MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie auta

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

carlos118

Post #1 Ocena: 0

2017-10-15 20:11:20 (7 lat temu)

carlos118

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 15-10-2017

Skąd: londyn

Witam,
Kupilem auto 5 miesiecy temu za okazyjna cene co wiazalo sie tez z pewnymi kompromisami, z racji tego ze jest to moje pierwsze auto u uk i nie mam znizek a ubezpiecznie wyszlo mnie w miare tanio 1000 funtow a 1.2 jak na inne auta i inne wyliczenia a bylo tego duzo. Do sedna, musze za 2 tyg wracac do kraju na okolo miesiac i niby nie byloby problemu bo mot do stycznia wiec jeszcze miesiac bym mial na szukanie pracy itp ale doslownie kilka dni temu auto mi sie zagotowalo prawdopodonie uszczelka pod glowica plus inne rzeczy dyskwalifikuja to auto do dalszej eksploatacji a co dopiero mot. Niechce kupowac na wariata auta zeby nie miec znow problemow i niechce przerywac ciaglosci ubezpiecznia bo zostalo niewiele do konca co da mi jakies znizki. Dodam ze nie mam gdzie tego auta trzymac bo rezygnuje tez z pokoju. Czy mozna zezlomowac auto i zawiesic ubezpiecznie a po moim powrocie kupic nowe auto i przepisac? Placilem za rok z gory

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2017-10-15 20:28:03 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Po prostu zezłomuj i ich nie informuj. A później zmień auto na ubezpieczeniu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

carlos118

Post #3 Ocena: 0

2017-10-19 21:50:15 (7 lat temu)

carlos118

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 15-10-2017

Skąd: londyn

ok dzieki za rade ale czy to jest tak jakby "legalne" i niegrozi zadnymi nieprzyjemnosciami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,