MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak wyrobic pozwolenie na parkowanie na wlasnej ulicy???

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krunschwitz

Post #1 Ocena: 0

2007-11-01 21:24 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Pomozcie,bo nie moge nic znalezc na forum.Mieszkam w Londynie na Ealingu i chcialbym parkowac moje auto czasem na ulicy pod domem.Niestety moja ulica jest platna.Do kogo powinienem sie zwrocic i jakie miec dokumenty,zeby wydali mi w/w zezwolenie.Z gory dzieki za info.

[ Ostatnio edytowany przez: krunschwitz 01-11-2007 21:24 ]

Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2007-11-01 22:39 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Do swojego urzedu
http://www.ealing.gov.uk/
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #3 Ocena: 0

2007-11-02 10:14 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Dzieki Richmond.Wprawdzie ten serwis jest czasowo niedostepny,ale mam nadzieje ze niebawem sie odblokuje.Poza tym mam punkt zaczepienia.Pozdrawiam jak zwykle cieplo.;-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2007-11-02 11:40 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Parkowanie czy strona niedostepna? Wczoraj sprawdzalam i dzialala.

Ale znajac realia to pewnie trzeba dostarczyc jakies potwierdzenie adresu i potwierdzenie, ze auto nalezy do Ciebie i jest zarejestrowane pod tym adresem, a cena za parkowanie zalezna jest od strefy. Na pewno to mozna zalatwic w urzedzie gminy lub w jakims one-stop-shop. O jest nawet podane: Ealing Customer Services (Perceval House)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #5 Ocena: 0

2007-11-02 12:38 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Chwilowo strona byla niedostepna,ale juz dziala.:-D Mam nadzieje ,ze wszystko pojdzie dobrze w urzedzie.Calkiem fajnie wszystko jest rozpisane na stronach Ealing Counsil.Pozdrawiam i milego dnia.;-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krunschwitz

Post #6 Ocena: 0

2007-11-07 11:41 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Otoz bylem i sprawe zalatwilem.Teraz czekam na przyslanie parking permit poczta do domu.Gdyby ktos chcial sie dowiedziec jak PROCEDURA wyglada w realu, to sluze swoja osoba. 8-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,