MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 93 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 92 | 93 | 94 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 93 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-10-21 00:55:40 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ja widziałem wszystko na żywo . Ogromna masa ludzi wg wiadomości w London Magic ponad 600k ludzi !!! Ulicę pozamykane a ja musiałem biedne babcie zawieźć z Selfridge's na Novello Theatre . Jedną ulica zamknięta , jadę inaczej , druga zamknięta , jadę jeszcze inaczej , przy trzeciej babcie pokłóciły się z policjantem jak mają dojechać do teatru na czas ... Później dziękowały że uberem nigdy by nie dojechały bo nawet Google mapa które sprawdzałem które ulicę są zamknięte pokazywały że wszystkie są otwarte ... Tylko współczuć pasażerom tej pseudofirmy... Okolo 17 wiozłem kobietę z Lambeth na Paddington przy zamkniętym Park Lane , czasu mało bo samolot o 19 ... Udało się i dostałem napiwek 20 funtów za kurs za 25 , w sumie nie wiem czy lepiej nie byłoby odrazy taxi na Heatrow ale Amerykanka uparta , chce zobaczyć czy to prawda że londyńskie taksówki są najlepsze na świecie , bo u nich kupuje się licencje a i tak jeździ na GPS jak Uber... Ogólnie takie marsze lubię bo można się wykazać gdy połowa miasta zamknięta...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-10-21 01:11:30 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Wspomnę jeszcze o pajacach wczoraj pod Polska ambasada na Portland Place . Grupa około 20 ludzi z transparentami typu wolność słowa itd . Profesjonalny fotograf robił zdjęcia tak by było widać tam conajmniej tłum na ponad 100 osób. Przejeżdżałem 5 razy za każdym miałem klienta więc nie mogłem wysiąść i porozmawiać . Za pierwszym razem zdążyłem powiedzieć pajace skończcie robić wstyd Polsce na co koleś pokazał mi "całusa" , za drugim razem widząc żenująca próbę zrobienia zdjęcia "z tłumem" powiedziałem co myślę fotograf pokazał mi palec wskazujący . Na własne oczy widzialem co znaczy fałszywa propaganda

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #3 Ocena: 0

2018-10-21 08:18:37 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

A prawda taka że ogrom rodaków nawet nie dopuszcza myśli że w jakiś sposób może się to dla nas skończyć źle.
Uważając to za totalny absurd perorują że przecież mają tu rodzinę, kredyty, domy to nie ma szans żeby ktoś ich stąd wyrzucił.
No bo kto pospłaca kredyty i będzie tu pracował?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #4 Ocena: 0

2018-10-21 08:25:07 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

E tam robicie gownoburze w szklance wody. Jeszcze ludzie sie zestresuja i zaczna bac. Watpie zeby cos zlego sie stalo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zygmunt_Merytor

Post #5 Ocena: 0

2018-10-21 08:27:18 (6 lat temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

Firmy operujace w niektorych sektorach podpisaly klauzule poufnosci i informacje zwiazane z ich operacjami w kontekscie breksitu, sa utajnione:

Non-disclosure agreements (NDAs) are reported to have been signed with logistics companies and industry bodies who have been part of a consultation on the future UK border, according to Sky News.

Companies and industry groups are reported to have been asked to sign the agreements during private discussions with the government, held in order to give officials clearer data on what is being transported over the border, as well as to ask for their response to possible future post-Brexit scenarios, including no deal with the EU.

https://www.theguardian.com/politics/2018/mar/15/uk-defends-asking-firms-in-border-consultations-to-sign-secrecy-deals

Dlatego trudno publikowac informacje o przygotowaniach do nowych aranzacji na granicach, tych slynnych parkingach ciezarowek na autostradach itd....

"A Kent motorway is undergoing a series of closures as work begins on turning it into a potential lorry park to deal with the possible impact of a no-deal Brexit."

https://www.theguardian.com/politics/2018/oct/11/second-kent-motorway-is-possible-post-brexit-lorry-park


A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-10-31 01:08:24 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

employers-required-brexit-check-eu-nationals-right-to-work-uk

Troche zamieszania...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2018-10-31 14:06:40 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Co do poprzednich treści na temat rzekomego "spakowania"... Skąd w ogóle teza, przyjęta jako pewnik, że na wielu Polaków ma jedną opcję, a więc powrót do Polski?
Adacymru podała link do tekstu Guardiana, który celuje w rozsiewaniu paniki i histeryczny tekstów, jak bodajże o "odrodzeniu faszyzmu" w Europie, w tym w Polsce. Nawet szkoda czasu, aby się odnosić do tego. Sama zaś możliwość no-deal przyniesie Brytanii głęboką recesję i to nie na kilka miesięcy. Zasadne pytanie, że owa dama - cytowana w Guardianie - może nie mieć specjalnie kogo sprawdzać, bo z pracą i tak może być dość nieciekawie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2018-10-31 14:14:21 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ale czyja teza? Ady czy Guardiana?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Severance_

Post #9 Ocena: +1

2018-10-31 17:23:41 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-31 14:06:40, Kanonier30 napisał(a):

Adacymru podała link do tekstu Guardiana, który celuje w rozsiewaniu paniki i histeryczny tekstów, jak bodajże o "odrodzeniu faszyzmu" w Europie, w tym w Polsce. Nawet szkoda czasu, aby się odnosić do tego.


Ktore zrodlo wobec tego byloby lepsze/sluszne ..? BBC, NewStatesman, SkyNews czy moze The (zaraz zwymiotuje) Sun?
Caroline Nokes jest Minister of State for Immigration i jesli wedlug Ciebie (lekcewazaco) "do jej wypowiedzi nie ma sie nawet co odnosic" do moze nam podpowiesz z jakich zrodel mamy czerpac informacje i czyje wypowiedzi maja znaczenie..?
Pozwol, ze Ci przypomne, ze jeszcze rok temu przodowales w "rozsiewaniu histerycznych informacji" (pisze to bez zlosliwosci), za co nawet kilku forumowiczow zwrocilo Ci uwage, mozesz prosze napisac co sie w Twoim zyciu i zyciu UK przed Brexitem zmienilo, ze nagle raport o wypowiedzi Ministra do spraw Imigracji (na zaledwie kilka miesiecy przed Brexitem) jest tylko sianiem paniki?
Moim skromnym zdaniem jej wypowiedz i wszystko to co sie dzieje, a wlasciwie to wszystko "co sie powinno wydarzyc, ale sie nie wydarzylo" (czyli w skrocie przygotowania do Brexitu), wszystko to jest wysoce niepokojace i tutaj sie chyba zgadzamy, poniewaz sam napisales:

Cytat:

2018-10-31 14:06:40, Kanonier30 napisał(a):
Sama zaś możliwość no-deal przyniesie Brytanii głęboką recesję i to nie na kilka miesięcy. Zasadne pytanie, że owa dama - cytowana w Guardianie - może nie mieć specjalnie kogo sprawdzać, bo z pracą i tak może być dość nieciekawie.


Edytowane poniewaz przypomnialo mi sie dlaczego ja obserwuje The Guardian online, otoz The Guardian oferuje sprawozdania z PMQs w czasie rzeczywistym!

[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 31-10-2018 17:38 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paula28

Post #10 Ocena: 0

2018-10-31 18:26:30 (5 lat temu)

paula28

Posty: 183

Z nami od: 01-01-1970

Witam wszystkich,

Chcialabym prosic Was o rade,W nastepnym roku zamierzam wracac do Polski,mam odlozone troche pieniedzy ale nie wiem co robic, czy czekac jeszcze troche moze funt pojdzie w gore czy jednak rozmieniac od razu bo juz w gore nie pojdzie a jak sie nie dogadaja to moze nawet sporo spasc

sama nie wiem co robic,prosze doradzcie
dziekuje

[ Ostatnio edytowany przez: paula28 31-10-2018 18:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 93 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 92 | 93 | 94 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,