MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wielka Brytania kojarzy mi się z...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2020-03-01 13:30:51 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2020-03-01 13:20:07, SweetLiar napisał(a):
Wielu sobie tak wyobraża Londyn, bo tak jest najczęściej pokazywany w telewizji, a przecież tak wyglada tylko londyńskie city


Dokładnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wembley27

Post #2 Ocena: +1

2020-03-01 14:02:06 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Najlepsze liga angielska w pilce noznej

Co nie ma psow przywiazanych w budach na dworze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2020-03-01 14:10:25 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-01 11:52:42, abd_ul napisał(a):
kazdemu bedzie sie kojazyc tak jak sam zyje i wjakim obraca sie towarzystwie, takze te wasze wasze z czym mi sie kojarzy to tak naprawde wasz obraz i odbicie.


Obrazek
Tak tak - tam w lustrze
To niestety ja
Tak tak - ten saaaaam
Tak tak - tam w lustrze
To niestety ja
Tak tak - ten saaaaam

Obywatel G.C

Obrazek

Zdemaskowałes mnie. Ja tak właśnie wyglądam :-]
No dobra. :-T[ Rano jak wstane i nie namaluje twarzy, to może rzeczywiście tak mam

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #4 Ocena: 0

2020-03-01 14:13:58 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-01 13:14:27, stanislawski napisał(a):
abd_ul - nie. Ja tak np. nie żyję i nie żyłem, zaś ludzie wokół mnie mieszkają inni.
Natomiast tamto rzuca się w oczy, kiedy się jest w takiej okolicy - a takowych nie brakuje. Zwłaszcza w Manchesterze, gdzie kiedyś wynajmowałem ludziom domy.
Normalności (czy też tego co się uważa za normalność) się nie zauważa. Ekstrema, coś co jest szokujące - tak.

Co do biur szkło/metal, to owszem są takie. Ale ja sobie ten kraj wyobrażałem tak, a nie parę wysepek w morzu czerwonej cegły.


A to ja przepraszam, zrozumiałam tytuł wątku dosłownie, a tu jak zwykle...
Wylistujcie co najgorsze udało się Wam zobaczyć, z czym najgorszym udało Wam się zetknąć (choćby w kronikach kryminalnych), będziemy w kolejnym wątku udowadniać, że Wielka Brytania jest be, psie i fuj.
Żałosne.
Mam nadzieję, że moi tutejsi znajomi nie umieszczają na forach zdjęcia Ferdynanda Kiepskiego z opisem, spodziewaliśmy się (...), a zastaliśmy to.

Abdul trochę racji masz, niestety.
Jeśli ktoś spotyka tylko małe i zapleśniałe domy/mieszkania, to znaczy że w innych nie bywa.
Jeśli komuś Anglik kojarzy się z Powolniakiem, cóż wolę nie wiedzieć gdzie mieszka i z kim się widuje.

Już pomijam, że w Polsce nie pada, nie wieje, nie ma dziur na ulicach, biednych dzielnic, blokowisk, kamienic ze wspólną ubikacją, wielodzietnych rodzin żyjących z socjalu, patologii, alkoholizmu, etc., bo przecież to wszystko kojarzy się z Wielką Brytanią.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2020-03-01 14:22:46 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

@Zosia owszem, pada, wieje i dziury też są.
Każdemu się chyba kojarzy i pozytywnie i negatywnie. Może te negatywne skojarzenia bardziej nam zapadają w pamięć i bardziej się na nich skupiamy czy to tu czy gdzie indziej

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2020-03-01 14:40:49 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Brytyjczycy poszli robić "porządek" w Europie...

Obrazek

...i szybko się uwinęli

Obrazek

----------

PS.

Na koniec "przekuwają" powyższe w sukces, również kasowy

Obrazek

Make Britain Great Again :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2020-03-01 14:44:53 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Jak napisała Sweet każdy kraj ma swoje dobre i złe strony. Zauważam obie. Moge wymienić wiele zalet kraju w którym mieszkam. Niestety moge też wymienić sporo wad.

Mieszkałąm w Polsce 30 lat i tez moge powiedziec o miejscu z którego pochodzę wiele pozytywów i negatywów. Nie idelaizuję zadnego miejsca i nie uważam, że wszystko w jednym lub drugim jest be i fuj.

Pisałam z przymrużeniem oka. Niemniej wielu z nas bazuje przy opisie narodowości czasem na bazie stereotypów. Gdyby ktoś zapytał jak widze nas, Polaków, to pewnie tez troche przez pryzmat Ferdka, białych kozaczków, rasizmu czy Zenkowej muzyki.
Czy tak postrzegam ludzi indywidualnie? Nie.

Każdego widzę jako odrębna jednostkę i oceniam na podstawie tego kim jest a nie bazując na stereotypach. Nie oceniam ludzi tez na podstawie tego, jak widze ich jako ogół. Znam sporo Anglików, którzy odbiegają od tego jak widzę całość w przerysowanej wersji.




Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2020-03-01 14:50:26 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

---

Opinia moderatora: musiałem się poprawić, dla porządku - przepraszam, Kanonier

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2020-03-01 15:04:15 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Wam zobaczyć, z czym najgorszym udało Wam się zetknąć (choćby w kronikach kryminalnych), będziemy w kolejnym wątku udowadniać, że Wielka Brytania jest be, psie i fuj.
Żałosne"

Zosiak mogę to skopiować i wkleić jako odpowiedź dla night fury w wątku o Polsce? :))))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2020-03-01 15:05:52 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

To samo miałam napisać...
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,