MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dzień bez imigrantów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2017-02-18 13:48:26 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Taki protest w glownej mierze uderzy w prywatne firmy i pracodawcow zatrudniajacych imigrantow, ktore od brexitu sie odcinaja rozumiejac potrzeby rynku.

Nic nie da, maly biznes nie wymusi nic na rzadzie a duze koropracje czy firmy wzorem jaguara uciekna do PL czy na Slowacje.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-02-18 14:25:58 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #3 Ocena: 0

2017-02-18 14:45:27 (7 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Świetny pomysł, ja jestem na TAK.
Dajmy się poznać z dobrej strony, która przedstawi nas w korzystnym świetle, a nie z bezsensownych protestów czy akcji nie przychodzenia do pracy.
To by była na prawdę cudowna inicjatywa, gdybyśmy się zebrali i poszli w jeden dzień oddać honorowo krew.
Fajnie byłoby usłyszeć w tv/przeczytać w gazecie, że polacy są dobrymi ludźmi (bo przecież jesteśmy!), że w czymś pomagamy, integrujemy się ze społecznością i przyczyniamy do tego, by było lepiej. Wielu z nas na co dzień pomaga, oddaje krew, jesteśmy zapisani jako dawcy szpiku/narządów, a nikt o tym nie wie, nie mówi, bo łatwiej jest przedstawiać nas w negatywny sposób. Myślę, że możemy to zmienić, wystarczy tylko się zjednoczyć, zacząć mówić jednym głosem i przestać być obojętnym. Jesteśmy wspaniałym narodem i wierzę w to, że gdybyśmy chcieli... odejść od monitorów, to wiele mogłoby się zmienić na lepsze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2017-02-18 14:55:06 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Akcja mi sie podoba, zwlaszcza, ze i tak w ten dzien mam wolne. Juz z tego powodu plakali. Fajne uczucie, jak tak wszyscy tesknia w pracy i sobie nie moga poradzic: ) Juz widzialam w grafiku, ze brakuje ludzi na przyszly tydzien i na bank beda dzwonic czy nie zrobie sleep in'a. Mialam zamiar zrobic, ale teraz mam fajna wymowke (dla siebie samej) eee, a co mi tam. Wole sie wylegiwac jak jaszczurka w ciepelku sauny i lazni parowej.

W ramach tego pomyslu cos tam jeszcze jest zeby na uczelniach sie nie pojawiac, ale to akurat pomysl nietrafiony, bo im wyzszy szcebel edu, tym bardziej oni tam sprzyjaja imigrantom. Tak wiec bez sensu jest "karac" nieobecnoscia uniwerki.

Jesli zas chodzi o te filmiki promocyjne to kompletnie nietrafione. Normalnie jak taki pisowski lament: smutne, zmeczone twarze i placzliwa tonacja. No za takimi imigrantami tez bym nie tesknila. Zamiast pozytywnej energii taka jakas gra na wspolczuciu. Przekaz oparty na empatii nie zadziala. To nie ten odbiorca.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-02-18 18:52:13 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #6 Ocena: 0

2017-02-19 20:10:20 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-02-18 12:49:28, rafal80 napisał(a):
May po prostu nie chce żeby Brytyjczycy w EU zostali na lodzie. To ona wyszła z propozycją aby to jak najszybciej załatwić bez żadnych dodatkowych warunków. Póki co to Bruksela siedzi cicho jakby im w ogóle nie zależało. A w międzyczasie co niektórzy wylewają pomyje na rząd brytyjski (i to chyba Brukseli jest na rękę).


Niedobrze sie robi czytajac te aroganckie bzdety. Bruksela powstrzymuje T.May przed uruchomieniem art.50 ?! Ty w ogole wiesz jak dziala UE? Ach, no i to slynne: "...zeby Brytyjczycy nie zostali na lodzie!" Tych bardziej zainteresowanych mogloby zastanowic dlaczego wiekszosc brytyjskich emigrantow pozbawiono prawa do glosowania w referendum i skad teraz ta nagla "troska"? Nikt nie musi wylewac na obecny rzad pomyj, sami utytłali sie w ekskrementach. Chyba nie oczekujesz, ze "Bruksela" za nich posprzata?
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-02-20 10:12:29 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-02-20 11:20:30 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak trafi mi sie polski kurier z Amazonu to zapytam sie go czy slyszal o tej akcji.

------------
Ha! I przyszedl polski kurier i nic o tej akcji nie slyszal.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-02-20 11:52:01 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawanna

Post #10 Ocena: 0

2017-02-20 13:23:27 (7 lat temu)

Sawanna

Posty: 1261

Kobieta

Z nami od: 24-05-2011

Skąd: z Kosmosu

Na rmf podali, że to jest protest przeciwko polityce imigracyjnej Trumpa...
Nic dodać, nic ująć...
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,