MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sex …drugs and rock and roll …czyli Wasze sposoby na stres

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

matkapolka

Post #1 Ocena: 0

2017-07-18 23:28:35 (7 lat temu)

matkapolka

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 25-04-2013

Skąd: south east

Nie mam gdzie. Psychiatryk mam o rzut beretem od domu. Strach podnieść głos o dwa tony :).
Kiedyś śpiewałam w chórze, zamierzchłe czasy, myślałam o lekcjach śpiewu. Jak "Polski Książę" może uczyć się tańca baletowego to ja, nie mam rodzinnego herbu :), mogłabym uczyć się śpiewu. :)

[ Ostatnio edytowany przez: matkapolka 18-07-2017 23:29 ]

"Wszyscy jesteśmy ignorantami, tylko każdy w innej dziedzinie." Will Rogers

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #2 Ocena: 0

2017-07-19 19:31:01 (7 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-07-18 21:20:57, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2017-07-18 14:10:16, espe-7 napisał(a):


Na sex, drugs I rock & roll to juz .... nie ten wiek, droga pani :-P :-]

A na powaznie, najbardziej na swiecie, odstresowuje mnie latanie,



Latanie powiadasz ? :-)

Obrazek



Efka, czy Ty mi zawsze musisz cyknac zdjecie, jak przelatuje nad Twoim domem? :-o I jeszcze je upubliczniasz? :-]


A wracajac do tematu - moj dzisiejszy sposob na odreagowanie stresu - dluuugi lunch z dobra kolezanka :-) Zadzialal cuda *YAHOO*
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-07-20 20:35:50 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-19 19:31:01, espe-7 napisał(a):


A wracajac do tematu - moj dzisiejszy sposob na odreagowanie stresu - dluuugi lunch z dobra kolezanka :-) Zadzialal cuda *YAHOO*


U mnie to nie zadziala ...a to dlatego, ze moje kolezanki moge policzyc na palcach jednej reki i wszystkie ( notabene poznane na tym forum ) mieszkaja spory kawalek drogi ode mnie :-)
No ale jak czlowiek wyprowadzil na zadupie to moze sam siebie obwiniac . W sumie tu moze tez bym jakies znalazla jakbym sie uparla ...ale ja sie nie upieram. Nie lubie na sile szukac znajomych. Przewaznie i tak mam tak zorganizowany czas, ze gdybym nawet chciala upchac w moim zyciu jakas kolejna kolezanke znaleziona na zadupiu to i tak pewnie widywalybysmy sie raz na ruski rok

A na stresy orpocz juz wspomnianych metod pomga rowniez jak znalazl
dobra kawa i ksiazka

Obrazek

A jeszcze jak sie czyta takie teksty Czubaszkowej to sie sie calkiem poprawia

Moim zdaniem lepiej udawać głupszą. Po pierwsze, jeśli można udawać głupszą, niż się jest, to znaczy, że nie jest się tak całkiem głupią.

Już jako dziecko wkurzało mnie stwierdzenie, że wszystkie kobiety są piękne. Gorszego kłamstwa nie słyszałam! Bo jeśli rzeczywiście wszystkie kobiety są piękne, to po niektórych po prostu tego zupełnie nie widać.

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 20-07-2017 20:37 ]

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,