MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Umowa z virgin media a powrót do polski.

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

owca777

Post #1 Ocena: 0

2017-06-02 10:05:33 (7 lat temu)

owca777

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2011

Skąd: Grantham

Witam Serdecznie,
Za ponad miesiąc wracam na stałe do polski, wszystkie sprawy praktycznie załatwione tylko zostaje Virgin media... jestem z nimi od ponad 5 lat ale jakieś 6 miesięcy temu podpisałem nowy kontrakt No i teraz chciałem go skończyć i zaśpiewali mi ponad 240 funtów za to... nic nie pomagało ze mówię ze jestem z nimi od ponad 5 lat nigdy żadnych problemów itd a oni swoje ze muszę zapłacić cancellation fee czyli ponad 240 funtów wychodzi...
Jest jakaś możliwość aby to ominąć? Nie chce za sobą zostawiać w Anglii żadnych długów czy nie załatwionych spraw itp.
Myślałem nad tym aby podpisać z nimi nowy kontrakt, bo po podpisaniu nowego kontraktu jest 14 dni na anulowanie go, ale czy to przejdzie? Ktoś może próbował czegoś takiego?
Jeszcze dodam ze miałem okres promocyjny przed 6 miesięcy i właśnie się skończył i opłata wzrosła czy to tez może być powód do zerwania umowy, ponieważ nie poinformaowali mnie o tym,a może ktoś ma jakieś inne rozwiązanie aby nie płacić tego cancellation fee?
Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi!

*HELP**HELP**HELP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #2 Ocena: 0

2017-06-02 10:13:12 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Racze nie do ominięcia.
O okresie promocyjnym i jego końcu tez napewno Cię informowali. I jest to w umowie.
Nowy kontrakt nie anuluje starego. I nie przejdzie w nowy. Jeśli teraz chciałbyś podpisać nowy kontrakt również poniósłbys koszty zerwania starego. Miesiąc przed końcem kontraktu jest to bezpłatne.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #3 Ocena: 0

2017-06-02 13:25:37 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Tak jak powyzej: nie ominiesz tego. Poinformowali cie napewno o opłatach.

Moze jak jakis znajomy wprowadza sie na to samo mieszkanie to mozna kontrakt przepisac na nowa osobe?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

owca777

Post #4 Ocena: 0

2017-06-02 14:58:35 (7 lat temu)

owca777

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2011

Skąd: Grantham

Widzę ze nie ma opcji aby to ominąć, a,nie bardzo mam na kogo przepisac kontrakt z virgin media, dom wynajmowany przez agencje, chyba jedyna opcja to zapytać się w agencji ale to mała szansa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2017-06-02 15:22:29 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

A może taniej będzie płacić przez te 5 miesięcy? Może masz dobrych znajomych co by się na Twoje miejsce wprowadzili i zrobić cesję o ile jest taka możliwość?
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2017-06-02 15:23:35 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Napewno mała. Ludzie, którzy to wynajmą po Tobie mogą nie chcieć tej firmy. Agencji tez może trochę czasu Zajac wprowadzenie kogoś nowego.

Jeśli chcesz mieć czyste konto to zapłać. A może taniej wyjdzie miesięcznie?
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

owca777

Post #7 Ocena: 0

2017-06-02 15:25:21 (7 lat temu)

owca777

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2011

Skąd: Grantham

To jest rok kontraktu jeszcze czyli liczyć ze jakby płacić miesięcznie to wychodzi ponad 360 funtów to już lepiej zapłacić 240 i mieć z głowy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-06-02 17:38:13 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A moze przeprowadzka pod adres, gdzie nie moga swiadczyc uslug? Zobacz czy jest cos o tym w umowie. Mozesz wtedy powiedziec, ze przeprowadzasz sie pod taki i taki adres i niestety nie ma tam internetu od nich i nie mozesz przeniesc uslugi.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2017-06-03 06:34:00 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-06-02 17:38:13, Richmond napisał(a):
A moze przeprowadzka pod adres, gdzie nie moga swiadczyc uslug? Zobacz czy jest cos o tym w umowie. Mozesz wtedy powiedziec, ze przeprowadzasz sie pod taki i taki adres i niestety nie ma tam internetu od nich i nie mozesz przeniesc uslugi.

Tak się pozbyłem BT :-8 nie mieli kabli na nowym adresie. Dokładnie.
Tylko virgin to inna bajka, oni mogą dostarczyć usługę w innej cenie, ale mogą, po kablach BT
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #10 Ocena: 0

2017-06-03 15:13:44 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,