MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Program magazynowy, rachunki itp

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

djprezes

Post #1 Ocena: 0

2011-09-22 13:25:32 (13 lat temu)

djprezes

Posty: 337

Mężczyzna

Z nami od: 01-10-2007

Skąd: Huddersfield

Hej,

przez jakis czas uzywalem programu magazynowego firmy LoSoftware, ale totalna kicha. Potrzebuje czegos w czym bedzie mozna sprawnie zarzadzac dosc duza baza towarów, kontami klientow i dostawcow, drukowac rachunki (bez vat!) itd itp.

Przepraszam jeżeli w złym dziale albo powtórka. Rzecz w tym ze zamówienia w toku a program się rozkraczył...

pozdrawiam
Omnia ad maiorem Dei gloriam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

djprezes

Post #2 Ocena: 0

2011-09-22 20:04:15 (13 lat temu)

djprezes

Posty: 337

Mężczyzna

Z nami od: 01-10-2007

Skąd: Huddersfield

Może nie doprecyzowałem pytania: może ktoś polecić jakiś program?
Omnia ad maiorem Dei gloriam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

krakn

Post #3 Ocena: 0

2011-12-18 00:27:37 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham


Temat stary, ale dam pewien pomysł by nie zakładać nowego tematu.

Może komuś się przyda, bo kiedyś pojawiały się pytania o tanie rozwiązania w wystawianiu faktur.

Od jakiegoś czasu zaczeło mnie męczyć wystawianie rachunków za pomocą darmowego arkusza kalkulacyjnego.

Szukałem alternatywy która pozwoli wykorzystać również telefon.

Ktoś kto wystawia kilka rachunków dziennie nie potrzebuje wypasionej bazy danych, nie musi kupować programu za kilkadziesiąt funtów.

Skoro mamy już smartphona, watro poszperać w markecie.

Ja mam baze aż 20 "produktów" czyli rodzajów usług.
Ważne dla mnie było by wysyłka faktury była możliwa w formacie ADOBE PDF.


Szukałem przez pewien czas i okazało się że tych programów jest zatrzęsienie.

I w koncu wybrałem.

Invoice2GO na Androida, dostępny też na apple.

-Ważne że istnieje możliwość importu z kontaktów w telefonie lub po prostu wpisanie od podstaw.

Program bardzo prosty, działa szybko.

jest mozliwość wyłania emailem również do siebie, można wydrukować co najmniej na 3 sposoby.

-Drukarka komunikująca się bezprzewodowo bezpośrednio
-Drukarka sieciowa
-lub po wysłaniu do klienta, lub do siebie na email, wydruk na komputerze stacjonarnym.

ja Wykorzystuje Samsunga Galaxy S2

Aby sprawdzić czy mi odpowiada program, pobrałem wersję darmową Invoice2GO
Ma ograniczenie że można wystawić do 3 faktur za jednym razem.
Po pewnym czasie gdy stwierdziłem że jest Ok, zapłaciłem uwaga, Całe 6,5 za pełną wersję programu.

By muc drukować na drukarce sieciowej, pobrałem darmową wersję PrintBot, po wpisaniu IP drukarki mogłem sobie drukować gdy tylko znalazłem się w zasięgu sieci domowej, na upartego to i by można drukować i z dowolnego miejsca przez internet, ale wymagało by to zabawy.
Jest dobrze, z czasem okazało się że warto dać im na piwo 2 funty, przez co sterownik drukarki zmniejszył ograniczenia co do wielkości i ilości drukowanych plików.

Program automatycznie generując rachunek ma możliwość umieszczenia przycisku Paypall

Akurat używam skrzynki pocztowej yahoo, więc klikam, "wyślij" otwiera się app, yahoo, tytuł i ładna formółka jest już zawarta automatycznie wystarczy tylko kliknąć SEND i mamy klienta odfajgowanego :>


Program współpracuje z wersją PC tyle ze ten już kosztuje około 60 funtów, no i nie zabierze się go do kieszeni

mało tego za niewielką roczną opłatę można synchronizować przepływ dokumentów miedzy telefonami a centralną bazą na PC.

Ale akurat ta opcja mi nie jest potrzebna :)


Są jeszcze inne programy które szczytują i rozpoznają kod kreskowy, czyli telefonem robimy zdjęcie i po chwili wiemy co to za produkt, ale tu chyba tego nie ma.

czyli pi razy dziwi 10 funtów i mamy spoko biuro w kieszeni
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,