MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wielka Brytania kojarzy mi się z...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 6 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

malben1

Post #1 Ocena: +1

2020-03-01 22:23:03 (4 lata temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2020-03-01 21:35:13, Wielim napisał(a):
Lepsze to niż jazda w Polsce , chamstwo , buractwo , każdy chce coś udowodnić , nie wiem chyba leczą swoje kompleksy , niewpuszczenie innego użytkownika ruchu z drogi podporządkowanej czy nie przepuszczenie pieszego na przejściu to chyba sprawa honoru , wyprzedzanie gdzie się da i gdzie się nie da co często kończy się śmiercią niewinnych osób , często całych rodzin ... Do tego jazda na zderzaku bo przecież będę 2 metry szybciej u celu 🤣 przez te kilka dni w Polsce tydzień temu bardziej bałem się ruchu ulicznego niż potencjalnych terrorystów na London Bridge

...ale to nie watek o Polsce...
a wymiana Kodeksu Drogowego na "Kodeks Uprzejmosci" jest 'very confusing' i niebezpieczny...
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #2 Ocena: 0

2020-03-01 22:29:06 (4 lata temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2020-03-01 11:52:42, abd_ul napisał(a):
kazdemu bedzie sie kojazyc tak jak sam zyje i wjakim obraca sie towarzystwie, ...

good point *THUMBS UP*

z:
...wielokulturowoscia,
...nieszczera uprzejmoscia (ze strony rodowitych/niekolorowych),

[ Ostatnio edytowany przez: malben1 01-03-2020 22:37 ]

Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2020-03-01 22:44:22 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Malben wymiana kodeksu drogowego ? Hahaha dobre , myślisz że chociażby połowa kierowców w Polsce wie co to kodeks drogowy ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2020-03-01 23:16:49 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

A dziś byłem świadkiem , szkoda , że miałem żonę i syna w samochodzie bo bym zareagował . Grays , miasteczko w Essex . Jest sklep , turecki czy kto tam jest właścicielem nie ważne , z tyłu sklepu jest mały parking na około 8 samochodów 4 z jednej strony 4 z drugiej . Podjeżdżam , zostawiam żonę i syna w samochodzie idę do sklepu . W międzyczasie podjeżdża jakaś angielska babcia , parkuje zgodnie z normą . Wychodzę ze sklepu , podjeżdża golf na sportowo z 2014 roku , parkuje przodem do sklepu blokując biedna babcie , wychodzi koleś w obcisłych dresach , kobieta w jeszcze bardziej obcisłych i toną makijażu na mordzie i biedne może 6 letnie dzieci ubrane na pozór ojca , słychać pięknie język polski łamany łacina z ust tych niezbyt skalanych mądrością osób . Cztery miejsca naprzeciwko mojego samochodu zablokowane , po mojej stronie babcia , mówię do żony że zrobię z tym porządek , niestety , żona wie że po ostatnich przejściach szukam pretekstu , kazała iść prosto do samochodu , biedna babcia zablokowana , patologia zablokowała cały mały parking bo jakoś seba musiał podjechać pod sklep mimo że 6 miejsc bo wolnych zaparkował tak by był drzwiami w sklepie , przepraszam nie mogłem nic zrobić bo żona nalegała bym się nie odzywał i nie obił mordy typowi , powiedziałem jedynie ku... po co parkujesz na środku ? Wtedy zrozumiałem po co ten brexit , przecież takich patologii jest setki , tysiące . PS sa tu osoby z Gray's ,napewno znają buraka ze pseudosportowego golfa rejestracja 2014 , priv

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2020-03-01 23:35:21 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Tu ludzie parkuja normalnie przed supermarketami, w PL kto bliżej wejścia.

Daj spokój Wielim, dostanie w pape i co z tego. Takie typy sa niereformowalne, oklep edukacyjny nic nie zdziała a tylko sobie problemów narobisz. Słuchaj kobiety i dbaj o rodzinę.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wilki2

Post #6 Ocena: 0

2020-03-01 23:41:20 (4 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

Cytat:

2020-03-01 22:29:06, malben1 napisał(a):
Cytat:

2020-03-01 11:52:42, abd_ul napisał(a):
kazdemu bedzie sie kojazyc tak jak sam zyje i wjakim obraca sie towarzystwie, ...

good point *THUMBS UP*

z:
...wielokulturowoscia,
...nieszczera uprzejmoscia (ze strony rodowitych/niekolorowych),

[ Ostatnio edytowany przez: <i>malben1</i> 01-03-2020 22:37 ]




No troché ten good point ryzykowny biorác pod uwagé co dalej piszesz :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2020-03-01 23:48:01 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-01 23:35:21, Jurny_Jurek napisał(a):
Tu ludzie parkuja normalnie przed supermarketami, w PL kto bliżej wejścia.

Daj spokój Wielim, dostanie w pape i co z tego. Takie typy sa niereformowalne, oklep edukacyjny nic nie zdziała a tylko sobie problemów narobisz. Słuchaj kobiety i dbaj o rodzinę.


Nie chodzi o szum edukacyjny . 4 miejsca wolne , typ zaparkował tak by wszystkie 4 miejsca były niezdolne do zaparkowania i jeszcze babcia koło mnie nie mogła wyjechać . Nóż kur.. nóż w kieszeni się otwierał , wysiada jakiś jedenstrzal w dresach do skóry i lampucera , tylko dziecka szkoda , moja żona niestety po przejściach , mieliśmy źle tygodnie , nie chciałem jeszcze bardziej jej denerwować zwłaszcza że mile popołudnie ale babcia zablokowana bo książę pod sklep musial podjechać drzwi via drzwi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2020-03-02 00:00:01 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie wiem jak to wytłumaczyć co debil zrobił . Hmmm wyobraźcie sobie parking kwadrat z jednej strony bodajże 4-5 miejsc i drugiej tyle samo . Wjeżdżam ja , ostatnie zewnętrzne miejsce zajęte, jakiś van stoi , parkuje koło niego , idę do sklepu , wychodzę , podjedza golf wychodzi Polak z jednej strony i z drugiej po 4 miejsca , ale on nje decyduje się parkować , po prostu staje po środku blokując jakąś babcię , chyba czuł się lepszy bo jakby mnie zablokował to różny jego los , można pomyśleć kolesiowi się spieszy , on tylko na chwilę , tymczasem wychodzi cała patola , żona i syn , są pod sklepem , parking 4x4 oni stoją W SRODKU !!! nigdy wcześniej czegoś takiego nie spotkałem , przez 35 lat , mało tego jestem taksówkarzem dużo widzę , ale czegoś takiego 🤣🤣🤣

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2020-03-02 00:13:02 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie wiem jak to wytłumaczyć co debil zrobił . Hmmm wyobraźcie sobie parking kwadrat z jednej strony bodajże 4-5 miejsc i drugiej tyle samo . Wjeżdżam ja , ostatnie zewnętrzne miejsce zajęte, jakiś van stoi , parkuje koło niego , idę do sklepu , wychodzę , podjedza golf wychodzi Polak z jednej strony i z drugiej po 4 miejsca , ale on nje decyduje się parkować , po prostu staje po środku blokując jakąś babcię , chyba czuł się lepszy bo jakby mnie zablokował to różny jego los , można pomyśleć kolesiowi się spieszy , on tylko na chwilę , tymczasem wychodzi cała patola , żona i syn , są pod sklepem , parking 4x4 oni stoją W SRODKU !!! nigdy wcześniej czegoś takiego nie spotkałem , przez 35 lat , mało tego jestem taksówkarzem dużo widzę , ale czegoś takiego 🤣🤣🤣

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

liv103

Post #10 Ocena: 0

2020-03-02 00:28:07 (4 lata temu)

liv103

Posty: 179

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: g

Wielim ja mam wrazenie,ze w Grays I Tilbury to sama patologia zostala 😃

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,