MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Handel kryptowalutami

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2017-09-10 23:38:51 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…zainspirowany tym wątkiem postanowiłem założyć podobny jednak traktujący o jednej konkretnej formie inwestowania a mianowicie w kryptowaluty.

Kryptowaluta to nic innego jak wirtualny pieniądz, który przechowujemy na elektronicznym portfelu a służący nam do obrotu na giełdach czy dokonywaniu niektórych płatności, powstaje już coraz więcej punktów akceptujących póki co jedną i chyba najbardziej znaną kryptowalutą a mianowicie Bitcoina (BTC)
Cena BTC na chwilę obecną to ok. $4500, w styczniu kosztował trochę ponad $900 a gdy w ogóle pojawił się na rynku jedyne $0,1. Nie trzeba więc być Einstein’em aby obliczyć ile można było, ile można i ile będzie jeszcze można na kryptowalutach zarobić. Nie są to jednak dochody gwarantowane gdyż nikt nie jest w stanie zapewnić nam ceny poszczególnych coinów, obserwując jednak temat stwierdzam, że na tych najpopularniejszych da się wyciągnąć naprawdę fajne pieniądze.
Kilka dni temu Kolega Ludzik stwierdził, że czasy kryptowalut się kończą, ja uważam że dopiero nadchodzą, kryptowalutami zaczynają interesować się Rządy różnych krajów a technologia Blockchain, która na dzień dzisiejszy jest nie do złamania ma zostać wprowadzana do banków, urzędów i administracji państwowej.

Gdzie handlujemy kryptowalutami? otóż na giełdach i wcale nie musimy zaczynać od zakupu 1BTC bo to koszt prawie 5 tysięcy dolarów, możemy zacząć od tańszych a równie popularnych i chodliwych jakimi są:
Lisk LSK $7,50
Litecoin LTC $74,70
Ethereum ETH $327,00
Bitcoin Cash BCC $645,00
BCC jest stosunkowo nowym coinem gdyż powstał w sierpniu po podziale łańcucha BTC, czy odniesie sukces? Tego nie wiadomo jednak zyskując na wartości ponad $200 w ciągu miesiąca wahaniom cenowym należy się bacznie przyglądać. Co do pozostałych w/w przeze mnie ich wartość w sierpniu wynosiła odpowiednio:
LSK $2,00
LTC $40,00
ETH 205,00
BCC najniższa cena w sierpniu $311,00 najwyższa $725,00

Kryptowaluty zainteresowały mnie jakiś rok temu więc sporo jeszcze przede mną gdyż trading to nie taka łatwa sprawa, jeżeli jednak są na MW bardziej doświadczeni i obeznani w temacie zapraszam do dyskusji.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #2 Ocena: 0

2017-09-11 07:52:31 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2017-09-11 09:28:13 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Przecież to typowy schemat wałka pump and dump. Im więcej osób bierze udział tym bliżej jest wielkie załamanie, u mnie w pracy też jest koleś który ewangelizuje i namawia wszsytkich na handel krypcioszkami.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #4 Ocena: 0

2017-09-11 10:34:27 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

A slyszalem jeszcze o sytuacjach gdzie tzw kantory wymiany kryptowalut zawijaly tobolki oszukujac ludzi na duze pieniadze bit coin faktycznie ma renome ale to ze ciagle powstaja nowe nie pachnie juz zbyt ladnie

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2017-09-11 11:29:04 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2017-09-11 10:34:27, cris82 napisał(a):
A slyszalem jeszcze o sytuacjach gdzie tzw kantory wymiany kryptowalut zawijaly tobolki oszukujac ludzi na duze pieniadze bit coin faktycznie ma renome ale to ze ciagle powstaja nowe nie pachnie juz zbyt ladnie


Każdy chce się dorobić na dolarach z gry planszowej monopoly ;-)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2017-09-11 23:14:12 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-11 07:52:31, ludzik50 napisał(a):
Po pierwsze, nie powiedziałem że czasy kryptowalut się kończą tylko że teraz są napompowane na maxa przez chinczykow więc nie jest pora, żeby je kupować.
.
.
.
Ciężko traktować kryptowalutę jako inwestycję, bo kurs jest zależny od tego, jak chińczycy mocno napompują czy ile sprzedadzą danej waluty, dziś możesz miec 10k w portfelu, jutro będziesz miał 5 funtów...


…równie dobrze można odbić piłeczkę i powiedzieć, że gdyby kupić BTC kilka miesięcy temu dziś miałoby się zysk niemal 5-cio krotny. Każdy biznes jest od czegoś zależny i póki co nie wymyślono chyba nic co daje 100% pewności, ryzyko jak wszędzie. Obserwuję kursy od roku, codziennie, prowadzę statystyki i zapiski i przy odpowiedniej taktyce oraz odrobinie cierpliwości w tym właśnie okresie nie można było stracić, po podziale łańcucha BTC na kontach pojawił się nikomu nie znany nowy twór zwany Bitcoin Cashem BCC, którego wartość eksperci i rynek ustalili na ok. $400 za sztukę… i tak się też trzymał po to by za chwilę runąć do $300, jakież było moje zdziwienie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) gdy po kilku dniach wywindował się na ponad $700. Całość została oczywiście sprzedana i wymieniona na LSK, który kosztował wówczas w granicach $3,00… LSK też poleciał chwilowo w dół ale szybko się podniósł i już od jakiegoś czasu nie spada poniżej $7,00 tak więc ja uważam, że krypto można potraktować jako inwestycje, może krótkoterminowe ale mimo wszystko przynoszące zysk.

@AgentOrange, koleś o którym piszesz ma niewiele wspólnego z handlem kryptowalutami bo nie wiem gdzie on upatruje zysku by namawiać innych na zakup, tzn. wiem ale nie o tym ma być ten temat. Gość po prostu ładuje kasę w tzw. Programy Partnerskie będące niczym innym jak finansowymi piramidami tyle że kiedyś wpłacało się kasę, dziś można wpłacać Bitcoiny.

PS.
Dziś rano 1BTC kosztował $4.400,00 natomiast obecnie urósł do $4.550,00 za sztukę :-]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #7 Ocena: 0

2017-09-12 00:57:32 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2017-09-12 01:26:55 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Z tego co się orientuję DG możesz opchać na Poloniex'ie, ta giełda ma naprawdę sporo krypto w ofercie

ja się bawię na BitBay'u korzystając głównie z opcji "szybkich transakcji" czyli wystawiasz-spzedajesz i odwrotnie, kupno jak i sprzedaż są realizowane natychmiast a Ty masz możliwość obsługi konta w PLN, Euro lub USD, minusem tej giełdy jest to (o ile można to uznać za minus) że prowadzi tylko 5 krypto a więc te o których pisałem w pierwszym poście czyli BTC, BCC, ETH, LSK i LTC

ps.
sprawdziłem na szybko kurs DG, 250.000 to równowartość ok.100PLN

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #9 Ocena: 0

2017-09-12 02:49:45 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

MrAquario

Post #10 Ocena: 0

2017-09-12 09:50:24 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Fakt, DOGE raczej rynku krypto nie zawojuje

obserwując giełdy mam wrażenie że niektóre coiny powstają tak "dla jaj" pojawiają się i niemal natychmiast umierają, zresztą jak ktoś ma choć odrobinę pojęcia z łatwością może sobie "wyprodukować" swoją walutę

ps.
od wczoraj BTC zyskał na wartości $200 a BCC $40

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,