MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sklep odziezowy w U.K

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 8 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AgentOrange

Post #1 Ocena: 0

2019-07-18 08:37:00 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Heh popełniasz typowy błąd osoby która zwiedzała Londyn i myśli że całe UK tak wygląda.
To że w Polsce nie macie sklepów typu LK Bennett, Reiss czy whistles nie oznacza że tak samo jest gdziekolwiek indziej. No coż powodzenia w robieniu biznesu!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-07-18 08:48:49 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-07-18 03:12:22, daavid napisał(a):
Czy Polki ładnie się ubierają? Myślę, że tak samo jak inni czyli różnie.

Życzę Ci szczerze sukcesu w branży z takim rozeznaniem tematu

Cytat:
Od Anglików słyszałem, że Polkę łatwo poznać po np. koszulce z wielkim napisem Adidas, czy Puma.:-]

Na opinii Anglików bym się nie skupiała, wystarczy spojrzeć na Angielki i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego...
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #3 Ocena: 0

2019-07-18 09:45:00 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-07-18 08:48:49, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2019-07-18 03:12:22, daavid napisał(a):
Czy Polki ładnie się ubierają? Myślę, że tak samo jak inni czyli różnie.

Życzę Ci szczerze sukcesu w branży z takim rozeznaniem tematu

Cytat:
Od Anglików słyszałem, że Polkę łatwo poznać po np. koszulce z wielkim napisem Adidas, czy Puma.:-]

Na opinii Anglików bym się nie skupiała, wystarczy spojrzeć na Angielki i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego...



Ale ją nie zamierzam zarabiać na sprzedaży ubrań. Napisałem tylko, że takie generalizowanie, że ktoś się ubiera dobrze a ktoś inny źle jest niewiele warte. Gdyby np. wszystkie Angielki ubierały się fatalnie to eleganckie butiki musiałby liczyć tylko na klientów z zagranicy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2019-07-18 10:07:06 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2019-07-17 19:10:14, karjo1 napisał(a):
No chyba, ze beda to perelki, np. koronki koniakowskie.



Myślę, że na suknie z tych koronek to te £200 by nie starczyło. Ale trzeba przyznać że robota piękna i chciałoby się powiesić w szafie jedną taką bluzkę.

Osobiście mam kilka sukien w szafie za £100-200 ale to są znane firmy i co za tym idzie gotunkowo bardzo dobre. Myślę że nie zapłaciła bym dużych pieniędzy za coś czego nie znam. Wolałabym kupić coś tańszego z sieciowki.
Nie znoszę ubrań z dużym firmowym nadrukiem.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

PositiveBE

Post #5 Ocena: 0

2019-07-18 10:29:19 (5 lat temu)

PositiveBE

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-07-2019

Skąd: London

Zgadzam się ze generalizowanie czegokolwiek jest bez sensu bo ile ludzi tyle różnych zdań i gustów.

Ja właśnie zamierzam otworzyć butik internetowy w uk, to nie będzie stacjonarny sklep. Chce postawić tak jak pisałam na dobrą jakość produktów oraz oryginalne wzory. To będą hasła reklamowe!

Bede szukać młodych klientek, które mieszkają w uk, interesują się moda, nieważne jakiej są narodowości. Komunikacja będzie na pewno w języku angielskim. Wysylka oraz zwrot bedzie darmowy!

Dla mnie znane metki się nie liczą podczas robienia zakupów. Jakość jest najważniejsza i zaraz obok jest wzór.




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-07-18 10:30:45 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

w londynie to martwilbym sie raczej o koszty wynajmu lokalu podobno trzeba 3lat zeby stwierdzic czy firma ma szanse odniesc sukces wiekszosc pada przed tym czasem myslisz ze bylabys wstanie udzwignac kilka miesiecy utrzymania biznesu gdyby nie przynosil dochodu?

jakby wszyscy kierowali sie radami "przeciez to juz jest i jest lepsze" nie powstawalyby zadne nowe marki ani biznesy...
w londynie jest spora spolecznosc polska ja np chetnie wybralbym zakupy w takim "bytomiu" gdyby byl w leicester niz wydawac podobna kase w hm-ch tkmaxach i innych riverislandach gdzie naszych jak mrowek a ceny wcale nie sa jakos specjalnie nizsze
nie wiem czy to ta sama firma ale kiedys widzialem program w tv o firmie ktora exportowala duze ilosci koronkowych stringow narzekali na lokalny rynek za to bardzo chwalili handel z zagranica

p.s o teraz widze ze to ma byc biznes www wybacz: P

ja np mam taka zasade ze nigdy nie kupuje ciuchow przez internet...taki biznes chyba najlepiej kreci sie na ebayu gdzie sprzedaje sie tanie szmatki

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 18-07-2019 10:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PositiveBE

Post #7 Ocena: 0

2019-07-18 10:41:05 (5 lat temu)

PositiveBE

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-07-2019

Skąd: London

To nie beda ubrania dla kobiet +40 tylko dla osob +18, ktore lubia bawic sie moda, chca byc orginalne i poszukuja wyjatkowych wzorow.

Co do zakupow przez internet to ja je robie w 90% a od kiedy zostalam mama nawet w 95%.
Jest udowodnione ze UK jest najszybciej rozwijazacym sie krajem jesli chodzi o zakupy przez internet. A dla osob mlodych +18 mysle ze zakupy online to standard.

Co do lokalu stacjonarnego jest to duzo wieksza inwestycja ale moja kolezanka prowadzi maly salon kosmetyczny w centrum Londynu, Baker Street. Czynsz jest wysoki ale w porownaniu do zarobkow spokojnie od samego poczatku nie musi dokladac.

Sa ludzie ktorzy caly czas narzekaja, we wszystkim widza tylko zle strony i tacy, ktorzy we wszystkim widza okazje pomimo tego ze nic nie jest idealne ;)

Za mna juz kilka inwestycji. Nie wszystkie udane ale nie poddaje sie. Interesuje sie moda wiec ta praca bedzie dla mnie przyjemnoscia. Czlowiek uczy sie najlepiej na swoich bledach wiec wyciagnelam wnioski i chce isc dalej ;)

[ Ostatnio edytowany przez: PositiveBE 18-07-2019 11:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #8 Ocena: 0

2019-07-18 10:51:39 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Jeśli myślisz o wysyłaniu z Polski to zapomnij o biznesie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2019-07-18 10:56:08 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2019-07-18 10:41:05, PositiveBE napisał(a):
To nie beda ubrania dla kobiet +40 tylko dla osob +18, ktore lubia bawic sie moda, chca byc orginalne i poszukuja wyjatkowych wzorow.




Tak I taka nastolatka barwiąca się modą będzie płacić 100-200 funtów za ciuchy bo jakość dobra? Bawiąc się modą zakładam że to jest jeden sezon i to wszystko. Tym bardziej wtedy szukam czegoś taniego.
Ale powodzenia
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

PositiveBE

Post #10 Ocena: 0

2019-07-18 11:12:15 (5 lat temu)

PositiveBE

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-07-2019

Skąd: London

+18 to nie znaczy klientki w wieku 18 lat... Tylko osoby w wieku 18 lat plus powyzej... ja mam 31 lat takze bede wybierac ubrania okiem 31 latki 😊

Dlaczego Pan uważa ze wysyłka z Polski skazuje interes na porażkę? Wiem ze jest droga, ale tak jak pisałam ubrania również tanie nie będą. Dostawa to 2-4 dni. Bardzo często tyle samo czekam na przesyłki w Polsce.
Jeśli interes się rozwinie, magazyn będzie w Angli.

[ Ostatnio edytowany przez: PositiveBE 18-07-2019 11:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,