MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ebay problem, pomozcie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 92

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

hanibal36

Post #1 Ocena: 0

2013-08-20 13:44:47 (11 lat temu)

hanibal36

Posty: 452

Mężczyzna

Z nami od: 09-01-2012

Skąd: gdzies na poludniu

chyba ktos mnie ce pzekrecic na eaby na telefon. Pierwszy raz cos sprzedaje wiec prosze pomozcie.

Wystawilem wczoraj telfon. Dzis rano dostalem maila ze telefon sprzedany. Dalem naprawde atrakcyjna cene, telefony te chodza uzywane za tyle co ja che sprzedac nowy, no ale mniejsza z tym.

Dostalem wiadomosc od ebay ze koles niby zaplacil ( tylko nie wiem czy to nie fake strona )

dostalem tez potwerdzenie na maila niby z paypal z adrsu takiego to przyszlo <paymentfundverification@in.com>

napaypalu jednak ma balance 0. dostalem niby tez mail od paypala

Dear ....

We are yet to receive the shipping reference number for the payment made to you by Mr Sean Kennedy.The buyer has provided us with an International Shipping Address which he gave a good reason for using it.His sending the item to his son address in West Africa. He has made payment for the item and the fund is pending to be credited into your account. We have the sum of &pound;400.00 GBP awaiting to be cleared into your PayPal Escrow account. Please email the shipping reference number to us at PayPal ID PP755.(fundsverification@in.com).

We shall credit your account once we receive the shipping reference number.

This is to reduce the high rate of fraudulent activities going on eBay and to ensure that both buyers and sellers are satisfied, because it is all about our services to serve the worldwide, for the two parties to enjoy mutual benefits. Please follow the protocol of the payment so that the money will be credited straight away into your account. Respond to this mail within 24 hours and get back to us with the genuine reference number.It is on a very rare occasion that problem arise on eBay transaction and we are here 24hrs to make amendment if such occur. Your fund is safe and intact with PayPal.

Koles sie sie piekli zeby my sylac izmienil adres na dostawe i doplacil 80f do pzesylki jszcze. Oczywisce adres zmieniony na nigeria :)

napisalem mu czy zartuje a on mi odpisal tak:


How do you mean?I have paid for the item and paypal has deducted the money from my account,i want you to check ur junk or spam mail because paypal should have notify you by now,i want you to get the item ship out today and email tracking number to them so that they can credit your account..Stay bless


no i teraz pytanie: na paypal widac od razu jak ktos placi?? Paypal mam powizany z ebay, ale pierwszy raz ktos mi za cos placi wiec sie nie znam.

Poradzcie cos. Jesito oszust to jak tozglosic na ebay??


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #2 Ocena: 0

2013-08-20 13:52:06 (11 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

ja sprzedaje na ebayu i nigdy nie mialam takiej sytuacji napisz do ebaya

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2013-08-20 13:55:23 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hanibal36

Post #4 Ocena: 0

2013-08-20 13:57:34 (11 lat temu)

hanibal36

Posty: 452

Mężczyzna

Z nami od: 09-01-2012

Skąd: gdzies na poludniu

no to sie nie pokazala ani kasa ani ikonka :)Zglosilem problem do ebay. zrobilem to poprzez Report a buyer. Wiecmoge spokojnie wystawiac jeszcze raz??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #5 Ocena: 0

2013-08-20 14:01:56 (11 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

potwierdzenia z PP o otrzymaniu pieniedzy przychodza z innego maila, z regoly <service@paypal.co.uk>, wiec to sciema... zadzwon do PP i sie dowiedz sam na podstawie numeru aukcji lub tranzakcji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hanibal36

Post #6 Ocena: 0

2013-08-20 14:05:17 (11 lat temu)

hanibal36

Posty: 452

Mężczyzna

Z nami od: 09-01-2012

Skąd: gdzies na poludniu

pocztalem w necie o tym adresie skad przyszlo potwdzenie i juz wszytsko wiem :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #7 Ocena: 0

2013-08-20 14:09:28 (11 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

WAŁEK!!! Wyślij tylko maila do paypala z info o kolejnym złodzieju.

www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/helphub/home/

Temat do przeniesienia do wątku:
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/47/35664/Przekrety-ostrzezenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ynop79

Post #8 Ocena: 0

2013-08-23 06:13:32 (11 lat temu)

ynop79

Posty: 634

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2013

Skąd: DOVER

Cytat:

2013-08-20 13:55:23, united4ever napisał(a):
Oczywiście jest to przekręt.
Jak ktoś zapłaci to na Paypalu od razu masz kase a na Ebay obok sprzedanego przedmiotu pojawia się ikonka funta

moze takze zapłacić ale miec status "pending"
i wtedy jest klepsydra
po odpowiednim czasie klepsydra zmienia sie w funta :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Izka85

Post #9 Ocena: 0

2013-09-08 13:57:19 (11 lat temu)

Izka85

Posty: 580

Kobieta

Z nami od: 20-04-2012

Skąd: London

Witam. W piatek zakupilam cos na eBay, zaplacilam przez PayPal. Sprzedawca otrzymal wplate i uzgodnilismy odbior osobisty na poniedzialek. Dzisiaj dostaje telefon, ze jednak ta Pani nie moze mi tego sprzedac i zwroci mi pieniadze. Czy ma do tego prawo? Naprawde zalezy mi na tej rzeczy a nie na pieniadzach. Co moge zrobic?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #10 Ocena: 0

2013-09-08 14:10:26 (11 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

nic nie mozesz, bo towar 'mogl' sie uszkodzic...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,