MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Benefitowe darmozjady

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Postów: 178

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bamus

Post #1 Ocena: 0

2007-08-16 05:16 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

kogo wkurza ze miliony emigrantow chca benefitow jeszcze zanim na dobre usadowia sie w GB, bo mnie bardzo!!! jak was nie stac na zycie w UK to wracajcie do kaczogrodu. bo ja i wiele innich ciezko pracujacych musze za to placic ze swoich podatkow,a nic z tego nie mam, tylko fale nowych naciagajacych budzet UK. wg mnie na benefity powinno dopiero sie zasluzyc po 5 latach pracy i placenia taxu i insuransu. dziwicie sie ze angole coraz mniej przychylnie na nas patrza? nie dziwie sie im bo oni budowali sukces ich gospodarki, a wy teraz na tym zerujecie.

[ Ostatnio edytowany przez: bamus 16-08-2007 05:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malamo

Post #2 Ocena: 0

2007-08-16 05:49 (17 lat temu)

malamo

Posty: 63

Kobieta

Z nami od: 14-08-2007

Skąd: londyn

Zgadzam sie z toba co do benefitowych darmozjadow.Natomiast co do budowania przez Anglikow czegokolwiek a zwlaszcza gospodarki nie.Chyba ze dokladne oskubanie swoich kolonii nazywamy "budowaniem".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malamo

Post #3 Ocena: 0

2007-08-16 06:12 (17 lat temu)

malamo

Posty: 63

Kobieta

Z nami od: 14-08-2007

Skąd: londyn

Osobiscie znam dwa mieszane malzenstwa gdzie mezowie rodowici brytyjczycy za forme utrzymania rodziny uwazaja benefity zaden z nich nie pracuje,w papierach wpisane inwalidztwo(chyba umyslowe)A zdrowe chlopy.Ale jak sie idzie do pracy to pojarac zadnych swinstew nie mozna i pochlac kiedy sie chce.A zreszta temat rzeka.Powiem tylko tyle ze nie zawsze jest tak ze polacy naciagaja czasami zmusza ich do tego sytuacja zyciowa.Problem zaczyna sie wtedy kiedy pod jedna kreske wezmiemy tych co ciezko pracuja a jednak potrzebuja pomocy i tych ktorzy jeszcze przed przyjazdem do anglii swoja pensje obliczali z benefitami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terri007

Post #4 Ocena: 0

2007-08-16 09:10 (17 lat temu)

terri007

Posty: 145

Z nami od: 19-07-2007

jest jeszcze inna sprawa- ale warta poruszenia.
Niektorzy Polacy sa w UK juz bardzo dlugo (wiecej jak 30, 40 lat) i oni teraz sa laczeni z fala tych nowych imigrantow. Teraz Anglicy mysla, ze wszyscy sa tacy sami i slowa...Oh you Poles are all the same, only here for the benefits.. sie slyszy.
Tego, ze nawet ja sama pracuje w UK ponad 30 lat (bezdzietna, i nigdy nie dostalam ani jednego pena od nikogo) nikt nie chce slyszec.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #5 Ocena: 0

2007-08-16 09:52 (17 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

bamus, masz racje ale ... nie do konca. Tysiace matek angielskich sidzi w domu i nic nie robi a te "liczne" rodziny to nic innego jak przelicznik. Znam wiele takich matek ktore maja 3 i wiecej dzieci "..bo jak masz 2 to juz jest OK a kazde nastepne ....:-( " (to nie znaczy ze nie kochaja swoich dzieci, ale...)nie tylko polacy licza na kasa, naszym problemem jest to ze zrobilo sie nas miliony w cigu 3 lat i media brytyjskie maja o czym pisac a nie napisza ze "matka z 5-giem dzieci nie ma na jedzenie a bezrobotny ojciec jedzi nowym BMW i sprzedaje narkotyki..." no nie napisza bo pisanie o kolorowych to juz rasizm.

Nie bronie nikogo, ale mysle ze ludzie powinni korzystac z przywilejow.

PAMIETAJ:-W

Zeby dostac benefit trzeba sie zakwalifikowac, prawda? Ja go nie dostane i moze Ty tez nie a jak rodzina ma zamalo kasy to co ma robic? Sprzedawac dragi, czy moze matka powinna zabrac dziecko na plecy i sprzatac domy


Ah, zapomnialem, "... jechac do kaczogrodu..." Hmmm.

Gratuluje pozycji finansowej, powodzenia.

Ps. "Dzis na wozie, jutro pod"
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #6 Ocena: 0

2007-08-16 10:18 (17 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2007-08-16 09:10, terri007 napisał(a):ja sama pracuje w UK ponad 30 lat (bezdzietna,

Przez tyle lat nie udało ci się chłopa znaleźć? Aż tak brzydka jesteś? :-o
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AGALON

Post #7 Ocena: 0

2007-08-16 10:37 (17 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte



Przez tyle lat nie udało ci się chłopa znaleźć? Aż tak brzydka jesteś? :-o

A czy ty rozumiesz slowo bezdzietna???
Czy poznanie "chlopa" lub jego znalezienie jest rownozanczne z posiadaniem dzieci????
I jaki to ma zwiazek z benefitami??null[B]
Oj Vitek ... byleby dowalic....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gigus

Post #8 Ocena: 0

2007-08-16 10:38 (17 lat temu)

gigus

Posty: 42

Z nami od: 10-04-2007

Skąd: Centralna Polska

Bamus gratuluje braku intelektu i inteligencji

Tylko osoba bez wyobrazni moze sobie pozwolic na takie wypociny i uzywanie sformulowan ktorych sam do konca nie rozumiesz i maja sie nijak do tematu ktory poruszyles

az przykro patrzec jak ''Polak'' a raczej pseudo pozwala sobie na krytyke innych Polakow bez minimalnego zaglebienia sie w sytuacje kazdego z nich z osobna!!! ale tym Polacy sie roznia od innych narodowosci i kultur

My Polacy wlasnie z tego jestesmy znani i tak jak sami o sobie mowimy postrzegaja nas inni wiec nie powinnismy sie dziwic chyba ze tylko sami sobie bo sami o sobie dajemy swiadectwo

hamstwo sie tepi kultura wiec zaczecam do lektury oraz lekcji dobrego wychowania chociaz z drugiej strony nie wiem czy juz nie jest za pozno dla takich ''naglych'' przypadkow jak Ty!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bamus

Post #9 Ocena: 0

2007-08-16 10:50 (17 lat temu)

bamus

Posty: 104

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: WESTCLIFF ON SEA

to ze angole zyja na benefitach to inna bajka,ale jako obywatele tego kraju maja do tego wieksze prawo niz my mamy. czemu my polacy uwazamy ze wszystko sie nam nalezy?czy 2 wojne swiatowa bedziemy uzywac jako argumentu do konca tego swiata, zachod wg mnie nie jest juz nic nam winien?
mam dosc bycia utorzsamiania z reszta polakow. bo ja nigdy nie bralem i nie bede bral benefitow. jak mnie nie bedzie stac na zycie tutaj to wroce do kraju.

gigus : przestan juz o tej jednosci polakow bo jej nie ma wogole.niby dlaczego mialbym bronic polskich darmozjadow zyjacych z moich podatkow? anglikom dam bo oni dali mi super prace i lepsze zycie, a polska nie bardzo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #10 Ocena: 0

2007-08-16 11:12 (17 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

"...anglikom dam bo oni dali mi super prace i lepsze zycie, a polska nie bardzo..."

Wlasnie. "...a polska nie bardzo..." to czemu wyganiasz tych co to NIE dostli takiej "dobrej" pracy jak Ty do Polski.

Czyli jestes cwaniak, tak? Przyjechales z kasa, dostales super robote i wytykasz innym, tym biedym. Mam nadzieje ze nie masz kierowniczego stanowiska bo z takim podejciem do ludzi to "wyniesienie na butach" moze stac sie faktem.

Jeszcze raz:
"...anglikom dam bo oni dali mi super prace i lepsze zycie, a polska nie bardzo..."

O co Ci chodzi? O paranoje w Polsce czy o biednych polakow?
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,