MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Moja wyspa schodzi na psy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2017-08-15 20:00:45 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Wtedy nam sie jeszcze chcialo. Gadac. Teraz nawet na to czasu nie mamy. Dlatego musza przyjsc nowi.kazdy sie kiedys wypali. Nowi,tacy ktorym sie jeszcze chce. Gadac;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-08-15 20:06:43 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Oni sa na Instagramach, Snapchatach, Tinderach i co tam jeszcze jest.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-08-15 20:14:48 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie bylo wowczas konkurencji, w takiej skali, mediow spolecznosciowych. Teraz raczej forum jest dodatkiem do portalu.

Osobiscie sadze, ze MW niezle sobie radzi mimo uplywu lat wlasnie. Osoby mieszkajace w Kanadzie tez maja swoje fora i jakos funkcjonuja. Czasem lepiej, czasem aktywnosc spade.

Sa uzytkownicy, ktorzy maja spora wiedze, dziela sie w swoich postach. Jednowatkowcy... Kogos przez lata nie ma, aby sie uaktywnic...

Przegladalem rozne fora, grupy na FB, gdzie jezyk, stylistka i DLUGOSC...bez komentarza.

Dla mnie forum jest substytutem kontaktu z innymi ludzmi, ktorych niestety nie mam za wiele. Coz, zdrowia zabraklo :-]


[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 15-08-2017 20:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #4 Ocena: 0

2017-08-15 20:21:50 (7 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

to wszystko przeze mnie...
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2017-08-15 20:28:52 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2017-08-15 20:21:50, autor65 napisał(a):
to wszystko przeze mnie...
se tak nie wlewaj. Przeze mnie tez;) insta, fb i na portalach randkowych faktycznie jest bardziej user friendly. Piszac z telefonu niekoniecznie masz nastroj na referaty. A fotki szybciej i wiele potrafia powiedziec co sie aktualnie dzieje. To co, wrzucamy pics w czerwonej bieliznie from AS na MW? ;)

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 15-08-2017 20:29 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: -1

2017-08-15 20:33:30 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Moja Wyspa schodzi na psy …schodzila na psy to kilka lat temu w podobnym watku . Teraz to juz pewnie poszla dalej. Dlaczego tak jest ? I czy mozna to zmienic ?
Ja pomimo wszystko do tego forum mam jakis dziwny sentyment. Tu poznalam wiele fajnych ludzi. Z kilkoma sie przyjaznie i zawsze bez wzgledu na rozne sytuacje wracam. Ostatnimi czasy obserwujac ten marazm na wyspie zaczelam sie po raz kolejny zastanawiac gdzie tkwi problem i czy wogole da sie cokolwiek z tym zrobic
Poniewaz nie moglam zrobic ankiety na forum ze wzgledow technicznych postanowilam napisac do kilku osob i zapytac ich o zdanie . Napisalam w sumie do ponad 3o ludzi z prosba o ich spostrzezenia i szczere opinie . Napisalam do tych co nadal sa na wyspie i do tych co z roznych wzgledow zlikwidowali swoje konta, zeby dowiedziec sie co bylo tego przyczyna
Z niektorymi przegadalam kilka ladnych godzin probujac zrozumiec co jest nie tak . Czesc uwag dotyczyla spraw technicznych , czesc moderacji a czesc forum ogolnie
Uwagi do moderacji wkleilam bezposrednio do dyskusji pomiedzy moderatorami zeby wspolnie sie zastanowic czy jest cos co mozna by bylo ulepszyc na plaszczyznie forumowicz –moderator
Konsekwencja tych uwag byl rowniez temat gdybym byl administratorem , moderatorem . Temat gdzie chcialam poznac Wasz zdanie i wziac pod uwage Wasze sugestie .
Czesc z tych uwag , z ktorymi podzielili sie ze mna ludzie wkleje tutaj . Beda to tylko niektore wypowiedzi bez zdradzania kto co mial do powiedzenia . Zgodnie z obietnica jaka dalam tym osobom to wiem tylko ja .Czesc uwag skopiowalam z tematu , ktory przeczytalam od deski do deski ( pytania do moderatorow )
Zastrzezenie odnosnie strony technicznej

• Wklejanie zdjęć , trochę powinno być to ułatwione
• Wyszukiwarka ...na chwile obecna szukanie tematów jest strasznie problematyczne
• Dostepny czat room
• Funkcja prywatnych pokoi do rozmow dostepnych dla wybranej grupy osob
• Brak wersji na telefon najbardziej mnie irytuje .Przydalaby sie mobilna apka na telefon . Pisanie postow na telefonie jest bardzo uciazliwe . Nie ma mozliwosci wrzucic zdjecia z google images . Jak sie klika na zdjecie i pojawia sie opcja share mozna tylko wrzucic zdj na fb , maila czy whatsaap w zaleznosci jakie sie ma apki na telefonie . Konieczna apka moblina MW .
• Przy kazdym poscie z prawej stony u gory jest opcja oceny postu ( cos jak like na FB ) Niestety nikt z tego nie korzysta bo ta opcja jest malo widoczna . Moze warto pomyslec nad wyeksponowaniem tej opcji ? Powiekszeniu ? Zmianie koloru zeby bardzie przykuwala uwage ? Na FB chetnie sie korzysta z tego narzedzia . Czesto jest tak , ze czlowiek nie ma sily czy nie chce dublowac czegos , co ktos powiedzial i forma lajkowania postu jest fajna opcja jesli bedzie zauwazona
• Blogosfera - Forum zaś powinno ograniczyć długość wątków. To się staje nieczytelne i nudne.
• Forum jest przestarzale graficznie. Szate graficzna, mozna by bylo troszke unowoczesnic, odswiezyc to forum.



Uwagi ogolne

• Trzeba banować szczodrzej i ostrzej. Ustanowić cywilizowany poziom dyskusji.
• Nieuregulowana kwestia linkow do blogow czy innych stron ktora jest punktem zapalnym na forum Jeżeli jest możliwość linkowania - to niech jasno określą (nazwy) do czego można linkować, a do czego nie.
• Wszechobecne mądrzenie się
• Jak widze na liscie ostatnich tematow watki z poprzedniego dnia z rana to wyglada jakby przez cale dwa dni nic tam sie nie dzialo
• Agresja uzytkownikow .Czasem sie zastanawiam co kieruje tymi ludzmi.
• Co moze byc ciekawego w czytaniu kolejnej czasem wulgarnej awantury
• Razi mnie poziom nienawiści, który notabene nie ma nic wspólnego z inteligencją a z nietolerancją, butą
• Forum w jego obecnej formie raczej odpycha ludzi od siebie niz cementuje polska spolecznosci
• Cytowanie jeden drugiego ciagnie sie calymi stronami i ciezko wylapac kto co napisal
• Główny powód dla ktorego nie chce mi sie udzielac , to poziom dyskusji. W wielu postach wręcz dominują ataki personalne na współrozmówców. To powinno być zakazane. Żadnej oceny
• Są osoby które boją się odezwać na Mojej Wyspie, bo zostaną "zjedzone".
I to bije w popularność forum i portalu.
• Coraz mniej i osób aktywnych i tematów
• Nowe nabytki zbyt czesto sa kometami, wpadaja na jedno, pare pytan i znikaja.
• Regularne konkursy
• Jakas forma wyrozniania forumowiczow


Jak widzicie zostaly podjete jakies kroki zeby zapoznac sie z tematem i zeby poznac opinie chociaz czesci z Was . Zostaly podjete kroki zeby otworzyc konkurs i mam nadzieje, ze beda kolejne . Zostaly podjete kroki zeby wyroznic forumowczow i ich docenic. Zostal zalozony temat gdybym byl administartorem zeby pokazac Wam ze choc temat trudny to wychodzimy z jakas niesmiala proba rozmow. Od strony techicznej wiem ze w przeszlosci padlo wiele pomyslow ale mam nadzieje ze teraz wlasciciele juz nie odpuszcza i skoro powiedzieli A to sie na tym nie skonczy .Pracujemy nad regulaminem linkowania zeby wyjsc troche na przeciw Waszych potrzeb
.Czyli nie jest tak do konca ze Moja Wyspa schodzi na psy . Moze rzeczywiscie zeszla ale powoli cos zaczyna sie ruszac . Co z tego wyjdzie czas pokaze . Ostatnio uslyszalam sporo o intencjach, o tym ze nie dam rady sprostac zadaniu i ze na intencjach sie skonczy
Moze  Ja nie nigdy nie twierdzilam ze ta rade dam ale WIEM, ZE ZROBIE WSZYSTKO ZEBY CHOCIAZ SPROBOWAC . A jesli polegne i nie sprostam zadaniu to z czystym sumieniem sobie powiem, ze chociaz probowalam i zrobilam wszystko co bylo w zasiegu moich mozliwosci .
To tyle na razie z naszej strony . Moze niewiele ale cos sie troche rusza
Teraz chcialabym sie odniesc do innej kwesti. Cos tam zrobilam , cos probuje , poswiecajac swoj czas po pracy, dzielac go na probe wprowadzania zmian i jeszcze prowadzac akcje charytatywna ...Moze moje proby sa nieudolne ... ja nie twierdze ze wszystko mi sie udaje ale ... co mamy w zamian ?
Wielu malkontentow co widzac czyjes wysilki zamiast udzielic konstruktywnej krytyki czy moze udzielic jakis pomocnych rad tylko podcina skrzydla. To nie tylko Efkakonefka zwana postrachem forum tworzy ten portal . To rowniez Wy i czesc uwag dotyczy sie rowniez nas wszystkich .
Wiec jesli sami nie macie pomyslow prosze nie napadajcie na ludzi , ktorzy cos jednak chca zrobic . Jesli macie pomysly to dzielcie sie nimi . Ja naprawde po pracy czasem jestem juz zmeczona i moje kreatywne myslenie wysiada ;-) Wiec wszelskie kreatywne idee (np kolegi Wielima ) jak rozruszac forum beda mile widziane

Niech nie bedzie tak , ze potraficie sie tylko przekrzykiwac ale jesli chodzi o podzielenie sie sugestaimi to okazuje sie, ze NIEWIELU Z WAS ma tak naprawde cos sensownego do powiedzenia
Nie zdziwie sie jesli i ta proba skonczy sie fiaskiem i zaraz zleci sie loza szydercow by mi dopiec . Biore to na klate ;-) Mam na co

Jesli macie jakies swoje uwagi jak cos ulepszyc to ten watek jest uwazam najlepszym do tego miejscem i dzieki Autofan ze go otworzyles
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2017-08-15 20:36:07 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-08-15 20:28:52, galadriel napisał(a):
.... To co, wrzucamy pics w czerwonej bieliznie from AS na MW? ;)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>galadriel</i> 15-08-2017 20:29 ]




Jestem za! O ile nie sa to fotki Twojego, swiezo upieczonego randkowicza!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #8 Ocena: +1

2017-08-15 20:51:28 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Efka, wszystko fajnie, ale przestarzalosc forum jest problemem od lat. Bylam na spotkaniu w sprawie modernizacji forum w 2010 lub 2011r. Nic sie nie zdarzylo od tego czasu. Tyle lat bez zmian i funkcjonalnosci forum, to smierc internetowa.

Byl kiedys taki temat "zmiany na forum", gdzie ludzie pisali, co chcieliby widziec w nowej funkcjonalnosci. Ten na forum moderatorow jest z 2008r, a drugi z 2014r.

A tutaj cos o schodzeniu na psy pare dobrych lat temu:
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/6/20287/dokad-zmierza-forum
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-08-15 20:59:56 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-15 20:51:28, Richmond napisał(a):
Efka, wszystko fajnie, ale przestarzalosc forum jest problemem od lat. Bylam na spotkaniu w sprawie modernizacji forum w 2010 lub 2011r. Nic sie nie zdarzylo od tego czasu. tyle lat bez zmian i funkcjonalnosci forum, to smierc internetowa.

Byl kiedys taki temat "zmiany na forum", gdzie ludzie pisali, co chcieliby widziec w nowej funkcjonalnosci. Ten na forum moderatorow jest z 2008r, a drugi z 2014r.

A tutaj cos o schodzeniu na psy pare dobrych lat temu:
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/6/20287/dokad-zmierza-forum



Wiem :-) ten watek o zmianach tez przesledzilam . Moze jak bede nagminnie upierdliwo meczaca to moze wkoncu zmiekna :-]
Zaczne ich straszyc jak innych uzytkownikow forum i moze beda mnie mieli dosc

Tu wlasnie jest pies pogrzebany, ze pewne rzeczy sa zalezne od osob trzecich i nie wolno teraz odpuszczac *THUMBS UP*

Tych watkow o psach to troche bylo ;-)
Czy to forum nie schodzi na psy

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2017-08-15 21:03:57 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie wierze w zadne zmiany techniczne, nie zmaterializowaly sie przez tyle lat, to teraz musilaby byc Cud nad Tamiza.

Bede udzielac odpowiedzi i tepic troli, poki forum zyje, ale nie mam zadnego entuzjazmu, ani nie wierze, ze zmieni sie cos.

Zreszta doszlam juz do tego, ze nawet nie chce mi sie odpowiadac na te same pytania, na ktore odpowiedzi mozna znalezc w 30 sekund w Google, po polsku i po angielsku.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,