MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Turefu sen o ksiegowosci

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 3 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Turefu

Post #1 Ocena: 0

2019-05-20 12:17:40 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Zabralam synka do klubu sniadaniowego, ktory zaczyna sie od 7.30. Potem 10 mil jazdy, roboty drogowe i miejskie korki i na miejsce dojechalam z godzinnym opoznieniem. Na sniadanie juz sie nie zalapalam, tylko na wymiane wizytowek. Spotkanie nie bylo duze, razem kilkanascie ludzi i oprocz mnie sami mezczyzni. Ktos musi zabierac dzieci do szkoly.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2019-05-22 20:12:05 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Brawo i powodzenia :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2019-06-12 20:32:32 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Licencja wreszcie przyszla!!! Wreszcie, juz sie denerwowalam, Teraz moge spokojnie zaczac swoj biznesik.
Ale moze nie trzeba bedzie. Bylam dzis na rozmowie wstepnej na stanowisko finance assistant. Opis obowiazkow, lokalizacja I pensja- wszystko to wyglada jak moja wymarzona praca. Mysle, ze sobie niezle poradzilam na rozmowie. Bede znac odpowiedz w przyszlym tygodniu. Ale podchodze do tego wszystkiego spokojnie. Nawet, jesli nie odrzuca, ciagle mam swoja licencje :) Jestem podekscytowana. Swiat jest piekny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-06-12 20:44:26 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jest to prawda gratulacje :)
chociaz zrobie taki maly off top myslalem dzisisj o takich szaraczkach probujacych odnalezc sie na rynku pracy/lepszego zycia w kontrze do streamerow o ktorych dzisiaj mialem okazje posluchac
czlowiek sie stara i nic nie przychodzi latwo a tu koles nawalony jak stodola dzwoni do hotelu robiac sobie "jaja"ze zalatwil sie i zatkala sie toaleta i dostaje za to 15-20k miesiecznie nawalaja sie butelkami po piwie po pustych lbach i mogliby kupic za to dom w anglii bez kredytu : )
taki przyklad ktory znamy wszyscy z telewizji to zarobki pilkarzy wala w pile o wpada kilka milionow na konto
jest gosc o ksywce ninja grajac na jednej platformie i tworzac na yt zarabia podobno 450tys dolcow miesiecznie zyc nie umierac : )

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 12-06-2019 20:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2019-06-12 21:02:34 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Wiesz Cris82, to co piszesz, to prawda, ale ja o tym tak nie mysle. O pilkarzach wiem z telewizji, ale dla mnie to nie sa realni ludzie. Postacie z celebryckich magazynow sa dla mnie tak odlegle, jak te z ksiazek czy z filmow. Ja tutaj mam to realne zycie na nim sie skupiam. I tak powolutku probuje dopinac swoich celow :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2019-06-13 00:48:36 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Streamerzy trzepią dobra kasę . Jak wpadniesz na oryginalny pomysł albo po prostu robisz z siebie głupka na YT to możesz trzepać niezła kasę . Przykład Meduza z mego miasta , dorobił się na telefonach do różnych osób i instytucji z podrobionym głosem staruszki . Młody chłopak 21 lat i jeździ nowym Lexusem suwem , kupuje mieszkania i ma kasę . Z jednej strony można mu zazdrościć ale z drugiej każdy mógł wpaść na taki pomysł przed nim i trzepać kase . A jest jeszcze pewnie tysiące pomysłów jak zarobić na YT czy ogólnie w necie .
PS gratulacje Turefu i powodzenia

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 13-06-2019 00:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-06-13 10:12:29 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Gratulacje Turefu. Samych sukcesów życzę.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2019-06-13 10:24:19 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Dzieki 🙂

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2019-06-13 13:48:49 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2019-06-12 20:32:32, Turefu napisał(a):
Licencja wreszcie przyszla!!! Wreszcie, juz sie denerwowalam, Teraz moge spokojnie zaczac swoj biznesik.
Ale moze nie trzeba bedzie. Bylam dzis na rozmowie wstepnej na stanowisko finance assistant. Opis obowiazkow, lokalizacja I pensja- wszystko to wyglada jak moja wymarzona praca. Mysle, ze sobie niezle poradzilam na rozmowie. Bede znac odpowiedz w przyszlym tygodniu. Ale podchodze do tego wszystkiego spokojnie. Nawet, jesli nie odrzuca, ciagle mam swoja licencje :) Jestem podekscytowana. Swiat jest piekny.


Gratki , tak trzymaj.

Ps. Bądź przykładem dla innych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_foreve

Post #10 Ocena: 0

2019-06-13 13:56:04 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-12 20:32:32, Turefu napisał(a):
Licencja wreszcie przyszla!!! Wreszcie, juz sie denerwowalam, Teraz moge spokojnie zaczac swoj biznesik.
Ale moze nie trzeba bedzie. Bylam dzis na rozmowie wstepnej na stanowisko finance assistant. Opis obowiazkow, lokalizacja I pensja- wszystko to wyglada jak moja wymarzona praca. Mysle, ze sobie niezle poradzilam na rozmowie. Bede znac odpowiedz w przyszlym tygodniu. Ale podchodze do tego wszystkiego spokojnie. Nawet, jesli nie odrzuca, ciagle mam swoja licencje :) Jestem podekscytowana. Swiat jest piekny.

Świat jest piękny i to prawda Turefu*THUMBS UP* Gratuluję i dąż do celu!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,