MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wymiana dużej ilości waluty

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2019-12-17 20:36:00 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dzieki o tych wyplatach do 2 stow nie czytalem... ja w sumie korzystam tylko z transferow poki co o tych 5k na miesiac wiem ale zonka ma druga wiec wszystkie limity sa x2 nie ma tragedii

ja nie przelewam wiecej niz 2kjednorazowo w miesiac w ten sposob przelejesz 10k na dwie karty wiec jak ktos nie ma cisnienia to sie oplaca

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2019-12-18 10:45:23 (4 lata temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2019-12-16 23:38:04, Richmond napisał(a):
Cytat:

2019-12-16 21:59:03, peters_1 napisał(a):
8 milionow uzytkownikow. Sa gdzies negatywne opinie I przypadkI ze kogos oszukali?

Mnostwo negatywnych recenzji i narzekania na zablokowane konta. Mozna je znalezc nawet na ich stronie czy blogu. Wklejalam linka kiedys.

Jako osoba z branży może się wypowiem.
Więc używam Revoluta do transakcji w wysokości kilkuset funtów i bardzo sobie chwalę za bardzo dobry kurs wymiany i brak opłat. Często latam do Hiszpanii i prekredytuję sobie konto Reluta na kilkaset euro. Potem, gdy mi brakuje pieniędzy, to na bieżąco dodaję. Pieniądze pojawiają się od razu. Wysyłam też za pomocą tego konta pieniądze na swoje hiszpańskie konto i nie ma problemu. Chodzi jednak o setki euro a nie tysiące lub dziesiątki tysięcy.

Jako specjalista od zapobieganiu defraudacjom finansowym, stwierdzam, że wszystkie transakcje do Revolut traktujemy jako BARDZO ryzykowne. To samo dotyczy banku Starling, Monzo i Metro. Po prostu jest to bardzo popularne, że przestępcy finansowi otwierają sobie konta w tych trzech, oszukują kogoś, przelewając pieniądze na jedno z tych czterech, po czym transferują szybko środki finansowe dalej do third-party.

Problem polega na tym, że owe banki mają bardzo słaby system weryfikacji klienta i konto tam może założyć chociażby Miś Jogi.

Tydzień temu dostałem od znajomej telefon i powiedziała mi, że nie może nigdzie otworzyć konta ze względu na słabą historię kredytową. Poradziłem jej Monzo i w tym samym dniu otworzyła konto przez Internet.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

peters_1

Post #3 Ocena: 0

2019-12-18 19:43:33 (4 lata temu)

peters_1

Posty: 63

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2010

Skąd: Londyn

Z Revoluta przelewajcie na konta bankowe. Nie bawcie sie w przelewy na kantory walutowe. Stad pewnie sa narzekania I niezadowolenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,