MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

EBAY-Zalozylem sklep internetowy i co dalej?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pawboch88

Post #1 Ocena: 0

2011-06-08 21:47:08 (13 lat temu)

pawboch88

Posty: 29

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2009

Skąd: Wygwizdowo

Ja mialem zaznaczone, ze przy zakupie klient wyraza zgode na podanie danych do producenta skad wysylany byl towar oraz dla mnie. Moim producentem jest firma HP takze klienci nie maja obaw co do tego, ale jakby to mialo byc podawane do chin czy jeszcze gdzies indziej to wtedy lipa troche.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gulek0001

Post #2 Ocena: 0

2011-06-08 21:55:56 (13 lat temu)

gulek0001

Posty: 15

Mężczyzna

Z nami od: 08-06-2011

Skąd: kent

Ale czy mozna za klienta,wysylac towar od hurtowni do klenta?...gdy nie zrobilo sie zadnej klauzuli o przetwarzaniu danych.Zreszta nie wiem,jakby to mialo wygladac na Ebay-u....Jako formularz na pierwszej stronie,bo przeciez trzeba sie zgadzac na to co oferuje sprzedajacy.Nie wiem,moze ktos ma jakis pomysl....I oczywiscie trzeba by bylo sie przyznac,ze sie wspolpracuje z dana firma,a ja naprzyklad sobie tego nie zycze.Bo w takim wypadku,ktos moze bezposrednio kupic od hurownika.Wiec co zrobic???
czekam na Wasze opinie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DONstefano

Post #3 Ocena: 0

2011-06-12 18:50:24 (13 lat temu)

DONstefano

Posty: 222

Mężczyzna

Z nami od: 01-05-2011

Skąd: banicja

Musisz pamietac o tym, ze jakio business seller muszisz przyjmowac zwroty. Jako prywatna osoba nie koniecznie. Sprzedasz towar, dostanie to klient i stwierdzi, ze mu nie odpowiada. Odesle tobie towar a jak pieniedzy nie oddasz to paypal sam skubnie z twojego konta i bedziesz w plecy za wysylke.
W dzieciństwie, zamiast komputera i internetu, miałem... dzieciństwo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #4 Ocena: 0

2011-06-12 19:36:02 (13 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2011-06-12 18:50:24, DONstefano napisał(a):
Musisz pamietac o tym, ze jakio business seller muszisz przyjmowac zwroty. Jako prywatna osoba nie koniecznie. Sprzedasz towar, dostanie to klient i stwierdzi, ze mu nie odpowiada. Odesle tobie towar a jak pieniedzy nie oddasz to paypal sam skubnie z twojego konta i bedziesz w plecy za wysylke.


Nawet jeśli prywatna osoba zaznaczy, że nie przyjmuje zwrotów, a klient odeśle towar i będzie miał potwierdzenie wysyłki, to eBay zwróci pieniądze. Oczywiście pobierając je z konta sprzedawcy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SonnyBoy

Post #5 Ocena: 0

2011-06-12 20:04:13 (13 lat temu)

SonnyBoy

Posty: 702

Mężczyzna

Z nami od: 15-10-2007

Skąd: Manchester

Cytat:

2011-06-08 20:19:24, pawboch88 napisał(a):
Co do drop shipping to zalezy skad kupujesz towar bo niektore sklepy daja pelna mozliwosc obserwowania kazdej paczki. Skad wyslana, kiedy, o ktorej i kto ja podpisal przy odbiorze. Ale na ebayu nie ogarniesz tego. Jak juz myslisz o takim czyms to otworz swoj sklep internetowy i wszystko gra. Ja probowalem dokladnie tak samo jak ty na ebayu i po 6 pierwszych sprzedanych produktach otrzymalem 2 negatywy, poniewaz jeden produkt po zaplaceniu przez klienta zostal wycofany, a przy drugim skonczyl sie stok. Pakietaj, ze za kazda sprzedana rzecz ponosisz koszta jakie liczy sobie ebay. Nie oplaca sie wogole.




Dokladnie tak, prowadzenie biznesu na Ebayu to jeden wielki hardcore. Nawet ciapki z potężnym zapleczem finansowym na rynku od 10 lat, dla których podwykonywalem strony, grafiki, sklepy, layouty przez rok, przerzuciły się kompletnie na Amazona.
Tam jeszcze nie ma takiego "chlewu". jeszcze ...

[ Ostatnio edytowany przez: SonnyBoy 12-06-2011 20:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

ebabzi

Post #6 Ocena: 0

2011-12-22 12:26:29 (12 lat temu)

ebabzi

Posty: 99

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 14-06-2009

Skąd: northampton

witam mam pytanie co do sklepu na ebayu, czy lepiej jest zalozyc sklep czy sprzedawac normalnie jako bisness seller.
zawsze gdy czegos szukam na ebayu to wyskakuja mi zazwyczaj na pierwszej stronie rzeczy od sprzedawcow co maja sklep, albo zbieg okolicznosci, albo to tak dziala.
prosze o podpowiedz jak to dziala i co bardziej sie oplaca.
z gory dziekuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JTB123

Post #7 Ocena: 0

2011-12-27 00:26:50 (12 lat temu)

JTB123

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 02-10-2010

Skąd: Nottinghamshire

wg mnie lepszy sklep placisz dodatkowo 15 ale taniej wystawiasz, oplacalne jesli sprzedajesz m-cznie za 500+ w zaleznosci od twojej marzy. klient potrafi byc upierdliwy lub nieobeznany, zdarzaja sie "missingi" i opoznienia za wszystko jestes "winny" jesli klient zalozy sprawe. kazdy sklep jest inny w zaleznosci os rodzaju towaru.polecam osobny email - przy duzej sprzedazy niezbedny- dziesiatki maili dziennie ( krotki opis mojego sklepu)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ynop79

Post #8 Ocena: 0

2013-09-13 10:51:02 (11 lat temu)

ynop79

Posty: 634

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2013

Skąd: DOVER

jak zalozysz solo trader to Ci sie u pracodawcy kod podatkowy zmieni
na ten duzy :(
gdzies czytalem ze to mozna ominac ale to chyba bujda

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zoja108

Post #9 Ocena: 0

2014-05-22 12:49:10 (10 lat temu)

Zoja108

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 22-05-2014

Skąd: london

Hej Wszystkim,
sluchajcie czy jesli chce zaczac dzialnosc na ebay na ktorym mam konto od ok roku, ale sprzedawalam lub kupowalam jakies drobne rzeczy. Teraz chcialabym wystawiac ich wiecej, moze nie od razu zakladac sklep, ale wystawic sprzedaz i zobaczyc jak to chwyci. Czy musze zakladac dzialanosc SE?Druga rzecz poniewaz jestem studiujaca mama, to maz dostaje dofinansowanie na rodzine, czy stracimy to dofinansowanie jak zaczne miec nawet niewielkie wplywy ale reguralne na konto paypal? Ma ktos jakies doswiadczenie, wiadomosci ktorymi moglby sie podzielic?:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2014-05-22 19:24:07 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,