MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski Kolagen Naturalny - poszukujemy partnerów do biznesu.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Herblive

Post #1 Ocena: 0

2006-10-27 17:42 (18 lat temu)

Herblive

Posty: 1

Z nami od: 27-07-2006

Nawiążemy współpracę opartą na sprzedaży produktu na rynkach zagranicznych z osobami , które prowadzą już biznes MLM , a chciałyby zaistnieć na rynku z nowym produktem , cieszącym się ogromnym zainteresowaniem : kolagenem naturalnym - eliksirem młodości !

Zalety biznesu :
- zero opłat przy podpisaniu umowy a wraz z nią 30 – 42% dochodu ze sprzedaży produktu,
- dochód w zależności od obrotu struktury / od 30% do 42% / ,
- prowizje procentowe ze sprzedaży grupy / do 7 –mej linii/

Produkt dostępny jest tylko w Polsce i jest nowością na rynkach zagranicznych.
Tak więc jeśli zdecydowalibyście się Państwo na prowadzenie biznesu bylibyście jednymi
z pierwszych liderów w obecnie zamieszkiwanym kraju , a co za tym idzie mielibyście dużą szansę na nieograniczone korzyści finansowe.

Adres naszej strony : <a href="http://www.kolagennet.pl" target="_blank" target="_new">http://www.kolagennet.pl</a>

W przypadku podjęcia decyzji o współpracy z nami , a także w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail lub poprzez jeden z niżej wymienionych komunikatorów :
GG 1798503 , GG 6020184
Skype : herbalife_ania , herbalife_krzysztof

Telefon : +48713891304
Anna Cieleń

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #2 Ocena: 0

2008-12-04 14:49:42 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #3 Ocena: 0

2008-12-04 15:50:51 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Kolagen działa jedynie powierzchownie.Jego cząsteczki sa zbyt duże by przeniknąc przez skóre.
czyli nawiasem mówiąc-stosujesz-jest ok.
Nie stosujesz-.....jest ok:-]
Gdzieś to juz pisałam na forum.Może uda mi się znaleźć ten post

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #4 Ocena: 0

2008-12-04 16:03:30 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

No i znalazłam ten tekst.Oto on:


Jesli chodzi o kolagen,napisze Ci własnymi slowami wypowiedź dziewczyny,która obroniłam mgr,inż na wydziale Biotechnologii Politechniki Gdańakiej.Otóż,szeroko zakrojone badania na temat kolagenu odowodniły iż cząsteczki czystego kolagenu sa zbyt duże,by przenikać przez skóre.Po prosu zostaja na powierzchni.Dlatego tez często wstrzykuje sie kolagen pod skóre np.w usta,koło ust,w czoło.taki zabieg trrzeba powtarzac co 6mies by utrzymać młody wygląd.Jesli nie,wracamy do korzeni czyli do zmarszczek.
A ten czysty kolagen o którym piszesz,pozyskiwany jest ze skór ryb słodkowodnych oraz ze skór 7-tygodniowych cieląt.
Chciaż ostatnio przez ta chorobę wściekłych krów,co niektóre koncerny zrezygnowały z metody,co napisałam jako drugą
Wystarczy na wyszukiwarce kliknąć- kolagen forum i mozna poczytac opinie dziewczyn,które stosowały kolagen.Różne opinie,więcej tych mniej pozytywnych



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #5 Ocena: 0

2008-12-04 16:04:46 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London


No i stary post od kosmetyczki:
Post #1

2008-01-18 20:36 (11 miesięcy temu)
bellatre1

Posty: 178
Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2008-01-17 23:50, ewamik napisał(a):

Cos ciekawego mi powiedziała kosmetyczka.Jeśli mleczkiem zmywamy twarz,to nalezy póxniej twarz przemyc jeszcze woda,a następnie wklepac tonik.To dlatego,że mleczko może zatykac pory,jest tłuste i przez to mogą pojawiac sie nieproszeni goście.Sama zaczęłam tak robić.

.........zGADZA SIĘ i niewiele kobietek o tym wie.
Najpierw myjemy buzke mleczkiem,żelem lub oliwką nastepnie zmywamy to wodą.Stara szkoła....pewne substancje rozpuszczają się w wodzie inne w tłuszczach,dlatego żeby dobrze umyć skóre twarzy należy zrobić to właśnie tak.
Skóra nocą odpoczywa a w dzień broni się przed wpływem zewnętrznego środowiska(wiatr,mróz,klimatyzacja,słońce).Daltego wieczorna pielęgnacja jest tak ważna i dokładne oczyszczenie skóry z makijażu.

Pośmałam się troszke na tym poście w związku z kolagenem i naturalnym białkiem ihiih.

Dodam tylko że jestem kosmetyczką od 15 lat i to prawda że cząsteczka kolagenu jest większa od przekroju poprzecznego skóry dlatego jej przenikanie nie jest możliwe.
Zapewne Polska firma zdobyła fortune na sprzedaży tego kolagenu.Zapewne nie jednemu pomógł.Jednak efekty są krótkotrwałe bo działa jedynie na powierzchnie naskórka.Znam też opinie że szybko się psuje a kosztuje dużo.Mam nadzieje że nikomu nie zaszkodził?
Nie odradzam jednak stosowania kremów z kolagenem jeżeli jest pochodzenia roślinnego ,jest to bardziej humanitarne.Utrata kolagenu następuje sukcesywnie już od ok. 25 roku życia.Każdy ma też inną zawartość tego w skórze.
Nie dajcie się jednak zwariować kobietki.

MŁODOŚĆ O KTÓRĄ NAM WSZYSTKIM CHODZI,NIE OGRANICZA SIĘ ,DO WYGLĄDU.
TO STYL ŻYCIA,SPOSÓB ISTNIENIA,SYSTEM WARTOSCI.

i tego się trzymajcie kobietki.
:-):-):-)

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 18-01-2008 20:39 ]


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2008-12-04 16:14:26 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

irek66

Post #7 Ocena: 0

2009-04-28 09:02:39 (15 lat temu)

irek66

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 28-04-2009

Skąd: Londyn

Witam

Dla wszystkich kosmetyczek z wiedzą o kolagenie z przed 15 lat polecam artykuł na stronie: >>> http://tinyurl.com/dkuly6

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2009-04-28 09:18:30 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

irek66

Post #9 Ocena: 0

2009-05-02 09:38:58 (15 lat temu)

irek66

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 28-04-2009

Skąd: Londyn

Hej "Bestia" czy Ty na pewno stosowałaś Kolagen , bo mam wrażenie że to było zupełnie co innego:-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hihihi

Post #10 Ocena: 0

2009-11-08 01:00:13 (14 lat temu)

hihihi

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 08-11-2009

Skąd: london

Cytat:

2008-12-04 16:04:46, ewamik napisał(a):

No i stary post od kosmetyczki:
Post #1

2008-01-18 20:36 (11 miesięcy temu)
bellatre1

Posty: 178
Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2008-01-17 23:50, ewamik napisał(a):

Cos ciekawego mi powiedziała kosmetyczka.Jeśli mleczkiem zmywamy twarz,to nalezy póxniej twarz przemyc jeszcze woda,a następnie wklepac tonik.To dlatego,że mleczko może zatykac pory,jest tłuste i przez to mogą pojawiac sie nieproszeni goście.Sama zaczęłam tak robić.

.........zGADZA SIĘ i niewiele kobietek o tym wie.
Najpierw myjemy buzke mleczkiem,żelem lub oliwką nastepnie zmywamy to wodą.Stara szkoła....pewne substancje rozpuszczają się w wodzie inne w tłuszczach,dlatego żeby dobrze umyć skóre twarzy należy zrobić to właśnie tak.
Skóra nocą odpoczywa a w dzień broni się przed wpływem zewnętrznego środowiska(wiatr,mróz,klimatyzacja,słońce).Daltego wieczorna pielęgnacja jest tak ważna i dokładne oczyszczenie skóry z makijażu.

Pośmałam się troszke na tym poście w związku z kolagenem i naturalnym białkiem ihiih.

Dodam tylko że jestem kosmetyczką od 15 lat i to prawda że cząsteczka kolagenu jest większa od przekroju poprzecznego skóry dlatego jej przenikanie nie jest możliwe.
Zapewne Polska firma zdobyła fortune na sprzedaży tego kolagenu.Zapewne nie jednemu pomógł.Jednak efekty są krótkotrwałe bo działa jedynie na powierzchnie naskórka.Znam też opinie że szybko się psuje a kosztuje dużo.Mam nadzieje że nikomu nie zaszkodził?
Nie odradzam jednak stosowania kremów z kolagenem jeżeli jest pochodzenia roślinnego ,jest to bardziej humanitarne.Utrata kolagenu następuje sukcesywnie już od ok. 25 roku życia.Każdy ma też inną zawartość tego w skórze.
Nie dajcie się jednak zwariować kobietki.

MŁODOŚĆ O KTÓRĄ NAM WSZYSTKIM CHODZI,NIE OGRANICZA SIĘ ,DO WYGLĄDU.
TO STYL ŻYCIA,SPOSÓB ISTNIENIA,SYSTEM WARTOSCI.

i tego się trzymajcie kobietki.
:-):-):-)

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 18-01-2008 20:39 ]


KOLAGEN ROSLINNY
(FITOKOLAGEN)Mianem kolagenu roslinnego okresla sie najczesciej wielocukry pochodzenia roslinnego,
które na skórze daja efekt filmu ochronnego i sciagania podobny do kolagenu zwierzecego. Jednak¿e
zwiazki te nie maja tak kompleksowego działania jak kolagen. W tym wypadku jest to tylko skrót
myslowy i hasło marketingowe poniewa¿ kolagen jest białkiem i to białkiem produkowanym wyłacznie
przez zwierzeta. Specyficzna cecha kolagenu jest wystepowanie w nim dwóch aminokwasów -
hydroksyproliny i hydroksylizyny, specyficznych prawie wyłacznie dla tego białka. Istnieje jednak¿e białko
roslinne - ekstensyna, które zawiera hydroksyproline ale białko to ma zupełnie odmienna budowie ni¿
kolagen. Pomimo zawartosci esencjonalnego aminokwasu jakim jest hydroksyprolina, która zwieksza
nawil¿enie skóry, jej działanie jest podobne a nie identyczne jak kolagenu a co za tym idzie nie mo¿e ona
zastapic tego białka. MIKROKOLAGENNazwa mikrokolagen okresla sie najczesciej niewielkie czasteczki
białkowe (oligopeptydy), które nasladuja fragmenty naturalnego kolagenu. Czasteczki te maja wpływ na
produkcje kolagenu i innych elementów skóry własciwej. Mikrokolagen tworzony jest w laboratoriach
biotechnologicznych i modyfikowany poprzez dodanie czasteczek tłuszczowych, które zwiekszaja jego
stabilnosc i pozwalaja mu lepiej przenikac przez bariere naskórkowa. KOLAGEN
LIOFILIZOWANYLiofilizacja jest jedna z metod otrzymywania produktów suszonych. Oparta jest na
suszeniu sublimacyjnym i odbywa sie w temperaturze ni¿szej ni¿ 0OC przy bardzo obni¿onym cisnieniuTak tez było przed 15 laty, Kolagen pozyskiwano jak sama Pani podała ze zwierząt a teraz mamy kolagen pozyskiwany z ryb a bliżej ze skóry tołpygi. Proponuje uaktualnić swoją wiedze i dopiero w sposó tak pewny siebie wypowiadac się na forum.:-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,