MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Benefitowe darmozjady

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Str 3 z 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bamus

Post #1 Ocena: 0

2007-08-17 07:23 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

monia-w koncu ktos kto dobrze mysli.

mnie sie wydaje ze niektorych po prostu prawda w oczy kole.
sam znam wlasnie ludzi (polakow) ktorzy legalnie pracuja tylko na pol etatu a nielegalnie kolejne pol zeby nie stracic benefitow, tax creditu itp itd. ja pracuje caly etat + nadgodziny ale wychodzi na to ze jestem glupkiem skoro mam niewiele wiecej od tych co zyja na benefitach...

zastanawiam sie tylko czy branie benefitow, tax creditow moze wplynac na credit score. bo skoro nie potrafisz wystarczajaco duzo zarobic by przetrwac to niepowinienes miec dobrego credit score.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2007-08-17 08:27 (17 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Pobieranie benefitow nie wplywa na credit score, bo mozesz bardzo malo zarabiac, ale miec ciagle dobra historie kredytowa. Po prostu masz nizsze limity na kartach kredytowych, dostajesz mniejsze pozyczki czy mortgage. Ale dopoki dobrze zarzadzasz swoimi finansami i splacasz wszystko na czas, to masz dobry credit score.

Benefity to po prostu inna forma dochodu, ale ciagle dochod.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #3 Ocena: 0

2007-08-17 10:31 (17 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2007-08-17 07:23, bamus napisał(a):
zastanawiam sie tylko czy branie benefitow, tax creditow moze wplynac na credit score. bo skoro nie potrafisz wystarczajaco duzo zarobic by przetrwac to niepowinienes miec dobrego credit score.

Na szczęście tylko ty masz takie dylematy, normalni ludzie nie widzą związku.
Richmond ma rację, pieniądze z benefitów mogą działać tylko na korzyść, bo jest to taki sam dochód jak każdy inny.
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Webmaster

Post #4 Ocena: 0

2007-08-17 11:08 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Vitek, okaż więcej kultury i nie obrażaj innych użytkowników forum. Miałem nadzieję na konkretną dyskusję, a nie przepychankę.
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

gigus

Post #5 Ocena: 0

2007-08-17 11:20 (17 lat temu)

gigus

Posty: 42

Z nami od: 10-04-2007

Skąd: Centralna Polska

jeszcze raz bo albo cos ze mna nie tak albo ten swiat zwariowal przez takie tepe umysly jak moj przedmowca bamus, kim ty jestes uwazasz sie madrzejszy od kury czy wrecz przeciwnie chcesz blysnac glupota bo z intelektem i reszta to raczej nie masz szans

za te slowa na temat polskosci powinienes dostac zakaz dozywotniego wjazdu do Polski malo tego powinni ci zabrac paszport i obywatelstwo wtedy stal bys sie zwyklym bezdomnym dziadem ktorych co tu duzo mowic nawet w UK nie brakuje chyba za malo placisz podatkow w krolestwie skoro ich przybywa albo moze czas szukac tam kumpli w koncu sa u siebie i moze szybciej dostaniesz nowe obywatelstwo przez to ze bedziesz u ''siebie i staniesz sie jednym z nich'' no bo oni moga bo so u siebie a ty , ty nigdy nie bedziesz z pochodzebia nawet w 0.001% Anglikiem chyba ze przez zasiedlenie pod mostem nr....



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bamus

Post #6 Ocena: 0

2007-08-17 11:23 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

moze i jestem glupi, ale przynajmniej mam swoj honor i nie plaszcze sie przed urzedasami by dostac jakiekolwiek dofinansowanie. jestem obcy w tym kraju i jesli zdecydowalem sie tu zyc to musze sie sam utrzymac, dziwie sie ze tak rzad brytyjski nie pomyslal o wszystkich emigrantach (polskich, slowackich, hinduskich czy pakistanskich)

rozumiem child benefit jesli dziecko zyje w angli z rodzicami, ale zeby dostawac kase na dziecko ktore jest w polsce, to jest juz chyba paranoja, co?

ciekawe tylko czy jakby polski rzad dawal takie hojne dotacje dla emigrantow za wschodniej granicy czy bylibyscie tacy wspanialomyslni jakbyscie musieli na to placic z waszych podatkow, a nic z tego byscie nie mieli. bo polak zeby brac to taaaak, ale zeby cos dac to nieeee:)

zreszta, robcie i mylscie co chcecie, nie zabronie wam tego.szkoda tylko ze cala emigracja na tych benefitach dla emigracji ma zly obraz w oczach rodowitych anglikow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bamus

Post #7 Ocena: 0

2007-08-17 11:29 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

gigus - jak chcesz to moge ci oddac moj paszport, chetnie zamienie go na brytyjski:)czemu sie tak podniecasz chlopie, mowie tylko prawde, tak ciezko jest ci ja przyjac?

poza tym pokazujesz tylko swoj niski poziom, skoro musisz mnie obrazac zepy przytoczyc swoje argumenty.

ja szanuje twoje odmienne zdanie choc sie z nim nie zgadzam

[ Ostatnio edytowany przez: bamus 17-08-2007 11:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gigus

Post #8 Ocena: 0

2007-08-17 12:04 (17 lat temu)

gigus

Posty: 42

Z nami od: 10-04-2007

Skąd: Centralna Polska

bamus rece mi opadaja jak cie czytam
za malo sie starasz ze jeszcze nie masz obywatelstwa to takie banalne nawtet jak na ciebie

dla twojej informacji:

mam od 5lat podwojne obywatelswto
moje dziecko sie tutaj urodzilo

rowniez pracuje i place podatki nie male malo tego pomagam Polakom z rodzinami zupelnie za darmo w roznych sprawach wlaczajac benefity

nie kazdemu sie udalo i udaje czasm jest zupelnie na odwrot przewraca sie ludziom w glowach i d..e tak jak tobie sadzac po twoich wypowiedziach wiec moj drogi dam ci dobra rade nigdy nie mow nigdy bo tego nie mozesz byc pewny ze kiedys ty nie bedziesz potrzebowal pomocy- tej o ktorej tak zipiesz i ktora potepiasz system jest jeden a ludzi miliony kazdy chce zyc i przezyc a jak to robia inni to wybacz ale to nie twoj interes!!!!





Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gigus

Post #9 Ocena: 0

2007-08-17 12:10 (17 lat temu)

gigus

Posty: 42

Z nami od: 10-04-2007

Skąd: Centralna Polska

a co do mojego poziomu chlopie glupich nie sieje...
i nie jestem chlopem chlopie

i jeszcze jedno na calym swiecie poziom wypowiedzi dopasowywuje sie do poziomu rozmowcy ale widocznie twoj nosek byl tylko w Polsce i w UK to stanowczo za malo aby uchodzic a raczej udawac znawce wszystkich ludzi jezykow itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bamus

Post #10 Ocena: 0

2007-08-17 13:59 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

gigus: jesli ktos potrzebuje pomocy to nie mowie ze nie ma jej dostac. tylko dlaczego angielskie panstwo ma placic komus kto ledwo co przyjechal do uk. anglia to charity czy panstwo. placac emigrantowi benefity musza zabrac komus, albo dac mniej, kto mieszka i placi tu podatki od lat. czy tak trudno ci to zauwazyc???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,