MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Firma windykacyjna w UK.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

DADAM1986

Post #1 Ocena: 0

2018-11-01 18:11:50 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Nie no siedze sobie w Portugalii I czytam jak co wieczor nasze forum a tu taki kwiatek sie zali na klientow...
Az mnie zagotowalo I nie moge sie doczekac na odpowiedz...
Jaki ten swiat maly...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

darraj

Post #2 Ocena: 0

2018-11-01 18:27:47 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-11-01 17:56:03, DADAM1986 napisał(a):
Witam,
Opisze tutaj moja sprawe z Panem z firmy ... (tak tak to wlasnie zalozyciel tego watku).
Pol roku od zakupu U Ciebie sofy wyszly wady (przetarcia na siedzisku).
Zglosilem reklamacje I Pani szukala jak tu odrzucic ale sie nie dalo...
Po ponad miesiacu zagrozilem Wam sadem small claim court.
NIKT mojej reklamacji nie uwzglednil ani nie odrzucil!
Na swojej stronie chwalisz sie obsluga klienta, rzetelna gwarancja itp
Jak mnie potraktowales jako klienta Ty mierny dorobkiewiczu?
Pozew na Twoja firme trafi za kilka dni do sadu jak wreszcie wroce z wakacji.

Podsumowujac:
Klamiesz, dzialasz jak typowy polski BUC I dorobkiewicz!
Nie szanujesz klienta I wreszcie spotyka Cie to na co zaslugujesz.
Ze mna bedziesz mial przesrane bo tak Cie bede reklamowal ze Ci pieniedzy mam nadzieje braknie na sciganie tych cyganow!
Skoro mnie olales I moj problem to moze tutaj sie wypowiesz cwaniaku jak rozwiazujesz sprawy ktore Ty zawalasz?
CZEKAM! I niech inni tez zobacza jaki z Ciebie Kozak przedsiebiorca




Chociaż dzisiaj dopiero czwartek,to przypomninają się stare,ostre, piątkowe pyskówki na MW.
Jeśli chodzi o meritum,szanse na odzyskanie kasy od travelersów są takie same jak to ze wybiorą cię papieżem.Myślę że musisz się z tym pogodzić i wrzucić tę strate w koszty.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

DADAM1986

Post #3 Ocena: 0

2018-11-01 18:35:28 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

To nie pyskowki. Koles olal reklamacje. Nie chce oddac zadnych pieniedzy bez zmuszenia go przez sad, a tutaj jego wyrolowali i szuka pomocy. Paradoks?
A moze karma?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

darraj

Post #4 Ocena: 0

2018-11-01 18:56:27 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-11-01 18:35:28, DADAM1986 napisał(a):
To nie pyskowki. Koles olal reklamacje. Nie chce oddac zadnych pieniedzy bez zmuszenia go przez sad, a tutaj jego wyrolowali i szuka pomocy. Paradoks?
A moze karma?


Jeśli historia ktorą opisujesz jest prawdziwa(baz urazy,nie znamy się osobiście,internet jak papier przyjmie wszystko)to masz jakąś tam satysfakcje,a druga strona,no cóż-Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #5 Ocena: +1

2018-11-01 19:05:02 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

chata wyremontowana wyposazona a polowa ze wszystkich zakupionych rzeczy zamowiona byla w necie i nigdy nie zdarzylo mi sie placic przy odbiorze za towar jedynie transport dla kuriera jezeli cos bylo z Polski

myslalem ze takie opcje jak platnosc przy odbiorze to jeszcze tylko na allegro sa mozliwe

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

ZlotaPerla

Post #6 Ocena: 0

2018-11-01 19:26:13 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-11-01 19:05:02, cris82 napisał(a):
chata wyremontowana wyposazona a polowa ze wszystkich zakupionych rzeczy zamowiona byla w necie i nigdy nie zdarzylo mi sie placic przy odbiorze za towar jedynie transport dla kuriera jezeli cos bylo z Polski

myslalem ze takie opcje jak platnosc przy odbiorze to jeszcze tylko na allegro sa mozliwe


Jak sprzedam jakies kamasze na FB to jest platnosc przy odbiorze :-8

Ale nowe ze sklepu? hahahahahaahaaaaa

A w ogole to beznadziejne te sofy, takie cegly.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

dawmac_

Post #7 Ocena: 0

2018-11-02 07:39:11 (6 lat temu)

dawmac_

Posty: 16

Z nami od: 04-03-2007

nie ma pojecia o Co Ci chodzi, nie podajesz zadnych danych, jaka sofa, kiedy byl zakup, co sie stalo itd. Nie zawsze jak cos jest nie tak to jest to wina sofy, byly juz polamane, potargane, przeciete itp itd sofy po przez klienta np przy przstawianiu sofy. Jesli cos jest nie tak to sa pracownicy wyslani i sprawdzaja co jest przyczyna. Przez 12 lat mamy kilka tysiecy pozytywnych komentarzy na ebay i tysiace sprzedanych sof. Dziwne ze nie potrafiles napisac do mnie na priva ze masz problem, co sie stalo i napewno mozna sprawe zalatwic ale nie, tylko piszesz na forum i wygrazasz sie, starszysz ze mi pieniedzy braknie, ze wszedzie bedziesz pisal jaki to jestes nieszczesliwy a wystarczylo napisac wiadomosc i poprosic o zalatwienie sprawy jesli wogole od nas kupiles sofe. Wielu jest takich ktorym zal ze ktos iles tam lat firme prowadzi i jak nie mozna normalnie konkurowac to sie takie posty pisze. Nie raz przerabiane :( Nie wiem jak jest w tym przypadku bo niezadowolony klient nie podal zadnych danych ani sie ze mna nie skontaktowal.
PS. mysle zest roznica jak ktos kogos okrada a sprawa nawet reklamacji. Nie jest tak ze wzielismy pieniadze a nie dostarczylismy sofy.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

dawmac_

Post #8 Ocena: +1

2018-11-02 07:45:09 (6 lat temu)

dawmac_

Posty: 16

Z nami od: 04-03-2007

Cytat:

2018-11-01 18:35:28, DADAM1986 napisał(a):
To nie pyskowki. Koles olal reklamacje. Nie chce oddac zadnych pieniedzy bez zmuszenia go przez sad, a tutaj jego wyrolowali i szuka pomocy. Paradoks?
A moze karma?


Jestem wlascicielem firmy i nie zajmuje sie osobiscie reklamacjami to prosze nie pisz ze "koles olal reklamacje", nie przypominam sobie abysmy byli kolegami. Zadna reklamacja nie jest olewana ( a na setki sprzedanych sof mamy ich bardzo malo, jak wiekszosc przedmiotow jest produkowana przez ludzi, sklada sie z dziesiatkow elementow, setki kilometrow transpotu itd i moze cos sie przydazyc, zane cuda ) / jesli wogole u nas kupiles sofe. Priva nie potrafisz napisac i podac co sie stalo, kiedy byl zakup , jaka sofa i bez problemu mozna reklamacje zalatwic ale nie, trzeba na forum wylewac swoje zale, jakie to ...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

dawmac_

Post #9 Ocena: 0

2018-11-02 07:47:33 (6 lat temu)

dawmac_

Posty: 16

Z nami od: 04-03-2007

Cytat:

2018-11-01 19:05:02, cris82 napisał(a):
chata wyremontowana wyposazona a polowa ze wszystkich zakupionych rzeczy zamowiona byla w necie i nigdy nie zdarzylo mi sie placic przy odbiorze za towar jedynie transport dla kuriera jezeli cos bylo z Polski

myslalem ze takie opcje jak platnosc przy odbiorze to jeszcze tylko na allegro sa mozliwe


U nas jest taka mozliwosc, dostarczamy sofe, klient oglada, sprawdza czy wzystko jest ok, czy sofa zgodna z zamowieniem i dopiero placi, jak nie to zabieramy sofe i klient nie ponosi zadnych kosztow. Niestety jest duzo oszustow, wystawiaja na roznych stronach zdjecia sof, biora zaliczki czy nawet calosc i nigdy sofy nie dostarcza :(

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Matt96

Post #10 Ocena: 0

2018-11-02 08:59:14 (6 lat temu)

Matt96

Posty: 237

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2016

Skąd: West midlands

Cytat:

2018-11-01 17:58:06, DADAM1986 napisał(a):
na moja sofe Watts £1100 + £150 dostawa do Walii...

Dadam napisał jaka sofa , może się okazać czy twoja firma robiła taką sofę o tej nazwie a może mu się firmy pomyliły.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,