MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP - akcja online

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2019-01-23 07:53:49 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Ktos nie zapoznal sie z regulaminem forum.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Fisolka

Post #2 Ocena: 0

2019-01-23 08:12:41 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-01-23 07:28:35, Englishonline napisał(a):
Wszystko jest na stronie WOSP na Facebook'u.


...ale ja nadal nic nie moge znalezc na facebuku wosp ani na ich stronie?
Media pisza o czym sie tylko da z reguly nadajac drastyczne lub szokujace naglowki.

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWW

SweetLiar

Post #3 Ocena: +1

2019-01-23 09:06:45 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-01-22 22:06:03, Wielim napisał(a):
Niech Jego żona odda na aukcje jedno z mieszkań albo kamienice , przecież nie zbiednieje


To by akurat dla mnie było nieco podejrzane. Coś jakby nachalna promocja, no bo przecież ona nie zbiednieje, ale za to jaki ma gest.
Ja nikogo nie bronię, nie interesowałam się tą akcją, ale czy ci ludzie mają jakieś wyroki na koncie, zarzuty postawione, jakieś śledztwa się toczą przeciwko nim?
Bo brzmiał trochę Wielim jak ”skoro ktoś ma pieniądze tzn, że skądś je ma”

Cytat:

2019-01-22 23:07:35, Wielim napisał(a):
A założycielka tematu to jakiś trol internetowy ? Opłacana przez kogoś ? Rejestruje konto na forum Polaków w UK akurat po to by założyć ten temat ? Po co to robi?

Konto założone w 2015 roku. Masz tą informację podaną na tacy, a mimo to rzucasz oskarżeniami. Słabo to o Tobie świadczy


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #4 Ocena: -1

2019-01-23 10:41:54 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Wlasnie mnie to zaciekawilo ze czasami widac tu posty osob ktore maja konto zalozone od 2015 lub wczesniej a tam dwa wpisy z tego jeden "dolacz do zbiorki"

Nie czepiam sie tego konkretnego wpisu ale nie pierwszy raz to tutaj widze gdyby ktos zalozyl te konto wczoraj chyba wszyscy mielibysmy podobne zdanie na ten temat ale jak widze date 2015 rok to mam mieszane uczucia i ciezko stwierdzic co wlasciwie sie stalo i o co w tym chodzi
: P


Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

camilius

Post #5 Ocena: 0

2019-01-23 10:44:12 (5 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2019-01-23 07:40:33, Englishonline napisał(a):
Camillius- zapewne pewna grupa tak mysli. Wystarczy obejrzec TVpis lub poczytac media prawicowe. Maja swoje teorie, pewlne nienawisci, na wszystko. Glupi narod to kupi :)


Nie ma takiej stacji tv jak TV PIS-gwoli ścisłości.Jest to neologizm,który wyszedł z kręgów antypolskich elementów:-]
Naród jest głupi i uwierzy w każdą mistyfikację-Ty też wierzysz w to co widzisz w nie - TV PIS*YAHOO*
Polecam pooglądać spokojnie na YT wykład OLE DAMMEGARD -ZAMACHY TO FIKCJA...Ciekawa sprawa*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Wielim

Post #6 Ocena: -1

2019-01-23 10:55:07 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Taaa konto założone w 2015 roku , 10 postów z czego 9 w tym temacie jak do tej pory . Czy nie rozumiecie że to "uśpione" konta zakładane do dla różnych rozgrywek gotowe by być wykorzystane w każdej chwili . Data założenia to taka zmyłka . Ciekaw jestem ile jest takich kont na MW ? Bo na fejsbuku są ich miliony ...
Nie będę tu pisał o zmarłym , kim był , i o co był podejrzewany , w jaki sposób się dorobił , dlaczego wyleciał z PO , każdy może sam to znaleźć . Chodzi mi o całą tą szopke, wszystkie media ciągle o tym , żałoby narodowe, pogrzeby papieskie , i dalsze ciągnięcie sprawy . A szczytem śmieszności było "odejście" Owsiaka z WOŚP i ...jego powrót po kilku dniach . Akcje "stop dla hejtu" tymczasem to miłośnicy WOŚP ubliżają innym w internecie gdy ktoś napisze coś nie po ich myśli ...
Do założycielki/założyciela tematu idź rób gownoburze gdzie indziej , ten kto ma ochotę ten wpłaci . Ja nie wpłacę. Co miesiąc wspieram akcje GOSH I nie afiszuje się z tym . Czy nam inny światopogląd bo wspieram po cichu GOSH a nie WOŚP? Przecież to też szpital dziecięcy , tylko nikt tu sobie willi nie buduje że składek...

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 23-01-2019 10:59 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2019-01-23 11:08:50 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Co do samej akcji, jest na stronie WOSP:
WOSP
CO do pozostalych komentarzy, tematy polityczne sa i mozna z nich korzystac.
Przypominam, ze zalozycielka watku nie prowadzi zbiorki, zaanonsowala tylko akcje.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #8 Ocena: -1

2019-01-23 11:14:42 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dzisiaj slyszalem jak w radiu zet biedron mowil o bdaniach nad hejtem w internecie i wyszlo z nich ze elektorat PO hejtuje zwolennikow pisu znacznie wiecej niz oni PO taka ciekawostka apropo mowy nienawisci
Pewnie wyborcza i komentarze fanow PO na tym forum mieli nie maly wplyw na te badania

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

adamdrang

Post #9 Ocena: -1

2019-01-24 00:28:00 (5 lat temu)

adamdrang

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2013

Skąd: Norfolk

to moze akcje 100 tys podpisów zeby Adamowicza uznac blogoslawionym? pewnie arcybiskup Glódz to chetnie poprze. Wszak to jego dobry kolega.
"trzebać nam było szukać nowego wroga jak tu pod bokiem znalazł się stary?"

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-01-24 08:05:12 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Celem tematu było dorzucenie sie do puszki na WOŚP a nie dywagacje na tematy polityczne. Cel ( uzbieranie pieniedzy ) został osiągnięty. Macie wystarczająco dużo tematów politycznych, w których możecie wałkować sprawy związane z polityką. Temat zamykam.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,