MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Naprawa samochodu

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

leszek1962

Post #1 Ocena: 0

2008-05-04 08:58:48 (16 lat temu)

leszek1962

Posty: 3

Z nami od: 06-05-2006

W listopadzie ub roku oddalem do naprawy samochod.Oddalem do garazu dealera bo tylko oni mogli mi go naprawic. Minelo piec miesiecy a samochod jak stal tak stoi.Ostatnio powiedzieli mi ze jeszcze z miesiac to potrwa.Na pocieszenie i otarcie lez otrzymalem informacje slowna ze :
1- nie bede placil za robocizne
2- nie bede placil wcale
za naprawe ze wzgledu na tak dlugi czas naprawy.
Obawiam sie ze na koncu rachunek przewyzszy wartosc samochodu bo ich godzina pracy to £120.
Bez samochodu nie zarabiam wiec trace. Na prosbe o zastepczy powiedzieli mi ze nie maja.Przy oddaniu samochodu do naprawy nie dostalem zadnych informacji na papierze o warunkach naprawy, umowy itd. Nie wiem co z tym zrobic. Moze ktos zna jakiegos polskiego prawnika ktory by mi udzielil informacji i ewentualnie poprowadzil sprawe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2008-05-04 18:30:34 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

przecież w 3 tygodnie można odnowić i dokonać renowacji starego, bardzo starego zardzewiałego samochodu, po prostu masakra, dziwne nie wiem co ci się zepsuło że tylko oni mogli naprawić, ale co by nie robił to więcej jak jeden dzień to przy samochodzie nie ma co robić.
No chyba że szlifowanie wału czy remont silnika, ale przecież to miał być warsztat firmowy, a nie pan heniu co po pracy naprawia lodówki, lokówki i samochody.
Jak się zdecydujesz na zabranie samochodu od tych paproków napisz do mnie dam ci namiar na warsztat dobrego mechanika, kolejka też tam jest ale nie aż taka!
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

leszek1962

Post #3 Ocena: 0

2008-05-05 05:02:18 (16 lat temu)

leszek1962

Posty: 3

Z nami od: 06-05-2006

Witam
Jest to Chrysler Voyager a problem to podobno uszkodzony komputer wiec naprawa jest mozliwa tylko tam - u dealera

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-05-05 09:02:40 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm, dziś nie będę zakłócał spokoju koledze bo może ma wolne, ale jutro zadzwonię do niego i się zapytam, kurcze a może przełożenie tej elektroniki z jakiegoś złomowanego?
Nie wiem nie znam się tak mi przyszło do glowy.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,