MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zgłoszenie przestepstwa

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2017-06-12 08:44:11 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Dodam od siebie, że pod koniec maja dostałem telefon od policji i poprosili mnie, bym wysłał im oryginalny film. Powiedzieli, że nie jest to konieczne, ale byłoby dobrze, gdybym to zrobił. Więc załączyłem film do emaila (na google mail kilkadziesiąt MB idzie na dysk, a potem tylko się daje link) i na razie o nic więcej mnie nie prosili.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2017-11-11 12:33:26 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Minęło pół roku i właśnie przyszedł do mnie list z policji.
Podali imię oraz nazwisko tego miSZCZa ("Indianin" z Coventry) i napisali, że w styczniu będzie miał sprawę w sądzie w Leamington Spa.
Potem wbijam jego dane osobowe wraz z Coventry w Google, a tu się okazuje, że to "sławna" postać. Kilka lat temu wszedł do jednego z supermarketów w centrum, gdzie poinformował obsługę, że ma w plecaku bombę. Został za to skazany na 16 miesięcy więzienia. Nie podaję linka, bo to forum czyta kilku moich "kolegów" z Coventry i mogliby na mnie donieść na tego człowieka, jako że w artykule są jego dane osobowe wraz z adresem. Bardzo krótki czas przed tym zdarzeniem z bombą kilka razy uderzył jakiegoś nastolatka w twarz, za co dostał 7 miesięcy w "zawiasach".

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 11-11-2017 12:34 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-11-11 15:34:01 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak sprawa bedzie w sadzie, to i tak bedzie znal twoje imie i nazwisko z zeznan i oswiadczen jakie skladalaes.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-11-12 14:14:21 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Wpolczuje ChrisCov. Mnie kiedys policja prosila o wspolprace w obserwowaniu sasiadow, naprawde nie bylo to mile choc sie staralam, i bardzo sie cieszylam jak juz doszlo do rajdu policyjnego i ich wyprowadzki. Mojej rowniez.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,