MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kazda wariatka ma na glowie kwiatka.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-10-29 13:13:00 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Hej. Jak wam sie podoba tutejsza tradycja nakryc glowy? Ja w ciagu ubieglego roku po raz pierwszy kupilam sobie kapelusz bo byl potrzebny na wspolne wyjscie z pracy a teraz tak sie rozochocilam ze wczoraj przegladalam w internecie ozdoby na glowe z okazji nadchodzacej imprezy Bozonarodzeniowej. Kiedys poznalam tu polska modniarke w Londynie ktora mowila ze rynek zbytu i rodzaje nakryc glowy sa tutaj nieporownywalne z polska rzeczywistoscia. Czy ktos jeszcze oprocz mnie zarazil sie bakcylem headpiece?
:)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2017-10-29 17:49:27 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14697

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie, ale lubie dodatki. Styl babciny, koronkowy- gotycko- romantyczny (tu nazywany Wiktorianskim).

W kolekcji mam bowler hat od London Christie, typowy bankierski, bardz go lubie, przypomina Mechaniczna Pomarancze; )

Podobaja mi sie Steam Punk'owe czerwone kapelusze ale mnie nie stac poki co.

No i kabaretowe, klasyczne czarne. Ale nei zamowilam, bo dostawa z Pl by przekroczyla wartosc paczki: / To na razie czekam, ale uwielbiam ten kabaretowy styl a la Marlena Dietrich lata 20-te 30- Ordonka te sprawy.

Te ich czepki na wyscigi i na sluby (Kate Middleton) wogole do mnie nie przemawiaja. Ani burki ani hidzaby. Choc np turbany lubie, husty uwiazane w turban na modle Afrykanska albo a;'la turecka jakas.

A na tym forum szalonym kapelusznikiem to Efka jest/ byla. Skadinad pamietam...; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2017-10-29 18:01:15 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12794

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wg mnie, dziewczyna w dobrze dobranym kapeluszu jest bardzo sexy...*BRAVO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2017-10-29 20:06:23 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ja mam czarny kaplusz i czesto jesienia ubieram do czarnego plaszcza styl klasyczny. Na wesela tez mam dodatki na glowe ( takie strojne w kwiatki czy piorka) ale ubieram tylko wtedy kiedy jestem zaproszona na angielskie wesele od poczatku ( jesli tylko tzw reception to kapelusz odpuszam)
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2017-11-04 15:39:12 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Aaa czyli jednak, ale tylko na angielskie imprezy, Littleflower?

Gal, ja tez podziwiam niektore chusty fantazyjnie wiazane jakie widzialam czasem w kosciele u ciemnoskorych wiernych. Ale w Turcji nie widzialam szczegolnie fantazyjnych... Nauczylam sie tylko od dwoch Turczynek okolo 20 lat ze najlepiej jest wysoko upiac wlosy przed zalozeniem muzumanskiej chusty to wtedy glowa atrakcyjnie wyglada z profilu...

Cytat:

2017-10-29 18:01:15, andyopole napisał(a):
Wg mnie, dziewczyna w dobrze dobranym kapeluszu jest bardzo sexy...*BRAVO*


Zgadzam sie ze niektore dziewczyny wygladaja w kapeluszach jak chodzace dziela sztuki...

*THUMBS UP*
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Parawan

Post #6 Ocena: 0

2017-11-04 15:40:57 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

Muzulmanskiej chesty. Wy na powaznie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-11-04 15:49:03 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Co muzulmanskiej chesty na powaznie?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Parawan

Post #8 Ocena: 0

2017-11-04 15:50:54 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

Ze niby normalnosc? KatyD z Anglia poludniowa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-11-04 15:55:18 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Gdzie ja napisalam muzulmanska chusta to normalnosc? Parawan, mniej fantazjuj czytajac.

A swoja mysl rozwine ze muzulmanska chusta ma byc kwintesencja zakrywania urody ale kobiety znajduja sztuczki zeby jednak ta urode podkreslac. Nie wiem czy przecietny mezczyzna zrozumie ze chusta roznie bedzie wygladac na roznie upietych wlosach a o to mi tylko tu chodzilo...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #10 Ocena: 0

2017-11-04 17:09:50 (6 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

chcialbym przypomniec, ze w jezyku polskim dalej funkcjonuje wyraz 'bialoglowa' oznaczajacy kobiete, niekoniecznie siwowlosa... a, ta noszaca chuste 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,