MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Z Stansted do centrum Londynu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

impexport

Post #1 Ocena: 0

2008-04-06 11:20:49 (16 lat temu)

impexport

Posty: 1

Z nami od: 29-03-2008

Witam wszystkich,mam pytanko.W stansted ląduję o ok.23 w poniedziałek.Jak najtaniej dostać się do centrum Londynu? Rozumiem że zapewne autobusem,ale jakim i ile to kosztuje?No i jeśli kupię bilet w dwie strony to czy mogę go wykorzystać na powrót na na lotnisko na następny dzień ?
Do Londynu lecę turystycznie tak na jeden dzień więc powiedzcie jeszcze na jaką ulicę w centrum się kierować,interesują mnie zakupy,jakiś telefon,ciuchy.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2008-04-06 11:47:47 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Co do handlowej ulicy w centrum Londynu to wal na Oxford Street.Autobusy z lotniska Stansted jezdza co ok 20 min.Bilet kosztuje okolo 10 funtow.Kupisz bilet w autobusie.Autokary jada docelowo do stacji London Victoria(jest ona podzielona na kilka podstacji,ktore sa generalnie w nie duzych odleglosciach od siebie.Kilkaset metrow)
Osobiscie nigdy nie lecialem z tego lotniska,wies info jest ogolne.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #3 Ocena: 0

2008-04-06 11:49:52 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm, nie pamietam ale o 23 ladujesz to zanim dotrzesz do wyjscia może być 24, i tu moze być zonk z autobusami, wiem że jak wylądowaliśmy z wypadu na Malte to własnie ladowanie było podobne, co prawda złapaliśmy jakiś autobus ale generalnie nie ciekawie, od tamtego czasu zostawiamy samochód na parkingu gdy lecimy gdzieś na 4 dni.
Pociag chyba ostatni tuż przed północą koszt 14 funtów, sprawdz bo można było kiedyś kupić własnie we dwie strony za tą samą cene ale jakie są warunki i kiedy masz wracać tego nie pamiętam.

Jeden dzień to strasznie mało, jak się przekonasz duże odległosci i duze korki wszytko wlecze się niesamowicie, efekt taki że wiele to ty nie "nazwiedzasz"
Możesz standardem poobijać się na OXFORD st.
Tanie zakupy markowych rzeczy można znaleźć od pierona w sklepie specjalizującym w sprzedaży tzw końcówek czyli np zakurzone, albo nieładne już pudełko perfum ląduje właśnie tam, to samo z ubraniami butami i za cześć ceny. ten sklep to TK_MAX jest ich bardzo dużo i czasami są na prawdę duże, niestety nie wiem gdzie jest w centrum, wiem że jest w 2 strefie przy Clapham JTC, jest tez większy w 3 coliers wood, i 4 strefie ale to już za daleko.
kobiety uwielbiają za zwyczaj tam grzebać, mnie osobiście tam szlak trafia, na szczęście mam domowego "przedstawiciela" co co dziennie tam po pracy myszkuje :)))
ech kobiety
a tak ci wygoglowałem i sobie poszukaj http://www.tkmaxx.com/storefinder.aspx
równiez www.maps.google.co.uk twoim przyjacielem jest :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

wues67

Post #4 Ocena: 0

2008-09-15 20:59:29 (16 lat temu)

wues67

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2008

Witam
przylatuję do Londynu 5 października (niedziela)na mecz Chelsea-Aston Villa. Potrzebuję trochę pomocy, jak najlepiej (ze względu na krótki czas- 1 dzień) dotrzeć do niektórych miejsc. Prawdopodobnie będę na Stansted około 8 rano- a wracam około godziny 20-21 tego samego dnia, mecz natomiast jest o godzinie 15. Jak najlepiej, najtaniej dostać się z lotniska Stansted w okolice Big Bena, potem do muzeum figur woskowych, no a potem już na mecz na stacje Fulham Broadway lub okolicę stadionu Chelsea.
Jeśli chodzi o powrót to jeszcze nie wiem, czy będę wracał ze Stansted czy z Luton- godzina około 20-21.
Dzięki i pozdrawiam
wues

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #5 Ocena: 0

2008-09-15 21:30:56 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Najlepiej wg Twojego planu byloby pojechac ze Stansted autobusem National Express A6 (kursuje co 10min), do Victoria Station i tam kupic bilet calodniowy na metro (ok. 6F) na strefe 1-2 ( mapa). Ciebie interesuja punkty Westminister (Big Ben i Parlament) oraz Baker Street (Madame Tussaud) oraz oczywiscie Fulham Broadway.

strona lotniska Stansted opisuje jak mozna jeszcze inaczej dojechac, oraz jak rezerwowac bilety. Mozna je tez kupic juz po przylocie.

Natomiast z powrotem musisz sie liczyc, ze bedziesz musial byc co najmniej 40 minut przed wylotem na lotnisku - wez to rowniez pod uwage, planujac godzine wylotu. Mecz trwa ok 2 godzin ,wiec spokojnie skonczy sie po 17, zanim wyjdziesz z tego tlumu rowniez troche czasu uplynie ;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2008-09-15 21:55:02 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wues67

Post #7 Ocena: 0

2008-09-17 21:14:33 (16 lat temu)

wues67

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2008

Witam ponownie
Dzięki za info - klasyka !!
Jeszcze jedno pytanie:
Co do powrotu to wracam jednak przez lotnisko Luton - jak się tam dostać,z jakiego miejsca, na pewno nie za daleko od Stamford Bridge gdyż mecz kończy się o 17 a samolot mam o 20,20 (niedziela).....
pozdro
wues

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wues67

Post #8 Ocena: 0

2008-09-17 21:16:36 (16 lat temu)

wues67

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2008

A jeszcze - bilety mam na East Stand Upper- Gate 3
- dzisiaj je odebrałem
pozdro
wues

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nenusia1

Post #9 Ocena: 0

2013-07-22 15:54:06 (11 lat temu)

nenusia1

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 22-07-2013

Skąd: Croydon

witajcie. JAK DOJECHAC ZE STANSTED DO CROYDON JAKIM AUTOBUSEM

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nenusia1

Post #10 Ocena: 0

2013-07-22 15:55:21 (11 lat temu)

nenusia1

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 22-07-2013

Skąd: Croydon

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/5/12112/Z-Stansted-do-centrum-Londynu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,