MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ktoś mi „zniszczył” auto

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2020-01-30 09:03:49 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziwnym sposobem w sądach w całym kraju dalej codziennie są sprawy o zniszczenie mienia, to skoro mówicie że Policja nie zajmuje się takimi sprawami, to skąd waszym zdaniem te sprawy się pojawiają? Z ogłoszeń drobnych?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2020-01-30 09:18:15 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

przeciez to proste winni sa znani ofierze lub sa lapani na goracym uczynku

mi tez ktos sie wlamal do szopy i probowal rabnac rowery policja w tym wypadku to byla strata czasu nawet nie chcieli zabrac roweru ktory zostawil sprawca uciekajac a ktorym przyjechal

mieli nawet po niego przyjechac ale jak nadszedl ten dzien a godzina nam nie pasowala to uslyszelismy ze "ktos oddzwoni" i oddzwonili uslyszalem ze "i tak nie da rady pobrac odciskow palcow z niego" :-] na pytanie co mam z nim zrobic
"sprzedac albo wyrzucic"... *DRINK*

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 30-01-2020 09:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2020-01-30 09:36:41 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak wyzej, ludzie zlapani na goracym uczynku lub sa dowody ich dzialania. Wtedy policja nie musi wiele robic i latwo skierowac sprawe dalej.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2020-01-30 12:55:16 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Opisu dochodzenia raczej nie produkują na policji bez potrzeby do akt sprawy, jak mają relacje z kamer dostarczone, czy na gorącym uczynku złapany; dzisiaj widziałam dwie sprawy, odciski, szukanie świadków, kamer w okolicach, nie sądzę że tylko u nas takie praktyki ma policja.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: +1

2020-01-30 13:34:15 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jakie to byly sprawy? kradziez kolpakow ? rysy na aucie?

a moze pobicie , rabunek ? bo to robi roznice : P

jezeli jest niska szkodliwosc czynu to wszystko jest robione na sztuke robia bo musza nie ma w tym realnego zaangazowania...

czy mnie to dziwi? wcale bo jestem swiadomy statystyk i tego z czym musza sie zmagac

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 30-01-2020 13:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2020-01-30 13:52:46 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja nie licze na dzialanie policji w zadnym przypadku, gdzie szkoda bylaby moja.

W sumie w Polsce byly podobnie. Skradziony samochod sama znalazlam (a dokladniej poprzedni wlasciciel, ktoremu powiedzialam o kradziezy). Jak mi ukradli felgi, to policjant powiedzial, ze nie bedzie pobieral odciskow palcow, na wypadek jakbym to ja sama sobie ukradla te felgi. To samo powiedziala ochrona, ze to pewnie ja zaaranzowalam kradziez felg z wlasnego samochodu, zeby uzyskac od nich odszkodowanie.

Nie mam zadnych zludzen co do skutecznosci slabo oplaconej i przetrzebionej policji, niezaleznie od kraju.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2020-01-30 13:54:16 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

zawiodlas sie juz wczesniej? to ma troche wydzwiek ksenofobiczny rozwin mysl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: +1

2020-01-30 13:57:09 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Otóż, bo jeśli chodzi o anti-social behaviour, to brytyjska policja poległa na wszystkich frontach. Policja "mundurowa" najlepiej sprawdza się w wyłapywaniu palaczy, którzy w miejscu publicznym nie trafili niedopałkiem w popielniczkę lub w chwytaniu - "na gorącym uczynku" - właścicieli piesków, po których nie sprzątnięto kupy.
Bardziej dosadnie i wprost, to nadają się na przeprowadzanie staruszków przez jezdnię, bo mają za to uznanie i "compliment". Rekompensata za kabaretowe role tutejszej policji w "relacjach" z młodszym pokoleniem. Zwłaszcza, gdy latorośle - i nadzieja "Make Britain Great Again" - są w kupie. Przepraszam - są w grupie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: +1

2020-01-30 14:02:51 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

". Rekompensata za kabaretowe role tutejszej policji w "relacjach" z młodszym pokoleniem"

w punkt
traktowanie nachlanej i rozwydrzonej mlodziezy jak mlodsze rodzenstwo specjslnej troski... tez mi sie to rzucilo w oczy
w ogole co to za kraj i policja ktora nie nosi broni

odrazu przypomina mi sie sprawa tego wlamywacza ktorego zabil wlasciciel domu

gdzie ludzie przychodzili pod dom i pod plotem zostawiali kwiaty...lewackie media zrobily z tego wlasciciela czarny charakter bo wyrzucil te kwiaty

dla mnie ten gosc to bohater

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 30-01-2020 14:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beansontoast

Post #10 Ocena: 0

2020-01-31 22:28:43 (4 lata temu)

beansontoast

Posty: 70

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2013

Skąd: Warrington

"traktowanie nachlanej i rozwydrzonej mlodziezy jak mlodsze rodzenstwo specjslnej troski... tez mi sie to rzucilo w oczy
w ogole co to za kraj i policja ktora nie nosi broni"

Juz nie bredz, ze widziales pijanych, robiacych dym nieletnich, nie niepokojonych przez tutejsza policje. Taki numer nie przejdzie.
Sugerujesz, ze powinni do mlodziezy, strzelac? Bez przesady, kazdy z nas byl kiedys w takim wieku i mniej lub wiecej nawywijal.


No i policja bron palna, i krotka i dluga automatyczna, przeciez jak najbardziej ma. Tylko pokazuja klamy jak jest taka koniecznosc. I bardzo dobrze.

[ Ostatnio edytowany przez: beansontoast 31-01-2020 22:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,