MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ebay problem, pomozcie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 9 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

WybitnieWrednyW

Post #1 Ocena: 0

2017-04-08 16:51:28 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-04-08 15:56:11, karina440 napisał(a):
I przepraszam WWW, ale gdy napisałeś „No pięknie, to zrobił mnie w jajo. Koncertowo :-8”, to od razu pomyślałam sobie – w jajo, no tak, Wielkanoc za tydzień :-D



:-D

I oby jajka nam się swieciły ups.:-D święciły:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karina440

Post #2 Ocena: 0

2017-04-08 18:12:17 (7 lat temu)

karina440

Posty: 546

Kobieta

Z nami od: 20-03-2012

Skąd: A-i-M

Tak więc smacznego Święconego, tudzież świecącego (w zależności, co kto lubi) :-D Ja preferuję to pierwsze :-]
W życiu jestem niewidzialnym obojętnym momentem, lecz dla Ciebie i z Tobą, jestem szczęśliwą chwilą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-04-08 18:31:48 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #4 Ocena: 0

2017-04-08 19:10:13 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-04-08 18:31:48, 12miko12 napisał(a):
Cytat:

2017-04-08 12:00:32, WybitnieWrednyWerdew napisał(a):
Ale czemu pytają o imie i nazwisko?




Takie są procedury, zawsze pytają o Imię i Nazwisko.


Tak, teraz to wszystko jest logiczne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #5 Ocena: 0

2017-04-10 15:21:28 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Niby mieneły dwa dni od poprzedniego wpisu ale zgodnie z regulaminam - naruszam regulamin pisząc post pod postem*ROFL*


Ad rem.
Założenie kejsa na paypalu było jednak owocne.

Przysłali maila z prośbą o więcej szczegółów.
Naskrobałem A4 plus filmiki na YT i dziś rano przysłali maila że zrobią mi zwrot kasy.
Ale najpierw muszę wysłać i dać im tracking number.

Czyli jednak można *THUMBS UP*:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karina440

Post #6 Ocena: 0

2017-05-12 11:49:34 (7 lat temu)

karina440

Posty: 546

Kobieta

Z nami od: 20-03-2012

Skąd: A-i-M

Teraz ja mam problem z ebay. Loguje się z zaznaczeniem pozostania jako zalogowana, jednak prawie po każdym, nowym kliknieciu/wyszukiwaniu system mnie wylogowuje. Dzis kolo nosa przeszla mi okazja na licytacji, bo na ...dziesci sekund przed koncem zabidowalam, a tu monit o ID i password, i to samo przed finalnym potwierdzeniem, no i już nie zdazylam. Czytalam porady w google, zgodnie z nimi wylogowałam się, usunelam cookies, zalogowałam się ponownie, i gucio, znowu to samo, wrrrrrr! :-M] Help please :-)
W życiu jestem niewidzialnym obojętnym momentem, lecz dla Ciebie i z Tobą, jestem szczęśliwą chwilą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #7 Ocena: 0

2017-05-12 17:48:58 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Może korzystasz z przeglądarki w trybie incognito albo w trybie prywatnym. Na takie zabawy na sekundy przed końcem polecam ustawić snajpera. Profilaktycznie przesłaniu system pod kątem niechcianych wirusów itp programem Dr.Web
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karina440

Post #8 Ocena: 0

2017-05-12 18:55:25 (7 lat temu)

karina440

Posty: 546

Kobieta

Z nami od: 20-03-2012

Skąd: A-i-M

Dziekuje FireWire *THUMBS UP* Ustawień przeglądarki nie zmieniałam, nawet nie wiedziałam, ze można je ustawic na incognito lub prywatne, o tym snajperze tez pierwszy raz slysze (zbyt zielona w tych sprawach jestem, w związku z tym boje się cokolwiek instalowac). Wszystko przez ktorys rok działało bez zarzutu, a teraz zonk. Może jednak to wina przeglądarki, bo odpalilam mojego staruszka (11-letniego laptopa), i wlasnie wygralam aukcje. Teraz przypomialam sobie, ze moja psina jakis czas temu wpakowala się lapami na klawiature, myszka od tamtej pory inaczej zaznacza mi kopiowanie + ten problem z ebay (i dotyczy on wyłącznie strony ebay). Czy możliwe jest, ze wcisnęła cos na klawiaturze, jeśli tak, w jaki sposób to odwrocic (psiny nie zapytam, niestety:-D)?

[ Ostatnio edytowany przez: karina440 12-05-2017 19:09 ]

W życiu jestem niewidzialnym obojętnym momentem, lecz dla Ciebie i z Tobą, jestem szczęśliwą chwilą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #9 Ocena: 0

2017-05-12 20:58:49 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Musisz obejrzeć klawiaturę, czasami bywa, że klawisz się zablokuje i należało by go delikatnie podważyć by przestał się blokować. Szczerze, w przypływie złości jak wciskałem mocno klawisze nie udało mi się uszkodzić klawiatury w taki sposób, by zablokować klawisz. Guzik częściej nie działa w momencie, kiedy coś pod nim jest np okruszek ciastka, czy czipsów i nie można go wcisnąć. No chyba, że coś się rozlało klejącego wcześniej lub psina coś zjadła nad klawiaturą i ją pokleiła.

Przeskanuj profilaktycznie system
Dr.Web
Chwilę potrwa skanowanie, ale śmieci pousuwasz. Jak masz programy z "witaminkami" i inne nieautoryzowane to w/w program może je zablokować.

Snajper to zewnętrzne strony, gdzie kupujesz "strzały", a serwery Snajpera "strzelają" za Ciebie. Nie wskazuję, żadnej ze stron, by nie reklamować, ale jak chcesz wiedzieć z jakiego korzystam, to daj znać przez PW :)

[ Ostatnio edytowany przez: FireWire 12-05-2017 21:02 ]

Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #10 Ocena: 0

2017-05-12 21:23:17 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Mogła wcisnąć jakiś klawisz funkcyjny, a nawet jakieś dwa które coś ustawiają.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,