MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sklep odziezowy w U.K

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 2 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-10-19 22:10:29 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2012-10-19 22:14:06 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Niestety, ale oprocz czystej roznicy 40 funtow w cenie butow np, dochodza rowniez inne koszty, chyba ze ktos za darmo ci te buty przywiezie, czynszu za sklep nie policzy prad etc etc tez wchodzi w rachube.

Zrob najpierw rozeznanie rynku, bo byc moze ze ta okazje na biznes widzisz tylko ty, i dlatego nikt inny w tym kiejscu nie otworzyl lepszego sklepu, bo np lokalna ludnosc nie bedzie takim towarem zainteresowana, albo nie ma pieniedzy. Ceny czynszu i oplat na High street czesto przedwczesnie zakonczyly dzialalnosc sklepow, szczegolnie w ostatnich latach.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PaniDomu

Post #3 Ocena: 0

2012-10-19 23:13:20 (12 lat temu)

PaniDomu

Posty: 608

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 11-09-2011

Skąd: London

Cytat:

2012-10-19 19:43:56, Wilma8 napisał(a):
Gdyby tak otworzyć sklep z cenami jak w Primark a ciuchy podobne jak w H&M czy innych sieciówkach.


Widze nie jestes na biezaco. W tej chwili H&M zszedlo bardzo z cen a z kolei Primark podniosl ceny poniewaz ludzie juz z rozpedu tam kupuja na zasadzie,ze "jest taniej" a tak naprawde nie jest juz od dawna. Oczywiscie jakosciowo Primark trzyma ten sam niski poziom podczas gdy H&M utrzymuje jakosc ubran na tym samym poziomie co dawniej.
A ceny porownywalne...
Czytaj Oszczedna Pani Domu w Londynie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-10-19 23:15:13 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SonnyBoy

Post #5 Ocena: 0

2012-10-19 23:57:50 (12 lat temu)

SonnyBoy

Posty: 702

Mężczyzna

Z nami od: 15-10-2007

Skąd: Manchester

Pracowałem przez rok dla dżentelmenów w prześcieradłach. Opiekowałem się ich sklepami online.

Zbijają fortunę na sprzedaży głownie outletowej odzieży znanych marek. Są hurtownie które specjalizują sie w handlu posezonowymi ciuchami.

[ Ostatnio edytowany przez: SonnyBoy 19-10-2012 23:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

MrMaverick1971

Post #6 Ocena: 0

2012-10-20 00:03:11 (12 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2012-10-19 23:57:50, SonnyBoy napisał(a):
Pracowałem przez rok dla dżentelmenów w prześcieradłach. Opiekowałem się ich sklepami online.

Zbijają fortunę na sprzedaży głownie outletowej odzieży znanych marek. Są hurtownie które specjalizują sie w handlu posezonowymi ciuchami.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>SonnyBoy</i> 19-10-2012 23:58 ]



Dla tych gentlemenow pracowales? http://kkkknights.com/rally_pictures_2012

..mam nadzieje, ze nie *ROFL*

ps. przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac..wybacz*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #7 Ocena: 0

2012-10-20 00:14:01 (12 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

O temacie sprowadzania odzierzy do kraju zapomnij, jest temat inny z ciuchami - uzywane.
U mnie w Szkocji, niewiem jak nizej znaczy w anglii, chlopaki skupuja tutaj odziez uzywana po £ o,5 a nieuzywana z metkami po £1, roznosza ulotki, sami dojezdzaja, ostatnio widze ze nawet swoje punkty skupu maja. Do tego potrzeba troche kasy, przynajmniej na pare ton tych bambetli i transport "male spedycje moga to podjac jako dodatkowy transport, mozna to wrzucic na palety na gore)
Mysle ze jest to temat, nie wiadomo na jak dlugo, ale jest pare fuli do wyjecia. mnie juz sie nie chce, zreszta nie za bardzo mam z kim.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kitek1

Post #8 Ocena: 0

2012-10-20 08:44:40 (12 lat temu)

Kitek1

Posty: 1335

Kobieta

Z nami od: 14-09-2012

Skąd: Yyyyy a to istotne?

Co do odzieży, to ja jak i moi znajmi zaczynami teraz chodzić do H&M. Cany w tej chwili nie są dużo wyższe, bo jak już wcześniej na[ewno wyczytałać- H&M ceny obniżyło, a Primark podniosło. Ja jedyne co kupuję w Primarku to gładkie koszulki. Reszty nie. Wolę nieco dopłacić, ale mieć ciuch na dłużej niż kilka razy.

Co do torebek i butów- oj sama bym jakieś porządne kupiła. Np takie kozaczki o jakiś piszesz :-) To by zeszło na pewno, zwłaszcza gdyby ceny były konkurencyjne. W mojej okolicy sklepy z torebkami, butami, paskami- czyli dodatkami- mają się bardzo dobrze :-)

Szły by również ładne- modne szaliczki i apaszki.

Co do ubrań, to jak rozumiem, chcesz sprzedawać dobrej jakości ciuchy, tylko nie markowe, tak?? A nie że podróbki z napisami w stylu nice lub addiddas, tak? Bo jeśli mają to by ciuchy nie markowe (a nie podróbki!!), to wydaje mi się, że szanse są. U mnie jak są markety kilka razy w tyg to dużo dziewczyn chodzi właśnie po straganach z ciuchami, torebkami, butami i dodatkami.

Jak otworzysz taki interes- daj znać :-) Może będę jedną z klientek :-) Zwłaszcza na te kozaczki i torebki :-)

P.S. Ja czasami kupuję na Allegro ciuchy- bo są tanie i ładne- i kurierem przywożę je sobie tutaj.
Jesli lubisz tuniki i sukienki, zapraszam na moją stornę TOP.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #9 Ocena: 0

2012-10-20 09:50:32 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

co do butów dla pań to akurat znanych marek i mniej znanych marek buty z Hiszpanii.

Są wyrąbane w kosmos, wygodne, ładne, swksowne robione ze smakiem i dobrej jakosci, a ceny nie powalają.

Kiedyś młoda latała tu w Londynie do takich sklepów uzupełniając kolekcję hehe
A z tego co widziałem, często tam robiłem przesiadkę autobusową i obok był sklep foto, to bab tam było zatrzęsienie.
Jak w sklepie mięsnym.

Można by zrobić tak jak wielu robi, robi projekt wysyła do Chin i sprzedają jako made in poland czy co tam chcesz.
Tak szyją ubrania i robią buty, można zamówić rózne partie z różnym wykonczeniem, np inny rodzaj podeszwy i inny klej na bazary, a inne do sklepów dla tego samego wzoru.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

doriska1234

Post #10 Ocena: 0

2012-10-20 10:10:17 (12 lat temu)

doriska1234

Posty: 471

Kobieta

Z nami od: 01-07-2010

Skąd: GB

Cytat:

2012-10-19 19:43:56, Wilma8 napisał(a):
Witam wszystkich,jestem tu nowa tzn.na forum,w Anglii tez niedługo.Szukałam na forum tematu sklep odzieżowy w Anglii,ale nie znalazłam,stąd moje pytanie czy ktos prowadzi sklep odziezowy i czy myslicie,czy to miało by sens istnienia?Proszę o opinie,sugestie.
A to moje spostrzeżenia,ciuchy w Anglii sieciówki srednia półka ceny tez srednie,ciuchy firmowe już drozsze-jakość duzo lepsza oraz tanie ciuchy z Primark(tam ogrom ciuchów i kupujacych).Gdyby tak otworzyć sklep z cenami jak w Primark a ciuchy podobne jak w H&M czy innych sieciówkach tylko tańsze,ale bez logo sieci.Czy to by miało sens.Acha ciuchy damskie,modne oraz torebki.


kompletnie nie widze roznicy miedzy prtimark i h&m, ktore jest straszna szmaciarnia w tym momencie. zle napisalam - widze roznice - primark jest duzo lepszy :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,