MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co myslicie o samobojstwie Carl'a Sargeant w Walii po oskarzeniach

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-11-08 18:25:49 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Od czasu dochodzenia przeciwko Weinsteinowi w Hollywood codziennie w mediach slyszymy o tym ze ktos kogos lata temu probowal pocalowac a kto inny kogos probowal macac po nogach czy pupie... W UK nawet slynna i nienajmlodsza juz Judi Dench zostala oskarzona o rozebranie sie przed Kenneth'em Branagh za kulisami. Dzisiaj, walijski minister Carl Sargeant popelnil samobojstwo po zawieszeniu w obowiazkach z powodu serii oskarzen o naduzycia seksualne pod jego adresem.

W mediach slyszymy dwie opinie:
z jednej strony "watershed moment" w ktorym ofiary wspolnie walcza o sprawiedliwosc przez wyjawianie wspomnien
z drugiej strony, "witchhunt"

Szczerze mowiac, czasem faktycnie wyglada mi to na polowanie na czarownice. Czy jestem odosobniona tutaj w swojej opinii?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2017-11-08 18:27:45 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Mam swoje zdanie na ten temat ale definitywnie sie z nim nie zgadzam!*BRAVO* Gdybym je wyjawil, poprawni politycznie lustratorzy zaraz by mnie zbanowali.*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2017-11-08 20:50:32 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-11-08 18:25:49, KatyD napisał(a):
Szczerze mowiac, czasem faktycnie wyglada mi to na polowanie na czarownice. Czy jestem odosobniona tutaj w swojej opinii?


Polowanie na czarownice no bo przeciez coz takiego zlego oni zrobili? Ano nic. Skomentowali publicznie rozmiar biustu, zlapali za tylek, za kolanko, zaproponowali seks w zamian za prace (niekoniecznie w modelingu, zdarza sie i w starostwach powiatowych), ale wlasciwie to mozna to uznac za komplement przeciez. Czego te baby sie czepiaja?



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2017-11-08 21:38:54 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak nawet ofiary moga miec prawo glosu? Przeciez jak juz ktos sie do wladzy dostal to ma immunitet na to zeby obmacywac czy gwalcic jak mu sie zechce czy to uczennice, studentke czy tez starsza kobiete. Niewdzieczne one zamiast podziekowac za uwage to skarza sie. Nie wiem czy one mysla,ze w 21 wieku zyja czy co? Czy im sie wydaje ze jako kobiety to juz maja prawo do szacunku ich osoby? W glowach sie poprzewracalo...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-11-08 21:40:30 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak nawet ofiary moga miec prawo glosu? Przeciez jak juz ktos sie do wladzy dostal to ma immunitet na to zeby obmacywac czy gwalcic jak mu sie zechce czy to uczennice, studentke czy tez starsza kobiete. Niewdzieczne one zamiast podziekowac za uwage to skarza sie. Nie wiem czy one mysla,ze w 21 wieku zyja czy co? Czy im sie wydaje ze jako kobiety to juz maja prawo do szacunku ich osoby? W glowach sie poprzewracalo...

PS On popelnil samobojstwo wczoraj, nie dzisiaj.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2017-11-08 21:50:03 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

To polowanie na czarownice. Przeciez jak sie jest uznanym artysta czy politykiem to nie mozna robic swinstw.

Najlepszym dowodem na to sa pomowieni i oczernieni Polanski i Jimmy Savile. Ten drugi to nawet u krolowej bywal i tytuly odbieral. Pierwszy ucieka do dzisiaj a obsciskuja go autorytety moralne.

W Hollywood wybija coraz wieksze szambo, chyba sie troche przewietrzy.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2017-11-08 22:10:49 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ofiary oczywiście powinny mieć prawo głosu. Pod warunkiem, że są ofiarami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #8 Ocena: 0

2017-11-08 23:55:52 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-11-08 18:27:45, andyopole napisał(a):
Mam swoje zdanie na ten temat ale definitywnie sie z nim nie zgadzam!


:-]
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-11-09 00:24:16 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-11-08 21:40:30, Adacymru napisał(a):
Czy im sie wydaje ze jako kobiety to juz maja prawo do szacunku ich osoby? W glowach sie poprzewracalo...

PS On popelnil samobojstwo wczoraj, nie dzisiaj.


A to sie zakrecilam z data. Specjalnie podalam przyklad Judi Dench zeby podkreslic ze to nie zawsze kobieta jest strona wysuwajaca oskarzenia. Ja zgadzam sie ze Stanislawskim ze ...pod warunkiem ze sa ofiarami. Bo jesli ja teraz napisze ze AdaCymru probowala mnie pocalowac, to czy zostanie ona zawieszona w funkcji moderatora az do wyjasnienia tej sprawy? Bo brytyjski polityk bylby najwyrazniej zawieszony az udowodni ze jest niewinny.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2017-11-09 07:58:36 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czyli jak polityk czy kierownik w pracy zgwalci pracownice/kow, to powinnien moec prawo do zachowania wszystkich przywilejow swojego stanowiska do czasu zakonczenia dochodzenia i udowodnienia winy w sadzie. A ofiary nie sobie robia co chca...moga nawet zwolnic sie. Czy niania powinna miec prawo do dalszej pracy z dziecmi az jej udowodnia ze je molestowala?

Trywializowanie przemocy seksualnej moze byc tylko pomocne dla tylko tych chyba ktorzy ja stosuja. Czy gdyby to ofiarami byli wasza corka czy syn to tez zdanie byloby takie samo? A mowia ludzie ze ofiary nie maja wystarczajacej opieki. Zarzuty wobec tej osoby byly powazne, nie o musniecie w policzek byl oskarzony, a i do slinienia sie na innych policzkach nikt na niego nie glosowal.

PS Jesli ktokolwiek naruszyl twoja godnosc osobista to masz prawo to zglosic wiec nie czekaj.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,