MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Abonament

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nikos321

Post #1 Ocena: 0

2008-02-10 16:09 (16 lat temu)

nikos321

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 10-02-2008

Skąd: LONDYN

przestalem placic abonament za telefon! i nie wiem co mi moga zrobic... czy lepeij placic dalej czy poprostu to olac. Robil juz ktos tak?pomozcie
ELO

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #2 Ocena: 0

2008-02-10 16:26:25 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

moga i zroba. Oddadza sprawe do wszystkich mozliwych firm windykacyjnych oraz w ostatecznosci do saduobciazajac cie kosztami abonamentu do konca okresu umowy oraz kosztami windykacyjnymi. Lepiej plac, jesli nie chcesz sobie narobic wiecej problemow (problemy z wynajmem mieszkania, zdobyciem karty kredytowej, podpisaniem nowego kontraktu, wzieciem kredytu, listami do pracodawcy o obciazenie Twojej pensji)
Jest jakis powod dla ktorego nie chcesz placic ?Moze oddaj karte i telefon komus kto chce abonament i przerzuc na niego DD;-) ALbo oddaj all do sieci, moze znajda jakie polubowne rozwiazanie ;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

nikos321

Post #3 Ocena: 0

2008-02-10 16:29:23 (16 lat temu)

nikos321

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 10-02-2008

Skąd: LONDYN

mam drugi abonament,kredyt juz wziolem itd wlasnie jestem ciekaw czy moga mi wejsc na pensje?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #4 Ocena: 0

2008-02-10 16:30:40 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Moga jesli sprawa pojdzie do sadu, a pojdzie :-W
Powiedz mi ile ci zostalo, jaka to siec i skad wziales tel (carephone warehouse, phones 4 u etc. ??)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

nikos321

Post #5 Ocena: 0

2008-02-10 16:35:16 (16 lat temu)

nikos321

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 10-02-2008

Skąd: LONDYN

pisza mi rowniez zebym powiedzial ze wyjezdzam do Polski na stale! czasem ida na ugode i kaza zaplacic tylko zaleglosci... nie wiem musze jechac do Orange i porozmawiac! dzieki za rady Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nikos321

Post #6 Ocena: 0

2008-02-10 16:36:20 (16 lat temu)

nikos321

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 10-02-2008

Skąd: LONDYN

phones4u, Orange zostalo jakies 14 miesiecy;/ przysylali mi rachun ki zebym placil na poczcie...zadzwonilem wlaczylem DD i wzieli kase za dwa miesiace!pozniej przez pomylke skasowalem DD ale go wlaczylem za dwa dni i znow mi przysylaja rachunki a nie biora z konta!zablokowali tel

[ Ostatnio edytowany przez: nikos321 10-02-2008 16:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #7 Ocena: 0

2008-02-10 16:41:15 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

troche duzo tego...jesli to jest kontrakt na 18 miesiecy to mozesz cokolwiek zrobic po 6 lub 9 (przeczytaj umowe i regulamin), ale jesli jest opcja to zejdz z abonamentem najnizej jak sie da, przynajmniej bedziesz mial mniej do placenia. 'Zaleglosci' dla nich to jest okres do konca abonamentu, wiec i tak bedziesz musial to all uregulowac jesli rozwiazesz wczesniej umowe. Jesli wracasz do Polski to i tak beda cie w stanie namierzyc, choc to moze potrwac, na pewno mozesz sobie spaprac mozliwosc powrotu ! Jesli uda ci sie zejsc z abonamentem po miesiacu lub dwoch mozesz sprobowac rozwiazac umowe, jesli pojda na to na pewno bedziesz mial mniej to zaplacenia, ale ostatnia rzecza jaka ci doradzam to przestanie placenia, bo to i tak nic dobrego nie da ! Lots of s!@#t

Jesli skasowales DD zadzwon do nich i ustaw to na nowo, ale niech oni to ustawia, bedzie mniej problemow!
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,