MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Barclays przelew pieniedzy na polskie konto POMOCY

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

GTTTTT

Post #1 Ocena: 0

2009-02-12 19:59:12 (15 lat temu)

GTTTTT

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 12-02-2009

Witam wszystkich, zostawiłem swoje pieniadze na koncie bankowym banku barclays i chce teraz je przelac na moje konto w banku millennium. Jestem juz w polsce i mam problem. Loguje sie do konta online w barclays, wchodze w pay a bill or someone i mam do wypełnienia takie pole - What's their sort code. Byłem w millennium i powiedziano mi ze moze chodzic o soft code dostalem go lecz to nie chodzi o to, ten sort code ma 6znaków i nie mam pojecia co wpisac a bez tego nie działa. Moze mam wejsc w co innego ? ale nic innego takiego nie widze tylko jeszcze opcje transfer money lecz mi nie działa taka opcja. kto moze mi pomoc powiedziec pokolei w co mam wejsc zeby zrobic ten przelew proszę o pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-02-12 20:15:04 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2009-02-12 20:16:10 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wsadz karte z Barclays do polskiego bankomatu i wez tyle ile potrzebujesz, badz tyle ile masz. Po co komplikujesz sobie zycie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2009-02-12 20:17:51 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon


sort code to jest numer oddzialu banku w ktorym zalozyles konto, znajdziesz go na wyciagu z banku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

agunia84

Post #5 Ocena: 0

2009-02-12 20:22:33 (15 lat temu)

agunia84

Posty: 47

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: manchester

strona grosik Ltd .-mozna przelac z barclays'a na polskie konto :D
tylko niewiem czy akurat do wszystkich banków w polsce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2009-02-12 20:24:08 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GTTTTT

Post #7 Ocena: 0

2009-02-12 20:27:38 (15 lat temu)

GTTTTT

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 12-02-2009

Nie jest tak jak sie wydaje, wsadzałem karte do bankomatu w polsce i wypłacałem pieniądze ale zaden z bankomatow nie chce przyjac juz mi karty, a za posrednictwem paypal moge to zrobic ? bo teraz sie o tym naczytałem a wyciagi mam online zaraz sprawdze czy jest na nich taki numer

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #8 Ocena: 0

2009-02-12 20:34:11 (15 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Sort code to numer oddzialu banku. Przy przelewach miedzynarodowych potrzebujesz zamiast sort code BIC (Bank Identifier Code), ktory sluzy do identyfikacji oddzialu banku (tak samo jak sort code) oraz IBAN (International Bank Account Number)- to miedzynarodowy standard numeracji rachunkow bankowych, ktory obowiazuje w calej EU. Charakteryzuje sie tym ze przed wlasciwym numerem rachunku podawane sa dwie litery, po ktorych identyfikowany jest kraj, do ktorego ma trafic przelew - kod kraju odbiorcy. Dla Polski jest to PL. I o te dwa kody powinienes spytac w banku i je wprowadzic.

A jesli nie chcesz sie z tym meczyc, po prostu skorzystaj z PayPal lub grosika;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2009-02-12 20:39:21 (15 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2009-02-12 20:34:11, stokesay napisał(a):
Sort code to numer oddzialu banku. Przy przelewach miedzynarodowych potrzebujesz zamiast sort code BIC (Bank Identifier Code), ktory sluzy do identyfikacji oddzialu banku (tak samo jak sort code) oraz IBAN (International Bank Account Number)- to miedzynarodowy standard numeracji rachunkow bankowych, ktory obowiazuje w calej EU. Charakteryzuje sie tym ze przed wlasciwym numerem rachunku podawane sa dwie litery, po ktorych identyfikowany jest kraj, do ktorego ma trafic przelew - kod kraju odbiorcy. Dla Polski jest to PL. I o te dwa kody powinienes spytac w banku i je wprowadzic.

A jesli nie chcesz sie z tym meczyc, po prostu skorzystaj z PayPal lub grosika;-)

Do przelewu zagranicznego potrzebny jest jeszcze SWIFT oraz dokladna pelna nazwa Twojego polskiego Banku.
Numer oddzialu banku (sort code) jest zawarty w tym dlugasnym numerze Twojego konta w polskim banku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

GTTTTT

Post #10 Ocena: 0

2009-02-12 20:40:02 (15 lat temu)

GTTTTT

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 12-02-2009

a w ktorym miejscu moge zaznaczyc to ze chce uzywac karty w polsce ? w banku dostalem soft code kiedy spytalem o sort code a z tego co wyswietlaja mi sie pola do wyswietlenia na koncie online barclaya wymagny jest tylko srt code i numer konta 8 cyfr ostatnich, jutro pojde jeszcze raz do millennium

[ Ostatnio edytowany przez: GTTTTT 12-02-2009 20:52 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,