-04 22:28:02 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

posluchaj nietytylko tu jestes!iwiem gdzie mozna kupic!porady o kupnie mi niepotrzebowalem!po drugie juz zakupilem inadniach dojdzie!do wiadomosci wszystkich jesli ktos potrzebuje zgram za darmo!widze ze pomocniektorym to bol nawet wczytaniu!pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-05-04 23:35:49 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm, zgrać możesz ale czy zainstalujesz to już inna bajka,
Próbowałeś czy masz darmową aktualizacje??
powodzenia

PS,
procedura jest taka instalujesz program z DVD na komputer, musisz połączyć się z internetem, w tym momencie zostaniesz poproszony o podpięcie GPS pod usb, musisz wklepać z kartki którą dostałeś (taka pomarańczowa) tam na dole jest klucz, następnie zostanie pobrany numer seryjny twojego GPSa i otrzymasz emailem wygenerowany klucz, a program mapowy zostanie odblokowany.
Teraz zaznaczasz które fragmenty mapy lub wszystkie i klikasz wyślij do urządzenia, proces trwa nawet kilka godzin, zależy jaki masz komputer.

Nie złość się, mieszkamy w kraju gdzie są normalne zarobki, w Polsce cena tej mapy to kilkaset zł, wiec zarobek tygodniówki lub więcej a tu masz za 1-2 dni pracy, nie wiem jak ty ale ja lubię gdy za moją prace mi płacą.

[ Ostatnio edytowany przez: krakn 04-05-2008 23:52 ]

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

artur34

Post #5 Ocena: 0

2008-05-05 09:18:11 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

ja sie niezloszcze!jesli chodzi ote mapki to zakupilem gotowe na karcie SD bez zbednych innych wprowadzan kodow itego typu rzeczy!oryginalne GARMINA!pelne EUROPA!takzwane..PROSTE WLOZ KARTE DO NAWIGACJI I GOTOWE!to firma odpowiada zato co pisza!jest napisane ze sa najnowsz 2008!a jesli chodzi o zarobki to powiemci ze jatez lubie jak wiem zaco mi placa i zle niemam!poprostu jesli ktos bymial to wtedy jak ktos zaplacil taka kase to czemu masie z polowa tego niewrocic?jesli ktosby napisal taki post iialbym te mapki poprostu bym pomogl!pozdrowionka!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

artur34

Post #6 Ocena: 0

2008-05-05 09:25:29 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

wejdz na EBAY..tam wpisz w wyszukiwarce europ maps for garmin iwejdziesz na stronkie z mapami tylko od firmy GARMIN.przeczytaj tam!niepotrzebujesz nic wiecej tylko karteSD zgotowym programem do uzytku!pozdrowionka!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #7 Ocena: 0

2008-05-05 10:13:01 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2008-05-05 09:18:11, artur34 napisał(a):
ja sie niezloszcze!jesli chodzi ote mapki to zakupilem gotowe na karcie SD bez zbednych innych wprowadzan kodow itego typu rzeczy!oryginalne GARMINA!pelne EUROPA!takzwane..PROSTE WLOZ KARTE DO NAWIGACJI I GOTOWE!to firma odpowiada zato co pisza!jest napisane ze sa najnowsz 2008!a jesli chodzi o zarobki to powiemci ze jatez lubie jak wiem zaco mi placa i zle niemam!poprostu jesli ktos bymial to wtedy jak ktos zaplacil taka kase to czemu masie z polowa tego niewrocic?jesli ktosby napisal taki post iialbym te mapki poprostu bym pomogl!pozdrowionka!

chętnie bym ci pomógł ale tak jak napisałem, by wgrać mape musi przejść proces, a to co koledzy piszą fakt są mapki na SDmemmory tu akurat nie wiem jak jest z rejestracją i "przypisaniem do urządzenia, dowiesz się gdy podłączysz :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

artur34

Post #8 Ocena: 0

2008-05-08 08:21:30 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

witam!tak jak obiecalem ze odpisze jak dojdzie domnie karta SD...po wlozeniu do nawigacji proste...wpisujesz kazda miejscowosc i kazde miasto w europie i wszystko gra!oczywiscie sa odrazu i jezyki wszystkich krajow!super sprawa!zero wprowadzania kodow i innych duperelek!pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #9 Ocena: 0

2008-05-08 16:53:12 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

a to ciekawe, a mam jeszcze dwa pytania.

czy masz kupon do darmowej rocznej aktualizacji przez rok, i czy można skopiować na inną kartę i czy zadziała?

tak tylko pytam, bo zastanawia mnie ostatnia poityka marketingowa garmina i novateQ

[ Ostatnio edytowany przez: krakn 08-05-2008 16:55 ]

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

_Arik_

Post #10 Ocena: 0

2008-05-08 17:58:30 (16 lat temu)

_Arik_

Posty: 476

Mężczyzna

Z nami od: 29-12-2007

Skąd: Kraina Podziemnej Pomaranczy

ja tez jestem ciekaw :)

cos kolega artur34 nerwowy:)
... Alfa Romeo ... ... ànimo ... ... caràttere ... I'd rather push my ALFA than drive a BMW!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,