MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sklep odziezowy w U.K

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-07-18 11:57:43 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak ja uwielbiam to nasze, swojskie poparcie :-! Nie da się i już!
Szczególnie, Pomarańczowa Trucizna to mistrz dobrych porad, bardzo pozzzytywne podejście które prezentuje, podobuje mi się szczególnie.
A to stwierdzenie
Cytat:
Jeśli myślisz o wysyłaniu z Polski to zapomnij o biznesie.

to prawdziwa truskawka na torcie:-]

Czy ktoś z was był kiedykolwiek, w potężnych centrach handlu hurtowego pod Łodzią? Co prawda króluje tam azjatycki chłam, ale są też polscy producenci, naprawdę można wyhaczyć prawdziwe perełki( co prawda nie Złote, ale ta jest tylko jedna i niepowtarzalna:-]).
Ja tam na modzie się nie znam, na biznesie jeszcze mniej, ale na Boga! Więcej optymizmu!
PositiveBE, masz chęć, masz pomysł, to do dzieła i nie przejmuj się malkontentami, jak to mówią:
Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2019-07-18 13:30:10 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-18 11:57:43, darraj napisał(a):

Czy ktoś z was był kiedykolwiek, w potężnych centrach handlu hurtowego pod Łodzią? Co prawda króluje tam azjatycki chłam, ale są też polscy producenci, naprawdę można wyhaczyć prawdziwe perełki( co prawda nie Złote, ale ta jest tylko jedna i niepowtarzalna:-]).


Jaki ty Darraj miły jesteś *IN LOVE* *CRAZY* *FLOWER*

Cytat:

2019-07-18 10:41:05, PositiveBE napisał(a):
To nie beda ubrania dla kobiet +40 tylko dla osob +18, ktore lubia bawic sie moda, chca byc orginalne i poszukuja wyjatkowych wzorow.



Cytat:

2019-07-18 11:12:15, PositiveBE napisał(a):
ja mam 31 lat takze bede wybierac ubrania okiem 31 latki 😊


Masz 31 lat i uważasz, że osoby powyżej 40+ to już powinny sobie naszykować garsonkę i moher na wieczne noszenie? :-8

Czas szybko leci, ani się nie spojrzysz jak dobijesz do wieku 40 letnich dinozaurów :-8

A tak z ciekawości i off top, osoba pisząca z Polski nie używa polskich liter? ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2019-07-18 14:11:13 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Dlaczego Pan uważa ze wysyłka z Polski skazuje interes na porażkę? Wiem ze jest droga, ale tak jak pisałam ubrania również tanie nie będą. Dostawa to 2-4 dni. Bardzo często tyle samo czekam na przesyłki w Polsce.


Klienci zamawiają po trzy rozmiary tego samego ubrania i odsylają dwa, dodatkowo konkurencja daje rok na zwrot ubrań nienoszonych, nie wspominając już ew. cła i deklaracje celne przy odsyłce ubrań po wyjściu UK z EU. I wiele innyych niuansów z tej branży.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PositiveBE

Post #4 Ocena: 0

2019-07-18 22:18:29 (5 lat temu)

PositiveBE

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-07-2019

Skąd: London

W każdym biznesie są koszty i zyski. Doskonale wiem jak wyglada sytuacja z zakupami przez internet i zwrotami.
Wszędzie znajdziemy minusy i plusy ale z takim podejściem jak Pan nie byłoby ludzi bogatych bo cały czas skupia się Pan na tych złych stronach.
Polecam wszystkim tym nastawionym na NIE przeczytać książkę R.Kiyosaki „Biedny ojciec, bogaty ojciec”.
Kiyosaki w jednym ze swoich wywiadów właśnie podkreśla ze dostęp do internetu, komunikacja międzynarodowa daje nam najlepsze możliwości rozwoju ponieważ nie ważne gdzie jesteśmy, mając przy sobie telefon możemy zarządzać swoją firma i zarabiać w funtach czy dolarach.
Podziwiam takie osoby jak Kiyosaki, są one dla mnie inspiracja. A takie negatywne nastawienie po prostu jest dla mnie śmieszne.
Oczywiście dziękuje wszystkim za włączenie się do dyskusji. Jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo mieć własne zdanie. Nie wszyscy chcą i musza być przecież przedsiębiorcami.
Myśle ze znajda się osoby które doskonale wiedza co mam na myśli. Pozdrawiam ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #5 Ocena: 0

2019-07-19 09:01:53 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Zakupy przez internet to też spore koszta dla sprzedawców. Bardzo dużo zwrotów, cześć towaru po zwrocie nie nadaje się do ponownej sprzedaży a klient zwrot pieniędzy musi dostać.

Oczywiście można próbować, ale trzeba wiedzieć, że bez wyrobionej marki trudno będzie dotrzeć do klientów, trudno będzie sprzedać towar w odpowiednio wysokich cenach.
Oczywiście biznes w UK ma wiele zalet. Łatwo jest zacząć bo same koszta prowadzenia działalności są niewielkie w porównaniu np. z Polską. Ż

Życzę powodzenia w biznesie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krzysztofgom

Post #6 Ocena: 0

2019-08-04 17:29:47 (5 lat temu)

krzysztofgom

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 04-08-2019

Skąd: Poole

Hej.

Mysle, ze sklep internetowy to ciezki kawalek chleba. Pracowalem kiedys w jednym sklepie internetowym z ubraniami i wlasciciel wydawal mase pieniedzy na reklame w internecie. Nie wspomne juz o konkurencji, ktora w tej branzy jest ogromna.

No chyba, ze ktos chce stworzyc wlasna marke i wyroznic sie czyms na rynku. ale to trzeba miec bardzo dobry pomysl.

Krzysztof

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-08-04 22:04:12 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Spróbuj i pokaż kilka ciuszkow na kanale w FB , udostępnij relacje na żywo na grupach polonijnych w UK na Facebooku , problem tylko w tym , że takich relacji są setki i będzie ciężko Ci się przebić , to teraz popularne , relacje na żywo , gdzie występujesz w ciuszksch albo je tylko pokazujesz i jednocześnie przyjmujesz zamówienia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,